Nápady na Vianoce, aby bol festival ešte kontemplatívnejší

Originálne nápady na Vianoce vo veľkom štýle 

Vianočné pančuchy môžu tvoriť základ vašej slávnostnej výzdoby alebo ju skvele dotvoriť. V každom prípade to funguje dobre, ak ste strategicky opatrní pri ich vešaní. Vyberte si vzory a témy, ktoré sú pre vás obzvlášť dôležité. Chceme len prebudiť vašu kreativitu pomocou nasledujúcich nápadov a niekoľkých praktických rád. Držte sa toho – niektoré nápady sú skutočne zábavné a originálne!

Jednou z najobľúbenejších vianočných myšlienok sú vianočné pančuchy

nápady na vianoce 2

S takýmto výberom by bolo dobré prispôsobiť vianočné pančuchy 

nápady na vianoce 8

Rôzne textúry

Vianočné pančuchy nie sú bez problémov v minimalistickom prevedení. Vyzerajú tradične a na tom sa dá zmeniť len málo. Nie je to však ani nemožné: napríklad vianočné pančuchy môžete vyrábať iba jednofarebne a trochu spestriť akcentmi z príjemného textilu.

Biela, strieborná, slonovinová

Pokračujme v téme s minimalistickým vianočným dizajnom. To funguje dobre s bielymi pančuchami naplnenými vianočnými guľami v striebornej a zlatej farbe. Ak zodpovedajú zvyšku dekorácie, vytvoríte elegantný a moderný slávnostný dizajn.

Alebo si ich vyrobte sami 

nápady na vianoce 3

Vtipne zdobené vianočné pančuchy

Čo si myslíte o vianočných pančuchách s bambulkami? Alebo by ste sa ich radšej dotkli? Možno by mali nosiť zvieracie výtlačky alebo dokonca tváre? Berte to menej vážne. Je lepšie udržať vaše deti v dobrej nálade!

Iniciály a nápisy

Vianočné pančuchy vyzerajú skvele s personalizovanými iniciálkami. Môžete ich zoradiť do niekoľkých a ku každej vianočnej pančuche priložiť list. Takto môžeme spoločne odovzdať slávnostné motto ako posolstvo.

Ich prítomnosť vo vašom vlastnom dome závisí od toho, kde ich zavesíte

nápady na vianoce 4

Vzory z vašich obľúbených svetrov

Je vám vždy teplo, keď vidíte vzory na svojom obľúbenom svetri? Potom ich môžete použiť na pančuchy pred krbom. Budete sa cítiť ešte teplejšie a v dobrých rukách ako predtým.

Okoreňte vianočné pančuchy vlastnými rukami

Nemáte čas a energiu na úplné ušitie vianočných pančúch? Určite si môžete pohrávať s niekoľkými detailmi a to stačí na originálny vzhľad vyrobený na mieru.

Na rozlíšenie pančúch je možné použiť aj písmeno 

nápady na vianoce 5

Luskáčik a jeleň

Luskáčiky a jelene – tieto symboly akosi spájame s krajinou, z ktorej Mikuláš pochádza. Vianočné pančuchy s týmito vzormi v nás prebúdzajú dieťa a tým aj skutočne živé očakávanie Vianoc.

Vianočné pančuchy vyrobené z ľanu

Ľan je skvelá tkanina pre každého, kto má rád vintage štýl vianočného interiéru. Vhodné by bolo okoreniť červenohnedými vzormi alebo pruhmi.

Správne miesto pre pančuchy

Riadky vianočných pančúch pôsobia štýlovo a slávnostne. Kam ich však zavesiť? Jedno miesto, kde vyzerajú skvele, je na zábradlí schodiska. Ďalšími vhodnými miestami sú neutrálne navrhnuté povrchy alebo rímsa.

Nájdite individuálny výraz prostredníctvom vianočných pančúch

nápady na vianoce 6

Ušľachtilé vyšívané vianočné pančuchy

Chcete zariadiť luxusné prostredie vianočnými pančuchami? Vezmite ušľachtilú tkaninu a vyšívajte ju zlatou alebo striebornou farbou. Celá vec by mala dobre korešpondovať s prostredím.

Prekvapujúce miesta na zavesenie

Predstavujete si, že otvoríte šatník skoro ráno a už tam visí vianočná pančucha? To vás prebudí a navodí dobrú náladu, nie? Tento efekt dosiahnete, ak vianočné pančuchy zavesíte na originálne miesta, kde inak vždy prevláda rutina.

nápady na vianoce 7

Ľadové korčuľe

Je korčuľovanie na ľade vašim obľúbeným koníčkom? Potom môžete túto tému použiť ako inšpiráciu na vianočné pančuchy! Úžasne to ide aj v škôlke!

Vianočné pančuchy sú vianočné nápady, ktoré vzbudzujú teplo, pohodu a radosť zo života. Najlepšie sa rozvinú, keď si vyberiete vhodnú tému, ktorá je vášmu srdcu obzvlášť blízka. Jeden z nich už bol uvedený?

Háčkovanie, pletenie, šitie – všetko je dovolené

nápady na vianoce 2

Od ľubovoľných po obľúbené – široká škála vzorov je príjemná pre oči

vianočné nápady 9

Experimentujte s rôznymi farebnými kombináciami

nápady na vianoce 10

Zdá sa, že farebný priestor je výrazný a plný tón 

nápady na Vianoce 11

Elegantne zvýraznite zmenšený dizajn 

nápady na vianočný lein

Radi by ste sa s deťmi poradili o farbách 

nápady na vianočnú vlnu

Nechajte grafické vzory, aby sa zúčastnili v súlade s aktuálnymi trendmi 

nápady na vianočnú vlnu 2

Praktické, udržateľné, plstené

nápady na vianočnú vlnu ručne vyrobenú

Colorful je vhodný pre deti 

nápady na vianočnú vlnu ručne vyrobený filc

Samozrejme, niečo elegantné by malo byť aj pre štvornohých priateľov 

nápady na vianočnú vlnu ručne robenú juttu

Náročné ihrisko aj pre dizajnérov 

nápady na vianočnú vlnu ručne vyrobenú jutu 2

farebné nápady na Vianoce