Skvelé príležitosti na to, aby bol vchod do domu reprezentatívny a atraktívny

“Prvý dojem sa počíta …” Každý z nás pozná tento aforizmus. Platí to pre ľudí aj pre domy. A pretože sa v našej redakcii neustále snažíme pomôcť vám vynikajúcimi nápadmi a užitočnými radami, aby bol váš domov ešte pohodlnejší, útulnejší a lákavejší, chceme sa dnes bližšie pozrieť na vchod do domu. Predný vchod je obzvlášť dôležitý z hľadiska prvých dojmov, pretože je to prvá vec, ktorú si návštevníci všimnú a hovorí veľa o vašom vlastnom štýle a vkusu. Tu srdečne vítate svojich hostí a nechajte ich vstúpiť do vašej vlastnej ríše. Máme pre vás pripravených niekoľko šikovných tipov, ako môžete urobiť vchod svojim domom reprezentatívnym a atraktívnym, aby v každom hosťovi zanechal najlepší dojem o vašej osobnosti a vašom domove. Ak ste našim projektom nadšení, zostaňte s nami niekoľko minút!

Vchod do domu hovorí veľa o vašom štýle a vkuse

nápady na vstup do domu venujte pozornosť detailom

Dovedna zvýraznite vchod do domu štýlovými prvkami

Tu je odhalené tajomstvo toho, ako môže predný vchod vyzerať lákavo a lákavo. Začíname cestou, ktorá vedie k domu. Mnoho majiteľov domov tento aspekt dizajnu predzáhradky podceňuje. Cesta musí viesť priamo do domu od záhradnej brány, musí byť podľa možnosti rovná a dostatočne široká.

Zabezpečte šírku 120 cm, aby dvaja ľudia mohli po ceste do domu pokojne kráčať vedľa seba. Prispôsobte dizajn tejto cesty úplne architektonickému štýlu vášho domu. Zabetónované by to viac zodpovedalo modernému a minimalistickému štýlu. Spevnené cesty sú skôr v štýle vidieckeho domu. Ktorý variant si vyberiete, je v skutočnosti úplne na vás. Ale v každom prípade musí byť táto cesta k vchodu do domu jasne nakreslená, s trávnikom a záhonmi, možno z oboch strán. Vyhnite sa záhradným dekoráciám, ktoré môžu rušiť výhľad od vchodu do domu. Ešte pred vstupom do domu nechajte dojem, že trváte na poriadku a čistote.

Elegantná záhradná cesta zdobená štrkom

vchod do domu robí predzáhradku krásnou

Rezajte vysoké záhradné rastliny v tesnej blízkosti vstupnej cesty, aby nebránili výhľadu na predné dvere. Zarastené cestičky tu nie sú na správnom mieste, patria na zadný dvor. Uprednostňujte kvety a rastliny v nádobách, pretože sa ľahko ošetrujú a je možné ich kedykoľvek premiestniť.

Široká záhradná cesta s kríkmi na oboch stranách

nápady na výzdobu vchodu do domu na Vianoce

Dodajte dizajnu vchodu osobný dojem

Tu vás chceme upozorniť na množstvo malých i veľkých prvkov, ktoré majú vysokú estetickú hodnotu a odhalia váš charakter, štýl a vkus. Viete najlepšie, či by ste uprednostnili schránku alebo zvitok novín. Chcete vo vstupnom priestore malý baldachýn, ktorý chráni vás a vašich hostí pred slnkom a dažďom? Čo si myslíte o menovke, ktorá sa vizuálne zhoduje so zvončekom? Na záver, zoznam týchto malých, ale nápadných drobností, by sme vám radi poradili, aby ste pred tradičné vchodové dvere postavili vhodnú rohožku. Ako sa vchodové dvere vpíšu do fasády domu, alebo s nimi kontrastujú, či sú moderné a bezpečné, tu nájdete ďalšie zaujímavé informácie o týchto aspektoch dizajnu. Chcete klasické vchodové dvere z dreva alebo by ste mali mať toto moderné bočné krídlo vyrobené zo skla?

Vaše odpovede na tieto otázky sú obzvlášť dôležité, pretože určujú ďalší dizajn vchodu do domu, kde vchodové dvere prirodzene zaujímajú centrálne miesto..

