Vianočné ozdoby na balkóny prinášajú sviatočnú náladu

Určite budete radi spomínať na svoje detstvo, keď to doma nádherne voňalo škoricovými tyčinkami a čerstvými jedľovými ratolesťami. Ak chcete túto magickú atmosféru zažiť každý rok znova, potom je načase vyzdobiť si na Vianoce vlastné štyri steny. Ako vždy, chceme pomôcť šikovnými tipmi a dnes vám predstavujeme skvelé nápady na štýlovú vianočnú dekoráciu na váš balkón alebo malú terasu. Určite nemusíte kupovať nič nové, stačí, ak dostanete svoj box s vianočnými ozdobami z pivnice a otvoríte ho. Určite tam budú trblietavé gule, vianočné figúrky, hviezdy a lampáše. Môžete tiež pridať niečo domáce, napríklad girlandy alebo adventný veniec vyrobený z borovicovej zelene a šišok. Ak predsa len dostanete vonné sviečky, LED rozprávkové svetlá a lampáše, môžete si rýchlo vykúzliť vianočné ozdoby na balkón. Hneď zistíte, čo by nemalo chýbať!

Práve včas, prvý advent, môžete mať túto čarovnú vianočnú dekoráciu na svoj balkón!

Vianočná dekorácia na balkón veľa jedľovej zelenej, červených mašlí, červených čižiem, bielych sviečok, útulných a príťažlivých

  • Vianočné ozdoby na balkóny vyrobené z prírodných materiálov sú klasikou!

Ak ste začiatočník, pokiaľ ide o vianočné ozdoby na balkóny a terasy, odporúčame začať so vždyzelenými črepníkovými rastlinami a papradím. Sú odolné a úžasné vo svojej odolnosti voči poveternostným vplyvom. Aj v zime dodajú vášmu balkónu zelenú.

Ak chcete do vianočnej dekorácie na balkón vniesť trochu viac farby, môžete sa na adventné obdobie spoľahnúť na klasický črepníkový kvet a zaobstarať si krásnu vianočnú hviezdu. Jeho červené okvetné lístky sú jedinečné a svojou krásou neprekonateľné. Skúsení fanúšikovia kvetov sa určite rozhodnú pre vianočnú ružu (známu aj ako snehovú ružu), pretože jej jemné biele kvety sa odvíjajú v decembri, najneskôr na Vianoce. Prirodzenú vianočnú výzdobu na balkón môžete obohatiť o niekoľko vetvičiek voňavej snehovej gule, zimného jazmínu alebo hamamelu. Vďaka tomu bude mať vaša dekorácia balkóna farebný vzhľad.

Malé, ale štýlové a vkusne zariadené! Aj takto môže vyzerať váš balkón túto zimu!

Vianočné ozdoby na balkóny, rôzne rastliny v kvetináčoch, farebné akcenty, jemné textúry bielej kožušiny na stoličke, veľa sviečok

Ale ak si ceníte klasický vzhľad vianočných ozdôb, môžete balkón alebo malú terasu ozdobiť zelenými girlandami a vencami z jedlí. Skvele sa k nej hodia červené stužky a biele sviečky, takže je všetko navrhnuté v nadčasovom farebnom triu bielej, červenej a zelenej. Táto vianočná ozdoba je taká krásna, že nikdy nevyjde z módy. Nezabudnite zavesiť zelené girlandy na schodisko. Ozdobte ich LED rozprávkovými svetlami a dosiahnete magický vzhľad Vianoc na vlastnom balkóne! Zimný čas môže byť taký krásny!

Jedľové zelené a červené bobule imela sú vrcholom tejto vianočnej dekorácie balkóna!

Vianočná dekorácia pre balkónové jedľové bobule zeleného imela na mieste iných odolných rastlín a kvetov

 Vianočné gule v rôznych farbách dotvárajú slávnostný vzhľad a rozžiaria vašu vonkajšiu výzdobu!

Vianočné dekorácie na balkóny Vianočné gule girlandy v rôznych farbách dotvárajú slávnostný vzhľad a dodávajú balkónu lesk

  • Bez vianočných ozdôb to samozrejme nejde!

