Nové high -tech pomôcky – začiatok roku 2019

Na tomto webe sa vás snažíme informovať o nových generáciách high-tech pomôcok. Tu je 5 noviniek, ktoré sme pre vás objavili a zostavili začiatkom februára.

Tieto topánky majú okrem moderných pomôcok aj univerzálny dizajn

žiara sneaker gadgets inovácia čierna a biela

Žiarivé tenisky

Prvý produkt tu zobrazených špičkových gadgetov je pre fanúšikov Behanie a beh v modernom štýle. Super inovatívna technológia vlákien umožnila rozžiariť topánky v tme. Svetlo môžete zapnúť alebo vypnúť pomocou tlačidla. K tomu máte k dispozícii šesť rôznych veľmi moderných odtieňov v rámci jedného a toho istého páru.

Vďaka tomu sú tieto celkom univerzálne pre rôzne oblečenie. Navrhnuté ako vždyzelené, môžete dlho zostať moderné.

K Žiarivým teniskám máte k dispozícii niekoľko farieb

žiariace tenisky rôznych farieb červená a fialová

Switch Pod – stabilný a flexibilný zároveň

swith pod tri rôzne polohy

Prepnúť Pod

Obľúbené a užitočné sú predovšetkým high-tech gadgety, pomocou ktorých je možné skvelé videá natáčať jednoduchšie než kedykoľvek predtým. SwitchPod je jedným z takýchto vynálezov. Jedným pohybom môžete túto kameru transformovať. Dalo sa ho držať iba v jednej ruke alebo ho položiť na stôl. V zloženom stave je tento fotoaparát veľmi ergonomický a dá sa ľahko prenášať v taške alebo batohu. Alebo ich môžete niekde zavesiť. Napriek filigránskemu vizuálnemu vzhľadu je táto kamera veľmi robustná a bude veľmi ťažké ju zlomiť. Vaše video záznamy budú tiež v super vysokej kvalite.

Switch Pod – aby ste mohli ľahko filmovať jednou rukou

ergonomické nápady, inteligentné pomôcky

Náš obľúbený medzi malými dronmi

mikro dron úplne nový v roku 2019

Micro Drone 4.0

Tu prichádza to najnovšie zo sveta dronov. Tento model sa zmestí do vrecka a dá sa ľahko prenášať z jedného miesta na druhé. Napriek tomu ho môžete použiť na fotografovanie nádherných panoramatických záberov. Vernon Kershwell je meno dizajnéra „Micro Drone 4.0“. Toto je štvrtá, optimalizovaná verzia tohto produktu, ktorá sa na celom svete predala viac ako 30 000 -krát. Dosiahne Micro Drone niekedy cieľ vytvoriť najchladnejší malý dron? Myslíme si to. Prispieva k tomu množstvo senzorov a jednoduchá práca s nimi!

Multifunkčné nabíjačky sú obľúbené pomôcky

nabíjačka, ako aj ľahšie skvelé pomôcky

nový gadget zapaľovač a nabíjačka

DualFuel – elektrický zapaľovač a nabíjačka v jednom!

Táto univerzálna nabíjačka vás môže zachrániť v mnohých situáciách. Môžete ním nabíjať nielen svoj mobilný telefón, ale aj ďalšie elektronické zariadenia. Vďaka tomu je to jeden z najobľúbenejších a najzaujímavejších high-tech gadgetov, ktoré sme pre vás tento rok zatiaľ našli. Má veľmi univerzálny a atraktívny dizajn a môže slúžiť aj ako zapaľovač. Toto je teda náš najobľúbenejší spôsob cestovania!

Malá Sofia – malá sestra Sofie, ktorá sa tiež raz stretla s pani Merkelovou

inteligentné pomôcky pre malé sofie

Malá Sophia

Väčšia Sofia je robot podobný človeku, ktorý je pri komunikácii s ľuďmi múdrejší. Je víťazkou inovačného programu OSN. Malá Sophia už komunikovala s politikmi a hviezdami vrátane pani Angely Merkelovej. Teraz tu máme jej menšiu verziu – Little Sophia. Obe verzie získavajú znalosti veľmi rýchlo a pomáhajú tak ďalším ľuďom rozšíriť si okruh znalostí.

inteligentné pomôcky pre drony

Modulárny drevený dron Aerowood

Napriek pokroku v technológiách ľudia stále radi robia veľa vecí sami. Vynález spoločnosti Aerowood vám dáva možnosť postaviť si dron sami z rôznych drevených modulov. Výsledok je prekvapivo dobrý – jedna z najinovatívnejších verzií mini dronov, akú zatiaľ na trhu máme.