Privítajte jeseň dverovým vencom s jablkami

Iste ste si už všimli, leto je teraz na spadnutie. Astronomická jeseň sa začína už o tri týždne. Ale v niektorých oblastiach Nemecka už cítiť jeho príchod, pretože začiatok septembra prináša výrazne chladnejšie počasie. Ale tiež veľa jasných farieb, nádherných prírodných vôní a zrelého ovocia. Ako všetci vieme, jesenný čas znamená čas zberu úrody! Chcete si vyzdobiť domácu jeseň a privítať novú sezónu? Potom začnite vonku pri vchodových dverách! Ak ste si ešte nevyrobili veniec do dverí sami, môžete to skúsiť tento rok. Vždy stojí za to ozdobiť predné dvere krásnym jesenným vencom. Ako vždy, chceme byť nápomocní a dnes vám ukazujeme skvelé nápady na jesenné vence s jablkami. Ste zvedaví na výrobu dverového venca zo zrelých jabĺk? Potom začnime!

 Výroba dverového venca z jabĺk nie je náročná úloha …

Veniec na dvere s drinkami jabĺk červené zrelé jablká šípky veľa zelenej bielo-čiernej kockovanej mašličky krásna dekorácia na dvere.

 …. a je to veľká zábava pre malých aj veľkých. 

Veniec do dverí s drinkami jabĺk červené jablká hortenzie jesenné lístie skvelý DIY projekt

Prečo je dôležité vyrábať dverný veniec s jablkami?

Dnešné nápady na dverový veniec s jablkami sme vybrali z troch dôležitých dôvodov. Po prvé, taký dverový veniec s jablkami je ľahký a vyrobený. Túto myšlienku kutilstva je možné realizovať aj s deťmi, od začiatku do konca sa k nim môžu pripojiť aj malí a môžu pomôcť. Za druhé, vychádzali sme zo skutočnosti, že zrelé jablká symbolizujú jeseň a čas zberu. Sú tiež veľmi zdravé a dajú sa použiť na prípravu chutných jablkových koláčov a iných chutných dezertov. Jablká sú neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života v jesenných a zimných mesiacoch. Tieto vždy predstavujú prirodzený pútač očí, bez ohľadu na to, ako ste ich integrovali do jesennej dekorácie. Červené alebo zelené jablká je možné naaranžovať do misky na kuchynskom stole, vyrobiť z nich girlandy alebo vyrobiť vence. Môžete ním ozdobiť štyri steny pred začiatkom jesene a pozvať do svojho domu novú sezónu.

Dverový veniec s jablkami má vysokú estetickú hodnotu ako ozdoba vstupných dverí.

Veniec do dverí s drinkami jabĺk červené jablká biele chryzantémy zelené hrušky papraď veľká mašľa Upútava pozornosť na predných dverách

Extra tip: Tu uvedené nápady na dverový veniec s jablkami je možné použiť aj na každý jesenný veniec. Napríklad s nádherným vencom z jabĺk, jesenných kvetov a šišiek môžete nielen urobiť predné dvere pútačom pozornosti. Môžete ho použiť aj na ozdobenie bočného stolíka v obývačke alebo jedálenského stola v kuchyni. V každom prípade ho využijete na obohatenie svojej jesennej dekorácie v interiéri alebo exteriéri a budete pripravení privítať jeseň vo svojom dome.!

Dverový veniec s jablkami, jesennými kvetmi a vetvičkami je tou najprirodzenejšou ozdobou vašich vchodových dverí, ale aj okna alebo záhradného plotu.

Veniec do dverí s jablkami drotárskych konárov jesenné kvety slnečnice prírodný ornament na záhradnom plote

 Ako sa robí dverový veniec z jabĺk??

