Štýl vidieckeho domu a jeho varianty – kombinuje tradičný, vidiecky a klasický

varianty vidieckeho štýlu ratanové schukel veranda drevené podlahy

Štýl vidieckeho domu a jeho varianty

Štýl vidieckeho domu, ako je britská chata, francúzsky alebo taliansky vidiecky dom alebo nemecké panstvo, je tiež obľúbený v mestských bytoch. Tu sa štýlovo spájajú tradičné, vidiecke a klasické.

Atraktívna vidiecka girlanda vyrobená z vaječných škrupín

dekorácia bielych závesov v štýle lufitge vo vidieckom štýle

Vlastnosti vidieckeho štýlu

Pre štýl vidieckeho domu je charakteristická prirodzenosť. Typické sú materiály ako drevo, keramika, íl a ratan. A používa sa ľan, koža a bavlna – medzi nábytok patrí ručne vyrobený nábytok, starožitnosti a prútie. Tiež vintage a ošarpaný štýl, ktorý napodobňuje stopy používania, a diely s použitým vzhľadom. Použitý je aj kovový nábytok vo vonkajšej časti. A samozrejme, rustikálne drevené skrinky a stoly sú klasické ako prestížne objekty alebo koloniálny nábytok. Často existuje jednoduchosť a funkčnosť. Patina sa môže ukázať. Steny v štýle vidieckeho domu môžu byť navrhnuté s hlinenou omietkou alebo vápennou bielou a dekoračnými metódami, ako je technológia stierania. Používa sa drevený obklad a pre podlahy sú tiež bežné drevené podlahové dosky alebo dosky z prírodného kameňa.

Biely zásuvkový stôl v štýle vidieckeho domu – čerstvé jarné kvety dotvárajú celú atmosféru a svietniky sú rovnako atraktívne.

štýl vidieckeho domu a jeho varianty krásna dekorácia starý stôl

Rustikálny interiérový dizajn v bielej farbe – funkčné prevedenie steny z drevených panelov

Typické vidiecke kreslo vyrobené z ratanu

štýl vidieckeho domu a jeho varianty prútené kreslo biele drevené panely

Miniatúrna biela obrazovka – ozdobná vložka

miniatúrne obrazovkové okno stolnej lampy vo vidieckom štýle

Stredomorský variant

Internetový obchod Mirabeau ponúka široký sortiment vidieckeho nábytku a doplnkov v stredomorskom štýle. Či už sú to pohovky, prikrývky, vankúše, zrkadlá, komody, žiarovky, kuchynský textil, záhradný nábytok, svietniky alebo rámy na obrazy, nájdete tu všetko, čo vyhovuje štýlu vidieckeho domu. Nakupovanie zadaním objednávky v internetovom obchode Mirabeau je pohodlný a vždy je k dispozícii celý prehľad článkov. Špeciálne diely nájdete samozrejme aj u starožitníkov. A niektoré pekné veci môžete objaviť aj pri prehrabávaní sa v obchodoch.

Tradičný slamený kôš – krásny a praktický nápad na dekoráciu

vidiecky štýl a jeho varianty kôšové lišty pruhy červenáPlavidlá zariadené v štýle vidieckeho domu s klasickými kvetinovými ozdobami

vidiecky štýl a jeho varianty kovové nádoby ozdoby police

Rôzne dekorácie v štýle vidieckeho domu

Kvetinový dekor hrá úlohu v štýle vidieckeho domu pre porcelán, riad a tiež tapety a hraničné vzory. Príslušenstvo je čiastočne vyrobené zo zinku a medi. Čerstvé kvety a vetvičky sú navyše ozdobným médiom. Napríklad látky majú skontrolované vzory a prírodné tóny a tóny patela. Príroda a jej materiály, farby a nálady sú orientáciou na použité farby. Paleta sa mení z pieskovej, machovo zelenej, hnedozeme a bridlicovej na silnejšie nastavenú striekanosť farieb. Deco v štýle vidieckeho domu môže zahŕňať taliansku so stredomorskou atmosférou, škandinávsku s ľahkými prírodnými materiálmi alebo americkú s tradičným remeselným spracovaním. Štýly sa líšia v detailoch, pretože medzi španielskou fincou a alpskou chatou existuje nespočetné množstvo typov vidieckych domov.

Mimoriadny spôsob použitia riadu ako vázy s kvetmi – ďalšia dekoratívna myšlienka vo vidieckom štýlevidiecky štýl a jeho varianty okuliare korenie kvety ruže

Dekoratívne huby s lesklými povrchmi upútajú pozornosť 

dekorácia lesklých figúr vo vidieckom štýle

 Francúzsky variant štýlu vidieckeho domu – rustikálne nástenné hodiny vidiecky štýl a jeho varianty francúzske dekorácie nástenné hodiny  Klasické ratanové koše plné jabĺk a palivového dreva štýl vidieckeho domu a jeho variácie košov s jablkami sú pozoruhodné