Klasické vianočné ozdoby vždy zohrávajú vedúcu úlohu pri zdobení najväčšej rodinnej oslavy. Okrem závesných vencov a domácich vencov môžete v miskách a na podnosoch vytvárať aj skvelé aranžmány. Používajte hotové vianočné figúrky, akými sú malý Santa Claus, hviezdičky, jelene a spol. Našou radou je zvoliť konkrétnu farebnú schému, napríklad bielu ako dominantnú farbu. Štýlovú vianočnú dekoráciu na balkón tak môžete skutočne vytvoriť. Samozrejme, môžete pridať nejaké farebné akcenty alebo predstaviť zelenú, červenú alebo hnedú ako pútavú vec. Nezabudnite tiež, že táto slávnostná dekorácia zostane vonku niekoľko týždňov a musí pekne vyzerať.

 Túto ozdobu tvoria sviečky, svetlá a vianočné figúrky.

Vianočné dekorácie na balkóny, sviečky a vianočné figúrky z drevených škatúľ

Prevláda tu biela s drobnými akcentmi vo vínovej červenej. Výsledkom je prvotriedny dekoratívny vzhľad na balkóne!

Vianočná dekorácia na balkóny dominantná farba biela, drobné akcenty vo vínovo červenej Výsledok prvotriedneho vzhľadu dekorácie

Vo vianočnej výzdobe balkóna by nemal chýbať adventný veniec.

Vianočná dekorácia na balkón všetko v bielom početné svetlá a sviečky Adventný veniec na nízkom bielom stole v strede

  • Vianočné ozdoby na balkóny musia vyžarovať útulnosť.

Vianočná výzdoba balkóna musí nepochybne predstavovať útulnú atmosféru a šíriť pokojnú a útulnú atmosféru. Nie je to len kvôli zvolenej farebnej schéme a vianočným postavičkám. Potrebujete tiež jemné textúry, ktoré vyžarujú teplo. V závislosti od poveternostných podmienok vo vašom regióne sa môžete rozhodnúť pre mäkký koberec na balkóne alebo jednoducho použiť prikrývky z umelej kožušiny a ozdobné vankúše. To by malo stačiť!

 Mäkké látky, ako sú poťahy z umelej kožušiny a ozdobné vankúše, sú tiež nevyhnutnosťou.

Vianočné ozdoby na balkóny v bielej farbe

Sviatočná atmosféra na balkóne musí byť útulná a veľmi príjemná.

Vianočné dekorácie na balkóny prevažne v bielej farbe

Ak chcete dotvoriť útulné prostredie na balkóne, ozdobte ho sviečkami a svetlami! To sú absolútna nevyhnutnosť na vytvorenie magickej atmosféry festivalu na balkóne. Elegantné svietniky a lampáše robia celý obraz ešte pútavejším. Tiež by bolo múdre, keby ste získali LED svetlá, pretože sú odolnejšie ako konvenčné žiarovky a šetria tak trochu elektriny. V predvianočnom období by váš účet za elektrinu nemal byť extrémne vysoký. V špecializovaných predajniach alebo na vianočnom trhu určite nájdete rozprávkové svetlá a svetelné siete, ale aj jednotlivé figúrky a vianočné gule vyrobené z LED. Osvetlené buxusové gule sú špeciálnym pútačom pozornosti vo vianočných ozdobách na balkóny. Ak máte na balkóne dostatok miesta, zaobstarajte si ho. Môžete ich obdivovať roky a zažívať kúzlo Vianoc znova a znova. Chceme vám to zaželať!

veselé Vianoce!  

Vianočné dekorácie na balkóny, nádherne zdobené jemné látky

Vianočná dekorácia na balkón krásne vyzdobený a slávnostne prestretý stôl vonku

Vianočná dekorácia na balkón zelený veniec na balkóne šišky

Skromná vianočná výzdoba môže byť krásna!

Vianočná dekorácia na balkón skromne vyzdobená niekoľkými jedľovými konármi svetlá slučka

Vianočná dekorácia na balkón útulná atmosféra umelá kožušina veľa tepla

Vianočné ozdoby na balkóny