Jesenný veniec s jablkami je veľmi jednoduchý na výrobu. Ale je to vždy veľmi nápadné, bez ohľadu na to, či používate čerstvé a prírodné jablká alebo umelé. Jablká sú tiež k dispozícii v mnohých rôznych farbách, vďaka čomu je váš DIY projekt farebnejší a krajší. Okrem jabĺk môžete použiť aj ďalšie prírodné materiály, ako sú hortenzie, slnečnice, brečtanové šľachy, vinič a ďalšie zelené konáre a listy. Ak máte k dispozícii malé tekvice, môžete ich zahrnúť aj do projektu. Bobule a šípky tiež vyzerajú skvele na dverový veniec na jeseň. Ako vidíte, máte takmer neobmedzenú slobodu vo výbere tých prírodných materiálov pre svoj jesenný veniec, ktoré sa vám najviac páčia. Čím je veniec farebnejší, tým je krajší! Môžete si tiež vziať farebnú mašličku a použiť ju na ozdobenie venca na dvere alebo zavesiť. Vo vašich vstupných dverách sa zmení na skutočný pútač očí!

Najprirodzenejšia jesenná dekorácia, akú si môžete predstaviť!

Veniec do dverí s drobnými drobnými šperkami, pútač šperkov na vchodových dverách, šišky z červených jabĺk, veľa zeleného očka na zavesenie

 

Extra tip: Jablká môžete tiež nakrájať na plátky a vysušiť. Potom aj plátky jablka pôsobia prirodzene a sviežo. Potom ich pripevnite k vencu pre chutný a netradičný vzhľad. Nasledujúci obrázkový príklad to veľmi dobre ilustruje.

 Vyrobiť dverový veniec zo sušených plátkov jablka nie je zlý nápad, však?

Veniec do dverí s drvenými jablkami nakrájanými na plátky nemá tradičný vzhľad

Nasledujúce video názorne ukazuje, ako si môžete vyrobiť jesenný veniec z jabĺk, hortenzií a ďalších.

Materiály na taký DIY projekt môžete zbierať vo vlastnej záhrade alebo na ďalšej prechádzke lesom. Všetky pochádzajú z prírody a môžu si udržať svoj krásny svieži vzhľad dlho. Navyše všetky naše nápady na výrobu dverného venca vlastnými rukami sú úplne detská hra. Týmto vás chceme povzbudiť, aby ste na tom zapracovali a privítali prichádzajúcu jeseň krásnym vencom z dverí. Redakčný tím Freshideen vám praje veľa zábavy s vašimi ručnými prácami!

Váš veniec na dvere môže byť tiež úplne zelený!

Veniec do dverí s drotármi jabĺk zelené jablká čerstvé zelené konáre zanechávajú pekný vzhľad

Drobný veniec do dverí s ozdobou dverí s jablkami zelená jablká svetlo zelená stuha

 Láskyplný veniec v tvare srdca vyrobíte len z červených jabĺk!

Veniec na dvere s jablkovým drotárskym vencom v tvare srdca iba červené jablká zavesené na stoličke bielo-červená kockovaná stuha

Veniec na dvere s drotármi jabĺk v tvare srdca na vstupných dverách červené šípky veľa zelene

Veniec do dverí s drinkami jabĺk červené jablká červené zinnias veľa zelenej bielo-červenej kockovanej stuhy

Jednou z najlepších vecí je zmiešať červené a zelené jablká dohromady.

Dverový veniec s drotármi jabĺk, červené a zelené jablká spolu zmiešajú veľkú zelenú stuhu

Tieto krásne obrázkové príklady sú dobrým zdrojom inšpirácie pre malých i veľkých fanúšikov!

Veniec do dverí s jablkami drotárstvom červených a zelených jabĺk spolu zmiešaním bielej a čiernej kockovanej mašle

Môžete z neho vyrobiť akýkoľvek dverný veniec s jablkami!

Veniec do dverí s jablkami, zelenými jablkami, slnečnicami, konármi, veľkou mašľou, nádhernou ozdobou dverí

Dverový veniec s drotármi jabĺk zelené jablká Jesenný veniec na čiernej tabuli v kuchyni

Veniec do dverí s jablkami drotár červené jablká mašlička krásna jesenná dekorácia

Dverový veniec s jablkami, červenými jablkami, veľkým počtom zelených, čiernobielymi kockovanými mašličkami

Dverový veniec s jablkovými drotárskymi vetvami vo venci tvorí žlté zrelé jablká

Veniec na dvere s drotármi jabĺk žlté jablká žltý jesenný list veniec na stôl