Najnovší trend pre váš domov – dekorácia s dáždnikmi

Daždivé počasie v Nemecku znamená, že sa ročne kúpia milióny dáždnikov a staré sa jednoducho vyhodia. Opätovné použitie zlomených a starých dáždnikov je pre mnohých majiteľov domov mimozemský problém.

Preto vám ukážeme naše kreatívne nápady na dekoráciu v interiérovom dizajne.

Ako takmer každý druh dekorácie, aj dáždniky vyvolávajú veľký záujem po celom svete. Tento dizajn interiéru je obzvlášť obľúbený v Nemecku a Anglicku. Rôzne oblasti použitia a rôzne tvary sú považované za početné a dokonca môžete ozdobné dáždniky používať aj v záhradnom dizajne.

Dekoráciu so dáždnikmi je možné navrhnúť veľmi odlišne a individualizovať podľa vlastného vkusu. Môžete napríklad použiť iba jeden dáždnik alebo viac ako 10. Jedinečný kus je veľmi často umiestnený pri vchodových dverách a je plný atraktívnych kvetov. Inými slovami, dáždnik vyzerá ako elegantná kytica kvetov a vytvára príjemnú atmosféru priamo od predných dverí. Kyticu alebo dáždnik môžete aranžovať umelými kvetmi, ktoré zaistia trvalú výzdobu bez straty farby.

Kreativita a originalita v jednom

dáždnik

Ďalšou oblasťou použitia pre dekoráciu je kuchyňa. Atraktívny dáždnik je veľmi vhodný ako dekorácia stola a pozitívne zvýrazní celú miestnosť. Je dôležité, aby ste navrhli vhodnú kombináciu farieb. Veľký význam má to, že dáždnik je otvorený a rovná poloha je nevyhnutná na ozdobu.

V dnešnej dobe mnoho majiteľov domov prikladá veľký význam aj originálnym stojanom na dáždniky s bujarými tvarmi. Rôzne Návrhy nájdete tu.

Dáždniky sa veľmi často používajú na výzdobu rôznych udalostí. Dôvodom je to, že tento typ dizajnu sa zdá byť veľmi kreatívny a trendový a stáva sa pútačom pozornosti. Svadby sú príkladom dekorácie dáždnikov. Potrebujete napríklad biele dáždniky s elegantným tvarom. Každý stôl spravidla potrebuje biely dáždnik. Ozdobné diely umiestnite presne do stredu stola a zaistite optimálnu stabilitu.

Biele dáždniky dodávajú každej miestnosti pozitívnu hodnotu

nápady na dizajn interiéru

Dáždniky sú tiež perfektné na zavesenie a stojacie lampy. Ikea vytvorila koncept, ktorý je v dnešnej dobe považovaný za inšpiráciu pre mnohých dizajnérov. Projekt je jednoducho závesná lampa v tvare dáždnika. Neznie to tak kreatívne, ale konečný výsledok má jedinečný dizajn osvetlenia. Takýto kus ručnej práce si môžete vyrobiť aj sami, pretože vám stačí žiarovka s päticou a káblom. Konštrukciu dáždnika si môžete navrhnúť podľa vlastného vkusu. Najprv si premyslite, či chcete stojacu lampu alebo závesnú lampu. Nasledujúce dva obrázky veľmi presne ilustrujú tieto dve možnosti.

Ikeaov koncept závesného svietidla

ikea-nápady-s-dáždnikom

Výroba stojacej lampy svojpomocne je ľahký DIY projekt

dáždnik-dekorácia-nápady-stojacia lampa

Inými slovami, je to netypická dekorácia pre každú príležitosť, ktorú je možné pohrať s nepoužitými dáždnikmi. O niekoľko minút máte šancu vytvoriť úplne nový dizajn interiéru vo svojom dome. Nenechajte si ujsť túto šancu a tiež sa pozrite na naše vybrané nápady v nasledujúcej fotogalérii.

Navrhnite si vchodové dvere s umelými kvetmi podľa vlastného vkusu

dekor-nápady-interiér

Dáždniky sú jedným z najobľúbenejších nápadov na dekoráciu

dekorácie-nápady-s dáždnikom nápady na dekoráciu tipy dáždnik dekoračný dáždnik dekorácia-iden deštníky- nápady na dizajn nápady-dekorácia-s-dáždnikom  nápady-interiérový dizajn-dáždnik  interiérový dizajn s dáždnikom dekorácia dáždnika pre interiérový dizajn  nápady na dekoráciu dáždnikov  dekor dáždnika vertikálne polohovanie nápady na dekoráciu vintage dáždnika