Pekná obývačka v zemitých farbách

Pekné popoludnie všetkým! Vitajte na našom webe, kde môžete každý deň nájsť zaujímavé nápady a praktické tipy na útulný domov a krásnu záhradu. Dnes sa chceme opäť venovať interiérovému dizajnu a ukázať vám krásne, dokonca aj zasnené obývačky. Či už máte tradičnú, rustikálnu alebo modernú obývačku, so zemitými nuansami si ju môžete ešte viac spríjemniť. Obývacie izby v zemitých farbách dodávajú teplý, prirodzený a veľmi príjemný pocit. Zemité tóny môžete do dizajnu svojej obývačky pridať mnohými rôznymi spôsobmi … vďaka podlahe (drevo, dlaždice alebo koberec), farbe steny, nábytku a textilu, krbu (drevo alebo kameň) a niektorým akcentom dodá miestnosti prirodzený vzhľad. . Ak sa snažíte o prirodzený a veľmi zemitý koncept miestnosti, potom ste na správnom mieste. Predstavujeme vám vynikajúce fotografické príklady obývacích izieb v zemitých farbách, v ktorých je prostredie nielen krásne, ale aj presne vyzerá..

 Vyzerá vaša vysnívaná obývačka presne takto??

Vysnívaná obývačka drevo

So všetkými zemitými nuansami v interiéri nemôžete nič pokaziť, pretože sú inšpirované matkou prírodou. Vďaka tomu môžete do svojich štyroch stien priniesť iba prirodzený nádych. Hnedá je farba úrodnej pôdy, z ktorej pochádza naše jedlo. Tlmená zelená nám pripomína krásu flóry, napríklad nadčasových olivovníkov na pobreží Stredozemného mora.

Okrová žltá prináša do vnútra teplo romantických západov slnka, zatiaľ čo krémové alebo béžové tóny kombinujú všetko. Pekný spôsob, ako zvýrazniť paletu farieb Zeme vo vašej obývačke, je pozvať do priestoru samotnú prírodu. Ide napríklad o košík so skutočným palivové drevo skvelý doplnok k obytným priestorom v tónoch zeme. Trpasličí citrónovník si môžete dať aj do obývačky a užívať si jeho nádhernú vôňu vo dne v noci. Tento živý akcent s hnedými, zelenými a žltými odtieňmi vnáša do interiéru viac sviežosti!

 Skúste do obývačky zaviesť prírodu so zemitými farbami

Obývacia izba zaujímavé dekoračné vankúše

– Pohodlie v zemitých farbách v modernej obývačke

Mnoho čitateľov si myslí, že zemité nuansy sú predurčené pre klasický dizajn obývačky. Áno, môžeme len súhlasiť! Moderné obývacie izby je však možné realizovať aj v prírodnej farebnej palete. Napríklad obývačka s otvoreným pôdorysom a svetlohnedou parketou môže byť skutočne veľmi príťažlivá. Môžete to vidieť na nasledujúcom obrázku. Vo veľkej miestnosti sú jednotlivé zóny oddelené, ale všetko vyzerá jednotne, vybielené dohromady v celkovom koncepte dizajnu. Vstavané stropné svetlá zdôrazňujú modernosť v miestnosti. Atmosféra preto vyzerá príjemne a príjemne.

 Priestranná a moderná obývacia izba a jedáleň, ktorú si zamilujete

Moderná priestranná obývačka a jedáleň

Existujú aj fanúšikovia dizajnu, pre ktorých sú farby sivá, piesková, béžová, biela a čierna príliš tradičné. Chceme vyvrátiť takýto názor a ukázať vám nádherne navrhnutú, veľmi modernú obývačku v tejto farebnej palete, ktorá vyžaruje prirodzenú útulnosť. Určite sa vám budú páčiť aj farby, alebo?

Super moderná obývačka v zemitých tónoch, z ktorej srší rafinovanosť a šarm

Moderná obývacia izba s pekným výhľadom v zemitých tónoch

Pohodlné ležadlo, na ktorom si môžete natiahnuť nohy po dlhom dni v práci, aby ste si užili východ slnka. Jednoduchosť a sofistikovanosť na malom priestore – dobre urobené.

Pohodlné ležadlo

Veľká nástenná maľba nad pohovkou je skvelým spôsobom, ako dodať tejto svetlej obývacej izbe ladenej do zeme dodatočné farby.

Veľká nástenná maľba do obývačky

–  Vzhľad a dojem v zemských farbách je v úplnej harmónii

Interiérový dizajn v zemitých farbách vám ponúka nekonečné možnosti experimentovať so vzhľadom a dojmom. Odporúčame iba skromne použiť v interiéri čo najviac prírodných materiálov. Kreslá z pravej kože dotvárajú prirodzený vzhľad vašej obývačky. Každé stretnutie s priateľmi a rodinou tu môže byť skutočným zážitkom.

Kreslá z pravej kože vás pozývajú stráviť útulné hodiny pred krbom

Moderná stolička do krbu

Veľa dreva, kože a skutočný pútavý pohľad – kamenná stena!

pekná obývačka s krbom

Všetky prírodné materiály vyžarujú teplo. Na obrázku vyššie vidíme dizajn obývačky s vysokým kontrastom. Dve pohodlné kreslá stoja na oboch stranách krbu, ktorý je obložený kameňom. Celá kamenná stena je veľkým akcentom v miestnosti a je doplnená svetlou podlahou a stenou v pieskovej farbe. Tmavé okenné rámy, drevené obklady a pohovka v tvare L z tmavohnedej kože sú vo vizuálnom kontraste a zdôrazňujú vznešený vzhľad v miestnosti..

Dekoratívne vankúše v olivovo zelenej a okrovej žltej farbe prinášajú na bielu sedačku svieže zemité tóny.

Obývačka v zemitých farbách

Teraz môžete obdivovať ďalšie fotografie nádherných a mimoriadne útulných obývačiek a inšpirovať sa krásou farieb zeme!

 Tropický nádych a veľa prepracovanosti v jednom ….

Štýlové izbové rastliny do obývačky

 Dajte si koňak, prosím?

Útulná atmosféra vás pozýva na pohárik koňaku

 Odkryté drevené trámy na strope dopĺňajú rustikálny štýl v miestnosti

Odkrytý drevený trámový strop v rustikálnom štýle

 Mahagonové parkety poskytujú perfektný základ pre túto modernú obývaciu izbu

 Moderná obývacia izba, mahagónové parkety

 Svetlomodré vankúše prinášajú so sebou morský vánok ……

Bielo-béžové pruhované textílie svetlo modré vankúše morský vánok

Kamenná stena pri krbe dodáva tradičnej miestnosti rustikálny nádych

Krb s kamennou stenou

 V štýle 70. rokov

kreatívne nápady pre vašu poličku

Prirodzená zelená v kombinácii s okrovou žltou, tmavohnedou a béžovou

Nápady pre obývacie izby - trendový dizajn

V tejto tradične zariadenej miestnosti sa šalvia zelená dobre hodí

 Nápady na maľovanie na stenu

 Takáto obývačka by mohla spĺňať aj najvyššie nároky

Nápady do obývačky moderné útulné

Malé i veľké izbové rastliny dopĺňajú prirodzený vzhľad miestnosti

Útulná obývačka veľa zelených rastlín

 V obývacej izbe poskytnite niekoľko farebných akcentov v zemitých tónoch

Pekná svetlá obývacia izba farebné dekoračné vankúše s obrázkom farebných akcentov.