Oslávte Vianoce a Silvester v modrej a striebornej farbe – zaujímavé nápady pre vás!

Koniec roka sa blíži a všetci sa tešíme na nadchádzajúce prázdniny. Napriek tomu, že oba festivaly tento rok oslavujeme doma v blízkych rodinných kruhoch, neznamená to, že nemáme náladu na útulné a slávnostné dekorácie. Ale naopak. Teraz máte určite dostatok času na to, aby ste svojmu domovu dodali osobitý lesk. Ako vždy, chceme vám pomôcť dobrými tipmi a kreatívnymi nápadmi. Preto vám dnes máme ponúknuť niečo veľmi špeciálne, elegantné a štýlové. Už ste premýšľali o dekorácii miestnosti v modrej a striebornej farbe? Ak nie, povzbudíme vás, aby ste to urobili! Nasleduje pár dobrých nápadov, ako osláviť Vianoce a Silvestra v modrej a striebornej farbe. Atraktívne farebné duo prináša do vašich štyroch stien pokoj zimnej prírody a dodáva miestnosti atmosféru veľkého lesku a lesku. Tento december určite všetci potrebujeme, nie??

 Oslava Vianoc a Silvestra v modrej a striebornej farbe je super trendy!

Modro -strieborné vianočné a silvestrovské oslavy Vianočný stromček zdobený svetlomodrou zabalenými darčekmi pod ním

Ako vyzerá modrá a strieborná v slávnostnej výzdobe doma??

Iste, je ťažké nájsť ďalšie farebné duo, ktoré by lepšie ladilo so zimnými festivalmi. Modrá a strieborná sú v úplnom súlade s prírodnými zimnými farbami a vyžarujú jedinečný pokoj a eleganciu, akú nájdete iba v zimnej krajine..

Kým je všetko vonku biele a mrazivé, sneh sa v bledom zimnom slnku záhadne leskne. Ešte viac: zimná biela od snehu a ľadu ukazuje bledomodré tiene. Tieto jasné farby môžete vložiť do svojho interiéru a vytvoriť tak čarovnú zimnú dekoráciu v modrej a striebornej farbe. Ak k tomu pridáte trochu snehobielej, získate najlepšiu a super trendovú farebnú kombináciu, ktorú inak môžete v prírode len obdivovať. Je nesprávne si myslieť, že tieto farby pôsobia chladne alebo sú príliš sofistikované. To nie je pravda! Majú upokojujúci účinok a môžu dodať eleganciu a náročnosť každej dekorácii miestnosti.

Čoskoro zistíte, ako vytvoriť takú výzdobu a osláviť sviatky v modrej a striebornej farbe. 

Modré a strieborné Vianoce a Silvester oslavujú vianočný stromček v obývačke krásne vyzdobený množstvom nápadov na pôvab a pôvab

 

Pochádza tento krásne ozdobený vianočný stromček zo severu?

Akú výzdobu potrebujete na oslavu Vianoc a Silvestra v modrej a striebornej farbe?

Štýl, farby a objem akejkoľvek slávnostnej dekorácie závisia predovšetkým od vášho osobného vkusu a preferencií. Tu vám len chceme dať niekoľko nápadov, ako môžete vytvoriť atmosféru sviatočnej miestnosti v modrej a striebornej farbe.

  1. Logicky tým začíname vianočný stromček, pretože toto je stredobodom každej dekorácie v decembri Jedľová zeleň tvorí krásne pozadie pre dekorácie vianočného stromčeka v modrej a striebornej farbe. Mnoho slávnostne lesklých vianočných gúľ, hviezd a iných príveskov v rôznych tvaroch je v tomto ohľade absolútnou povinnosťou. Skombinujte ich s bielymi snehovými vločkami, striebornými zvončekmi a modrými stužkami. Ak chcete doplniť túto ozdobu vianočného stromčeka, môžete na vrch stromu položiť striebornú hviezdu. Teraz všetko vyzerá skvele, však? A vyzerá elegantne, jemne a sviežo!

Tento vysoký, bohato zdobený vianočný stromček vyzerá elegantne a sviežo.

Modré a strieborné Oslavovanie Vianoc a Silvestra, vysoký, bohato zdobený vianočný stromček vyzerá elegantne a sviežo

Tento vianočný stromček sa vám bude určite páčiť nie v tradičných farbách Vianoc, ale ozdobený modrou a striebornou.

Modro -strieborné vianočné a silvestrovské oslavy Vianočný stromček ozdobený vedľa okenného venca na sklenenej tabuli

 Strieborná a bledomodrá vianočná ozdoba rozžiari vianočný stromček.

Modrá a strieborná Oslávte Vianoce a Silvestra krásne vianočné dekorácie rozžiaria vianočný stromček

  1. Jeden Dekorácia stola v modrej a striebornej farbe robí Vianoce a Silvestra nezabudnuteľnými. To vyjadruje toľko lesku, prvotriednej chuti a vznešeného štýlu. Vyzdobte si svoj banketový stôl možno pomocou bieleho porcelánu, ale so striebornými svietnikmi, elegantnými pohármi a trblietavými loptičkami v ľadovo modrej farbe. Potom pridajte ďalšie modré akcenty, ako je tmavomodrý obrus, vázy v rovnakom odtieni a máte prestretý štýlový slávnostný stôl.

