Viac ako 50 jednoduchých nápadov na jesenné dekorovanie vchodu, vďaka ktorým budete obľúbení medzi susedmi

Chcete byť túto jeseň populárni? Chcete aj naďalej robiť niečo, aby ste sa vy aj vaši susedia v tejto sezóne cítili šťastnejší a pohodlnejší? Krásna jesenná dekorácia na vchod vám môže veľmi dobre pomôcť v oboch ohľadoch.

Nasledujúce nápady sa ľahko implementujú a zároveň pôsobia super moderne. Jednotlivé príklady treba na jednej strane považovať za veľkú inšpiráciu. Zároveň vám poskytujeme niekoľko praktických tipov, ktoré uľahčia realizáciu vašich vlastných myšlienok.

Neutrálna jesenná dekorácia môže byť taká príťažlivá a efektívna

biele tekvice pred vchodom

Vyberte si paletu farieb, ktorá sa vám najviac páči

To, či dekorácia vyzerá moderne alebo nie, často súvisí s farebnou paletou. Jesenný dizajn vstupných dverí nie je výnimkou. Biely, sivý, hnedý, ako aj mnoho rôznych metalických odtieňov by vytvorili tento efekt. Aj tie najtradičnejšie nápady na jesennú výzdobu pôsobia mimoriadne moderne.

Zvlášť tekvice je možné veľmi ľahko zafarbiť pomocou špeciálnych spayov. V lesklých nuansách však môžete kukuricu na klasu alebo girlandy navrhnúť aj z rôznych darov prírody.

Správnej farebnej palete môžete dekorácii dodať svoj vlastný charakter. Môže byť monochromatický alebo veľmi farebný, tradičný, vidiecky, konzervatívny alebo veľmi slávnostný a farebný.

Tento nápad na jesennú výzdobu žije z veľkých kontrastov

efektná dekorácia biele tekvice svetelné písmena

Spoľahnite sa na jednoduché projekty

Nenechajte sa odradiť zmätkom z jesenného dekoltu. Efektívne výsledky môžete dosiahnuť aj pomocou veľmi jednoduchých prostriedkov a postupov. Napríklad, namiesto vydlabávania tekvíc alebo rezania špeciálnych figúrok alebo čísel do nich, ich môžete ozdobiť stužkami alebo kresbami.

Príliš komplikované nemusia byť ani vence na dvere. Dajú sa pohrávať s jednoduchými vetvami stromov a nenápadne ich ozdobiť ovocím, kukuričným klasom alebo inými darmi prírody.

veniec a iné oranžové dekorácie

Rozhodnite sa pre jednotnú štruktúru

Existuje niekoľko typických stratégií, ktoré by ste mali mať na pamäti. Ak je do jedného z týchto rámcov vložený váš veľmi originálny nápad, automaticky bude pôsobiť luxusnejšie a štýlovejšie.

vchodová dekorácia hnedá

Bočné dvere

Obklopenie dverí zboku by bolo skvelým spôsobom, ako ich predviesť. Na jeho boku sú pripevnené dva rovnaké alebo podobné objekty alebo ich rady. Často si vyberiete kukuricu, veľké tekvice, konáre s jesennými listami alebo kvetináče ozdobené na sezónu.

Tento detail by si prišiel na svoje na neutrálnom pozadí

tekvicový kvetináč na jesenné kvety

Nastavte akcenty

Jednoduchým spôsobom, ako ho ozdobiť, by bol aj minimalistický prístup. Dvere a miestnosť pred nimi udržujte bez predmetov a nepotrebnej dekorácie. Toto je jednoduchý spôsob nastavenia akcentov. Na takom pozadí si príde na svoje aj veľmi jednoduchý kvetináč s jesennými kvetmi alebo jednoduchý venček do dverí.

Účinná dekorácia v niekoľkých vrstvách

zelené a ohnivé dary prírody

Viacvrstvový vzhľad je skvelou príležitosťou na ozdobu dekorácie

Milujete svieži jesenný look? Vrstvený vzhľad by bol jednoduchou stratégiou, ako to dosiahnuť. V závislosti od toho, ako vyzerá vstupný priestor, môže byť navrhnutý inak. Ak máte na boku schodisko a zábradlie, môžete ozdobu pripevniť rovnobežne s bočnými líniami. Tam môžete zoradiť niekoľko tekvíc rôzneho alebo rovnakého tvaru.

