Nová svadobná kolekcia Victorie Beckham predstavuje nový trend

Victoria Beckham a David Beckham sú manželia takmer 20 rokov. Človek sa pýta, či sa v ten deň bude konať špeciálna oslava. Stále to nie je oficiálne oznámené, ale jedna vec je jasná: Victoria by na to bola veľmi dobre pripravená, pretože už má malú, ale veľmi obľúbenú zbierku svadobných outfitov. Ak sa pozrieme bližšie, možno sa dokonca dozvieme, čo presne by to priťahovalo. Dozvedáme sa tiež viac o aktuálnych svadobných trendoch, ktorými sa podľa všetkého riadi.

Tieto šaty by mohli byť vhodné na každodenné nosenie aj na svadbu

beckhams spolu so skvelými outfitmi

Svadobné šaty nielen na svadbu

Svadobné outfity sa dnes už nenosia len na svadbách. Samozrejme, potom sú prispôsobené každodennému životu a nemajú obvyklý luxusný a vyslovene slávnostný charakter. Čo tým myslíme, je zrejmé z rodinnej fotografie, ktorú vidíte nad týmto textom.

Tu má Victoria Beckham elegantný biely outfit, ktorý pozostáva z elegantného topu a úzkych nohavíc z rovnakej látky. Vrstvený vzhľad s ľahkým oblečením je každopádne horúcim trendom pre rok 2020. Už sme to videli na budúci rok na základe kolekcie Camilly a Marca.

Kolekciu charakterizujú jemné látky v svetlých pastelových farbách

veľká biela victoria beckham

Svadobné outfity Victorie Beckham – to upúta pozornosť!

Victoria Beckham predviedla na internete malú zbierku svadobných outfitov. Všetky sú viac -menej v rovnakom štýle ako z rodinnej fotky na obrázku vyššie. V kolekcii vidíme veľmi jednoduché letné svadobné šaty s tenkými ramienkami a ušité z tkanín, ktoré jemne padajú okolo tela. Sú kombinované s dlhými nohavicami z vhodných materiálov. Môžu sa teda tiež zmeniť na každodenný vzhľad, najmä ak zvolíte inú farbu na vrch alebo na nohavice.

Červená na svadbu môže vyzerať moderne aj tradične

červeno -biela victoria beckhamová

Zodpovedajúce topánky pre hostí

Odporúčanie Victorie Beckham pre svadobných hostí sa za posledné dni stali aj novinkami. Dizajnérka na svoj web zavesila trendové a provokatívne letné outfity na takúto udalosť. Kombinovali sa s letnými čižmami, ktoré sú u prstov vystrihnuté. Sú provokáciou, ale zároveň veľmi štýlovým rozhodnutím a môžu vášmu outfitu dodať obzvlášť luxusný ženský charakter. Nevestu určite dáte do tieňa, pretože určite bude nosiť klasický model obuvi.

Elegantná a provokatívna elegancia charakterizuje štýl Victorie Beckham

úžasný nápad victoria beckham

Skvelý outfit pre dámu pozvanú na svadbu

victoria beckham veľká ružová

Victoria rada nosí tieto typy čižiem denne

kožené oblečenie victoria beckham