Pútajú pozornosť: Nastavte akcenty s modernými rámami na obrázky

Holé múry často pôsobia príliš anonymne a ľahostajne. Zvlášť, ak sú tieto monochromatické. Aby ste svojim štyrom stenám dodali doslova pizzu a navodili príjemnú domácu atmosféru, môžete šikovne vystaviť fotografické motívy alebo umelecké diela. Najlepšie to urobíte so správnym rámom obrazu a zvoleným zavesením. Radi by sme vás v tomto podporili a poskytli vám niekoľko tipov a rád uvedených nižšie ako praktickú inšpiráciu.

Závesná obývacia stena

Usporiadaný chaos

V závislosti od životných podmienok, štýlu zariadenia a osobných preferencií môžete svoje steny navrhnúť individuálne. Niekto to má rád striktne zorganizované a iný to preferuje ležérnejšie a hravejšie. Ak nájdete úspešnú zmes dvoch najlepších, optimálnym riešením je takzvaný petrohradský záves. Stále sa mu hovorí závesný salón a často sa mu hovorí "usporiadaný chaos" vykladané. Rovnako ako na výstave v múzeu tu visí na stene celá kompozícia obrazov. Na prvý pohľad to vyzerá dosť chaoticky a neupravene. Ale ak sa pozriete bližšie, nájdete spoločné vlákno. Môže to byť farba alebo štýl rámov obrazov alebo predmet motívov.

Nápady na stenu útulné nástenné rámy

Pre petrohradský záves je dôležité rozložiť obrázky na podlahu, než ich skutočne zavesí, a uviesť ich do požadovaného poradia. V zásade je to oveľa rýchlejšie a jednoduchšie so všetkými závesmi, ak idete na moderné Rám obrázku ktoré sú napríklad vybavené exkluzívnym systémom magnetických rámov.

Moderná symetria

Symetricky usporiadané objekty a bytové doplnky, v tomto prípade obrazové rámy, vždy vnesú do miestnosti vyváženú notu. Ak máte radi väčší poriadok a štruktúru, potom je na to obzvlášť vhodné zavesenie na okraj a záves na diptych. V druhom prípade ide o symetrickú kompozíciu dvoch obrazov, ktoré sú rovnako veľké a tematicky podobné. Názov pochádza z gréčtiny a znamená "dvakrát zložené". Podobne ako pri zavesení okrajov, aj pri tomto prevedení sa dodržujú presné okraje. Oba závesy perfektne fungujú so špeciálnymi galerijnými koľajnicami a lanami.

Káblové zavesenie Vzdialenosť Magnetický rám vysoký v bielej farbe

Nadčasové zdokonalenie v zlate

Zlato je nadčasové. Nastavenie zlatých akcentov pomocou bytových doplnkov, ako sú vázy, misky, svietniky alebo rámy na obrazy, je jedným z najobľúbenejších spôsobov, ako vytvoriť sofistikovaný pútač očí. Charakteristický opulentný lesk si príde na svoje najmä pri farebných kontrastoch. Tmavé steny v šedej, čiernej alebo taupe farbe sú ideálnou kulisou pre jemné rámy obrazov v zlatej farbe. V kombinácii so svetlým drevom a tmavými, matnými povrchmi je súbor umelecky zaoblený.

Klasický magnetický rám Gold Edition

Škandinávsky pokoj

Severská jasnosť a puristická ľahkosť idú v škandinávskom živote ruka v ruke. Nie nadarmo sa hovorí o jedinečnosti "Hygge"-Pocit, ktorý dodáva vášmu domovu nezameniteľnú útulnosť. Prírodu tu majú rozhodne prírodné materiály, rovné, čisté línie, zakrivený dizajn nábytku a jemné, neutrálne farby. Drevené rámy na obrazy sú preto ideálnym riešením na vyzdobenie vášho domova škandinávskym nádychom. Skutočné zavesenie nemá veľký význam, hlavnou vecou je, aby ste sa v ňom cítili pohodlne.

Závesná obývacia stena

A ak sa chcete svojimi rámami s obrázkami pochváliť bez vŕtania alebo klincov, môžete ich jednoducho oprieť o stenu. To platí najmä pre väčšie obrázky a fotografie, ako aj pre tie, ktoré sa nedajú ľahko poškodiť. Menšie a citlivejšie kusy sú lepšie prezentované na komodách alebo obrázkových koľajničkách. Ak sa oprieť o neho nie je vaša vec, existujú praktické lepiace nechty, ako aj lepiace cesto alebo zrkadlová páska.

Klasický magnetický rám naprieč drevom

Pri objednávaní svojich moderných rámov na obrázky hľadajte najlepšiu kvalitu od vysokokvalitných výrobcov. Uplatnite transparentné podmienky nákupu, dobré služby a optimálny pomer ceny a výkonu a dajte svoje obľúbené fotografie alebo obrázky do centra pozornosti.!

Nápady na stenu útulné nástenné rámy

Nápady na stenu - nápad na rám krajiny

Fotorámik zavesený na stene

Živé zavesenie lana

Živé zavesenie lana

Rámček do škôlky na nástennú policu

Závesná obývacia stena