Rôzne vrstvy môžu tiež pozostávať z rôznych typov jesenných dekorácií. Ľudia radi kombinujú zelené rastliny, jesenné kvety, tekvice, ale aj konáre a listy v typických farbách sezóny. Pozrite sa na mnoho rôznych nápadov na vrstvený vzhľad, ktoré uvádzame po tomto texte!

Jablká sú prekvapivou, ale veľmi úspešnou ozdobou týchto dverí

jablko-ako-jesenná dekorácia

Spoľahnite sa na efekt prekvapenia

Aké sú vaše vlastné asociácie s jeseňou? Sú to červené jablká, ktoré zbierate vo vlastnej záhrade? Očividne to bol prípad tohto majiteľa domu. A tak použil ako ozdobu jednoduchý drevený košík s lahodne vyzerajúcimi červenými jablkami. Nie menej krásne a vzrušujúce ako jesenný dverový veniec resp?

Rovnako efektne by ste mohli tento jesenný symbol vystaviť na dverách, ktoré sú vášmu srdcu milé.

Recyklované výrobky sú ideálnou kulisou jesenných dekorácií

Zábradlie schodiska-oranžovo-zeleno-jesenná dekorácia

DIY projekty s opakovane použitými položkami

Vintage štýl a jeseň majú toho veľa spoločného. Dôraz sa kladie na neutrálne farby a zvetraný vzhľad. Vintage DIY projekty sú teda ideálne na jesennú výzdobu.

Dosky s rôznymi nápismi, zvetrané textílie s číslami domov alebo rôznymi správami, malé umelecké inštalácie so starými okennými rámami – to všetko predstavuje nádherné zázemie pre jesennú výzdobu. Dokonca aj tie najjednoduchšie nápady sa pred nimi zobrazujú nádherne a štýlovo..

Toto útulné posedenie je krásne vyzdobené na jeseň

zdobené jesenné posedenie

Jesenný čitateľský kútik pred dverami

Máte pred dverami priestor na hojdačku alebo lavičku? Ak je to tak, potom budete určite používať sedadlá tam celé leto. Predĺžte tento pôžitok vyzdobením tohto posedenia jesennou výzdobou. Nechajte tiež priestor na teplé prikrývky, aby ste mohli dlho tráviť čas vonku aj v chladnejšom počasí.

Teraz by vás mohlo zaujímať, prečo budete milovať svojich susedov kvôli tejto jesennej dekorácii? Je moderný, jednoduchý a prináša dobrú náladu. A je to také krásne, ako jednoduché, takže sa budete cítiť motivovaní vyzdobiť si svoje vchody sami. Užite si toto skvelé obdobie z celého srdca. Vitaj jeseň!

hnedá a béžová jesenná dekorácia

dekorácia na tkaninu predných dverí na modrom pozadí

jednoduchý jesenný dekoračný papier

deco jesenné ušľachtilé v červenej a oranžovej farbe

Úroda zo sezóny ako jesenná ozdoba

lemujúce rady jesenné dekorácie číslo domu

útulné sedačky vyzdobené na jeseň

svetlé jesenné deko zdržanlivé

dekorácia zelených rastlín a konárov pre predné dvere

závesné jednoduché vence na dvere

jesenná výzdoba opätovne použitých vozňov

farebná jesenná dekorácia na bielom pozadí

jesenný veniec a kvetináče

drevené figúrky jesenná dekorácia

tekvice ozdobené stužkami

tekvicová biela so svietiacim symbolom

svieti jesenne pri vchode

jesenná dekorácia v prírodnom záhradnom štýle

jednoduchý kutilský tanier s jesennými vetvami

jednoduchá vintage dekorácia

čierno biela hnedá jesenná dekorácia

Lavička pri vchode vyzdobená na jeseň

lavica s vankúšmi na vrhanie v jesenných farbách

sedenie veniec jesenná dekorácia

sedenie jeseň biela svetlo modrá svetlo zelená

úložný priestor pri vchode vyzdobený na jeseň

čižmy a tekvicové jesenné dekorácie

stolná a tekvicová jesenná dekorácia

bujná dekorácia kukuričných tekvíc

bujný vrstvený vzhľad jesenné deko

vintage deco svetlo modrá a hnedá

vstupná časť s vintage zariadením vonku

vchodová časť dekorácia predných dverí

biela a žltá jesenná dekorácia

biela a oranžová jesenná dekorácia