Nápady na fotenie a nápady na fotenie pre deti odlievané sadrou-Bump-39 a dôvody, ktoré ich hovoria

Mnoho žien sa počas tehotenstva cíti nafúknutých, v strese a neatraktívnych. Rastúce dieťa so sebou prináša nevyhnutný prírastok na hmotnosti, oblečenie mu už nesedí ….

V našej spoločnosti stále existujú normy, ktoré sú jemne prenášané všetkými formami médií. Nie je potrebné hovoriť, že tehotné ženy sa nikdy nemôžu, nemali by chcieť alebo chcú presne zaoberať touto posadnutosťou krásou.

ilustračná farba sadry odliata pre detskú hrčku

Uctievanie tehotných žien a rodiacich, plodných v našej dobe sa zdá byť iba „morálne zastaraným“ koncom kultúr v minulosti. Faktom však je, že ženy sa dnes stávajú matkami a každý jeden deň ich tehotenstva predstavuje vedomé a bohužiaľ veľmi tiché zamyslenie sa nad pôvodnou povahou žien..

Dnes už nebudeme trochu filozofovať, ale namiesto toho použijeme mnoho krásnych obrázkov na zobrazenie neopakovateľných a jedinečných aspektov tehotenstva, ktoré je možné umelecky zvečniť na všetky časy. V dnešnom článku by sme sa chceli trocha viac zaoberať poslednými týždňami tehotenstva a bližšie sa pozrieť na trendovú akciu „sadrový odliatok pre dieťa“.

nápady na maľovanie sadrových odliatkov pre deti

Nápad

V posledných týždňoch tehotenstva je detský hrbolček úplne vyvinutý. A práve v tomto ťažkom období, keď sa nastávajúce matky môžu len ťažko dočkať pôrodu a bezsenné noci sa zdajú byť nekonečné, si predstava umeleckého odtlačku brucha príde na svoje..

Detský náraz je opatrne položený gázovým obväzom a potiahnutý vlhkou sadrou. Chladivá tuhá tkanina upokojuje tehotnú ženu a cíti sa o ňu ešte viac postarané ako obvykle. Po zaschnutí zmesi sa sádrový odliatok odstráni z pokožky..

Môžete si vziať dojmy z konkrétnych oblastí tela alebo celého trupu. Nakoniec sa kreatívna myšlienka počíta. Sádrový odliatok môže navždy slúžiť ako krásna pamiatka a môže byť individuálne ozdobený podľa vlastného vkusu.

farba sadra liata detská hrčka

nápady na dekoráciu dekorácie detskej hrbole zo sadry

Vzdelávanie pre deti v 3D

Malé deti môžu zistiť, kde boli, ešte pred narodením. A čo je lepším príkladom toho, ako sa pozrieť na sadrový odliatok materského dieťaťa? Deti majú záujem a budú nadšené, keď si budú môcť vypočuť svoj vlastný prenatálny príbeh od svojej matky.

Umelecky vymaľujte sadru odliatu pre dieťa

sadra liata detská bump henna

Nápady na fotenie so škrupinou baby bump

Sádrový odliatok detského hrbolčeka je možné vyrobiť niekoľkými spôsobmi. Veľmi častou a obľúbenou možnosťou je vytlačiť fragment brucha. Nechajte si narobiť škrupinku dieťaťa opatrným pretvorením iba krivky, pod ktorou leží nenarodené dieťa, sadrou. Miska vás krátko po pôrode inšpiruje k rôznym a veľmi kreatívnym nápadom na fotenie. K dispozícii sú tiež nekonečné možnosti dizajnu, pokiaľ ide o zdobenie škrupiny dieťaťa.

sadra odliata detská hrčka výtvarne stvárnená

sadrovo liate dieťa bruško novorodenca

sadra liata detská vata hviezdna obloha

sadrokartónové detské bruško fotenie dieťaťa

Namaľujte detský náraz

Omietku odliatu detskú hrudku je ešte potrebné ozdobiť. Na to môžete použiť akúkoľvek techniku ​​a môžete použiť naše početné príklady na tému maľovania na malé deti.

Ak ste presvedčená o navrhovanej technike, môžete získať ďalšie zásoby a zvečniť prvú ruku alebo stopu svojho novorodenca krátko po narodení..

Tento krásny a estetický doplnok k odtlačku detskej hrudky môže sochár zmeniť na veľmi osobné umelecké dielo..

sadrový odliatok pre detský náraz

sadra cast baby bump eeste 3D evidencia

sadra liata detská hrčka farba detská nožička

sadrovo odliata detská hrčka s rukou

sadra odliata detská rana v scéne

sadrová liata detská vata farba modrá

sadra liata detská hrčka farba pestrofarebná

sádra, odliatky, detské nárazy, význam

sadra liata detská hrčka farba lesk

sadra liata detská hrčka farba ryby nemo

sadra liata detská hrčka farba dúha

sadra namaľovaná detská hrčka

Dojčenská lampa pre deti

Mnoho ľudí sa pýta, čo robiť s detskou sadrou, keď čelia nedostatku miesta. Úprimne povedané, nie vždy máme odpovede, ale napriek tomu vám poskytneme praktický nápad.

Ak máte nadšenie pre kutilské projekty a milujete DIY žiarovky, môžeme vám navrhnúť, aby ste veľký detský nárazok použili ako dekoráciu na stenu alebo ako nástenné svietidlo. V prílohe nájdete aj niekoľko fotografií, ktoré ukazujú funkčné detské lampičky.

sadrokartónové osvetlenie detských nárazov

sadra odliata dieťa naraziť na zázrak života

Pamätajte si, že by ste si mali jednoducho vyrobiť tienidlo pre domácich majstrov a ozdobiť sadrový odliatok podľa vlastného vkusu. Zostáva len pripevniť žiarovku na stenu. Zamyslite sa nad tým, či sa sadrový odliatok a lampa majú postaviť alebo zavesiť, a zaistite bezpečné miesto, kde hodnotný odliatok dobre svedčí a nestojí nikomu v ceste..

sadrovo liate detské bruško detské nožičky

nápady na rezanie sadry pre malé deti

sádra odliata kresba dieťaťa

vyrobte si sadrovú mozaiku pre malé bruško

sadra liata detska hrcka modra

nápady na dekoráciu dekorácie detskej hrbole zo sadry

sadra odliatok dieťa bruško deti kresba

sadra liata detská vata hviezdna obloha

sadra liata sadra detská hrčka

sadra liata detska hrcka pekna spomienka

sadrová liatina baby bump čierna