Privítajte svojich hostí srdečne!

ozdobte si vchod do domu vyberte si vhodnú rohožku

Pútavá dekorácia v každom ročnom období

Dekorácia je dôležitá nielen vo vnútri, ale aj vonku. Pri vchode do domu je to však nevyhnutné. V závislosti od ročného obdobia môžete svoju dekoráciu vytvoriť priamo pred vchodom. Farebný veniec z kvetov ohlasuje začiatok teplejšej sezóny. Na Veľkú noc môžete zavesiť veniec s farebnými vajíčkami na predné dvere a zavŕšiť slávnostnú výzdobu zajačikmi, mláďatami atď. Jeseň ponúka aj mnoho skvelých príležitostí na správnu dekoráciu vo vstupnom priestore. Deň vďakyvzdania a Halloween sa oslavujú na celoštátnej úrovni. Počas týchto slávností nájdete v obchodoch množstvo očarujúcich dekoratívnych predmetov alebo si ich môžete vyrobiť sami. A od konca novembra musíte vyzdobiť vchod do domu na Vianoce – o 4 týždne budete oslavovať festival festivalov! Vďaka nádhernej a majstrovsky usporiadanej dekorácii vonku bude váš domov pôsobiť obzvlášť príjemne a atraktívne.

Vchod do vášho domu môže vítať vašich hostí po celý rok

vchod do domu pekné nápady pre moderný exteriér

Teraz si nesmiete myslieť, že sme zabudli na leto! Nie, nemôžeme ignorovať najkrajšie a najfarebnejšie obdobie. Farebné kvety môžete uložiť do kvetináčov alebo kvetináčov po oboch stranách vchodu do domu. Opakujúce sa dekoratívne prvky a zladené farby robia z tohto vonkajšieho šperku pútavú vec. Ak máte malú verandu, môžete tam umiestniť pohodlný záhradný nábytok a vytvoriť tak príjemnú oázu pokoja pre vás a vašich blízkych. Je to perfektné miesto, kde si môžete vychutnať kávu pod holým nebom ráno a pohár vína večer v príjemnej atmosfére. Môžete tam stráviť skvelé hodiny až do neskorej jesene a obdivovať nádhernú výzdobu a uvoľnenú atmosféru vášho vstupného priestoru.

 Môžete dokonca cítiť vôňu kvitnúcich rastlín

nápady na výzdobu vchodu do domu s rastlinami v kontajneroch na rastliny

Správne osvetlenie premení vchod domu do skutočného pútača pozornosti

Správne osvetlenie vo vstupnej časti domu je jednoducho nevyhnutné. Uistite sa, že vchod do domu je dobre osvetlený zvnútra aj zvonku. Domové číslo a schránka musia byť viditeľné aj z diaľky. V špecializovaných predajniach nájdete všetko, čo zodpovedá architektonickému štýlu vášho domu. Rustikálne a moderné nástenné svetlá, špičkové nástenné a vstavané svetlá a energeticky úsporné diódy LED-v ponuke je všetko, po čom vaše srdce túži! Nechajte vchod do svojho domu večer dobre osvetlený a presvetlený, to zabráni vstupu nežiaducich návštevníkov a zníži riziko, že vaši hostia v tme zakopnú. Správne zvolené a odborne umiestnené vonkajšie osvetlenie nepochybne urobí váš vchod do domu príjemný a príjemný. Jasne uvádzajú, že každý hosť je tu vítaný!

 Dajte svojmu domu vchod do centra pozornosti tým správnym svetlom

vchod do domu uprataný predzáhradka s múrom bieleho domu

Postupujte podľa našich tipov a urobte, aby váš vchod do domu vyzeral reprezentatívne a atraktívne! Redakcia dúfa, že sa vám bude páčiť jej navrhovanie!

Vytvorte si útulnú verandu pri vchode do domu

vyzdobte na Vianoce hojne vchod do domu

vchod do domu ozdobte predné dvere

nápady na výzdobu vchodu do domu na Veľkú noc

vchod do domu krásny exteriér s rastlinami

vchod do domu symetrické nápady dekorácie pre vchod