Táto štýlová dekorácia na stôl sa perfektne hodí k Vianociam aj k Silvestru v modrej a striebornej farbe.

Modrá a strieborná Oslávte Vianoce a Silvestra Štýlové dekorácie na stôl sa perfektne hodia k zimným festivalom

 

Do misky môžete dokonca naaranžovať niekoľko modro -bielych farebných šišiek.

Modro -strieborné vianočné a silvestrovské oslavy niekoľko modro -bielych farebných šišiek poukladaných v miske

  1. Okrem toho sa môžete rozhodnúť pre jednotlivca Dekoračné úpravy ktoré zdôrazňujú sviatočnú atmosféru v modrej a striebornej farbe. Možnosti dizajnu sú početné a je ľahké ich napodobniť. Dobré na tom je, že sa z nich okamžite stanú štýlové pútače pozornosti. Napríklad vianočný veniec nie v tradičných farbách červenej a zelenej, ale v modrej a striebornej farbe vždy upúta pozornosť a vyzerá veľmi vznešene.

Atraktívna tmavomodrá mašlička dodáva tomuto modro -striebornému vianočnému veniečku konečnú úpravu.

Modro -strieborné vianočné a silvestrovské oslavy vianočný veniec skvelá dekorácia námornícka modrá mašlička

 Farebná kombinácia je nenápadná a môže vydržať celú zimu.

Modrá a strieborná Oslava Vianoc a Silvestra Trendová farebná kombinácia skvelých vianočných vencov na celú zimu

Toto nádherné usporiadanie dekorácií odráža krásu zimnej prírody.

Modré a strieborné vianočné a novoročné oslavy výzdoba aranžmán vázy biele konáre prívesky veniec zo strieborných listov

 Ďalší významný dôkaz toho, ako dobre ladí ľadová modrá a striebro.

Modrá a strieborná Oslava Vianoc a Silvestra Vianočné ozdoby na chodbe atraktívne farebné duo striebornej a ľadovej modrej k sebe dokonale ladí

Aký symbolický význam majú modré a strieborné farby??

Nie všetci ľudia by sa rozhodli pre dekoráciu miestnosti v modrej a striebornej farbe, aj keď je to štýlové a v súčasnej dobe veľmi trendy. Aby sme uviedli niekoľko ďalších argumentov pre takúto vianočnú a silvestrovskú výzdobu, chceme tiež vysvetliť symboliku týchto dvoch farieb. Modrá nie je len modrá. Existuje viac nuancií, ako by ste si mohli myslieť. Pohybujú sa od trblietavej ľadovej vody modrej po nebesky modrú a zelenú modrú až po azúrovo modrú a tmavomodrú. Polnočná modrá, ktorú takmer nerozoznáte od čiernej, je však ultra silná. Vyzerá to veľmi vznešene, ale iba ako malý prízvuk vo vianočných a novoročných dekoráciách. Symbolický význam modrej je tiež po stáročia ukotvený v podvedomí človeka – je to farba oblohy a znamená nekonečný priestor a sen o slobode. Modrá zároveň predstavuje objektivitu, neutralitu a jasnosť.

Modré kvety vianočnej hviezdy môžu symbolizovať jasnú obozretnosť.

Modro -strieborné vianočné a silvestrovské dekoračné aranžmán z kvetov modrej vianočnej hviezdy je veľmi atraktívne

Svetlomodré tóny uvoľňujú myseľ a dodávajú prostrediu pocit chladnej sviežosti.

Modré a strieborné vianočné a silvestrovské oslavy Miestnosť pod svahom svetlo modré tóny Šedá strieborná pôsobí upokojujúco

 

Striebro je predovšetkým symbolom čistoty a predstavuje občiansky blahobyt. Ukazuje tiež prírodné kúzlo mesačného svitu. V heraldike je striebro považované za znak múdrosti, úprimnosti a mieru.

Teraz presne viete, prečo farebné duo modrá a strieborná vyzerá tak vyvýšene a tiež vyjadruje našu nádej v lepšiu, šťastnejšiu a zdravšiu budúcnosť! Je len na vás, či tento rok oslávite Vianoce a Silvester v modrej a striebornej farbe. Chceme všetkým zaželať veselé zimné sviatky a šťastný nový rok!

 Veselé a veselé Vianoce!

Modré a strieborné vianočné a novoročné oslavy krásne zdobené vianočný stromček početné gule

Tento ombre vzhľad vytvára wow faktor.

Modré a strieborné oslavy Vianoc a Nového roka krásne zdobené ombre vianočného stromčeka pôsobia wow efektom

Modro-strieborné vianočné a silvestrovské Vianoce krásne ozdobené vianočným stromčekom

Modro -strieborné vianočné a silvestrovské oslavy Vianočný stromček ozdobený vedľa okenného venca na sklenenej tabuli

Modré a strieborné Vianoce a Silvester oslavujú sviatočné a efektívne dekorácie stolu s trblietavými guľami usporiadanými v strede stola

Lustre na vianočné a novoročné oslavy modrej a striebornej farby účinne ozdobili vianočné gule veniec