Perá, ktoré je možné použiť na výrobu záhrady doma

 vnútorné záhradné kutilské projekty

DIY záhrada doma

Ak by sme sa dokázali zbaviť „malých“ odpadkov z našich domov, dostali by sme sa oveľa ďalej. To platí aj pre perá.

Dizajnéri a ďalší odborníci na to mysleli a vytvorili ceruzky, z ktorých sa stávajú rastliny.

Takže aj keď už nebudú použiteľné, budú veľmi užitočné. Doma by to mohlo byť skvelé záhrada vytvoriť.

Vo vnútri pera je semienko, ktoré potom môžete zasadiť niekde do kvetináča. Výber je obdivuhodne veľký: nechtík, koriander, cherry paradajky, kôpor, baklažán, jalapeño, mäta, petržlen, reďkovka, šalvia, tymian, paradajky a tak ďalej.

DIY vnútorná záhrada

Projekty pre domácich majstrov, záhradné perá, si urobte sami

„Klíček“ je názov pera a je inak úplne jednoduchý a bežný. Má drevenú základňu a je tiež veľmi vizuálne príťažlivý. Výsledky si môžete vychutnať vo veľmi krátkom čase. Pretože ak robíte všetko správne, môžete si vytvoriť vlastnú zeleninovú záhradu doma.

Teraz sa podrobne pozrieme na kapsulu, v ktorej sa semeno nachádza. Nemusíte sa báť, že v určitom okamihu z vás vyrastie paradajka alebo niečo také, bez toho, aby ste chceli.

Ako sa máš?

Projekty pre domácich majstrov, záhradné perá, si urobte sami

DIY projekty sú zábavné

záhradné kutilské projekty mimoriadne perá

Toto sú perá

vnútorné záhradné chladiace perá na projektovanie

vnútorná záhrada pestuje kutilské projekty

Človek skôr potrebuje špeciálne podmienky, aby sa aktivoval proces rastu. Osivo musí prísť do kontaktu s vodou. V praxi je to celkom jednoduché.

Kolík kapsuly musíte vložiť do pôdy. Ako to presne funguje, môžete vidieť na obrázku vyššie. Hneď ako hrniec zalejete, začne sa rozpúšťať. V určitom okamihu sa klíčky v záhrade objavia normálne.

Zasadenie pera – je to možné?

Projekty pre domácich majstrov, záhradné perá, si urobte sami

Voda sa pýta

vnútorné záhradné chladiace perá na projektovanie

V Freshideen si myslíme, že táto myšlienka jednoducho dobre zapadá do životného štýlu moderných ľudí. Pretože sa môžete ľahko starať o životné prostredie a mať z toho prospech. Na rozdiel od mnohých iných myšlienok je nekomplikovaný. Kto by nepotreboval doma čerstvé bylinky a drobnú zeleninu? Teraz ich môžete mať na jednom a tom istom mieste!

Perá idú k rastlinám

záhradné záhradné projektové perá

A či už perá vyhodíte alebo ich dáte do hrnca – aký je rozdiel! Chcete tiež ušetriť čas, zasadiť korenie a starať sa o životné prostredie, ak je to také jednoduché?