Voňavé sviečky zo Škandinávie prinášajú v lete severský vánok

Objavte vonné sviečky od Skandinavisk!

Voňavé sviečky sú viac na zimu? Si robíš srandu? To myslíš vážne. Tieto nádherné voskové výtvory nás dokážu navodiť uvoľnenou, zasnenou, šťastnou až extatickou náladou počas dňa, večer alebo v noci. Ponuka na Voňavé sviečky na trhu je taký rozmanitý, že rýchlo cítite agóniu voľby. K správnemu rozhodnutiu vám môže pomôcť niekoľko kritérií, ako napríklad uprednostňovať éterické oleje a vyhýbať sa škodlivým látkam. Zásadný význam majú však predovšetkým osobné preferencie a skutočný dizajn. Čo sa týka chutí, názory sa často líšia. Dokonca ani blízki priatelia a dokonca milenci sa často nezhodujú v tom, ktorá aróma je príjemná a ktorá nie. Vône sú takmer vždy hlboko zakorenené v našej psychike a spájajú sa s rôznymi spomienkami a asociáciami.

Keď sa vám vybavia vône ako napríklad škorica, klinčeky a pomaranče, hneď sa vám vybavia Vianoce, však? Kokos a mango nás privádzajú priamo do Karibiku a levanduľa nám sníva o Provence. Príchute dokážu zázraky. Rovnako tak aj vonné sviečky!

Najmä pokiaľ ide o hodnotné dizajnérske sviečky dobrej kvality. Uprostred leta sme teda pocítili svieži severný vánok. Zo Škandinávie, samozrejme!

Polárna žiara

vonné sviečky škandinávsky dizajn nordlys nordlicht aurora coolhunting

Hygge, Skog, Fjord, Hav, Lempi, Koto a Nordlys – to znie neomylne škandinávsky, že? Áno, presne tak sa volajú ušľachtilé vonné sviečky z kolekcie AW 16 Škandinávsky. Rovnako ako pri nábytku a dekorácii, Škandinávci opäť dokázali, že im ide o jasné línie, elegantnú jednoduchosť a jemné vône..

Nielen dizajn sviečok, ale predovšetkým jemné arómy umožňujú intenzívne vnímať malebnú krajinu, veľkolepé fjordy a jasnú hviezdnu oblohu. Človeka hneď napadnú nezabudnuteľné letné večery v prírode a praskajúci táborák, polárna žiara alebo západ slnka na zasneženom horizonte.

Presvedčte sa sami a nechajte na seba pôsobiť fascináciu Škandinávie!

Pohodlie

vonné sviečky škandinávsky škandinávsky dizajn aromatické sviečky hygge

Les

vonné sviečky skandinavisk dizajn skog sviečky škandinávsky život

Škandinávsky dizajn, ktorý treba obdivovať

vonné sviečky dizajnové sviečky skandinavisk škandinávsky život

Pohodlne doma

vonné sviečky škandinávsky dizajn aromatické sviečky koto

Láska

vonné sviečky skandinavisk dizajn aromatické sviečky škandinávske živé lempi

Deň

vonné sviečky škandinávsky dizajn vonné tyčinky nat dag škandinávsky život

vonné sviečky škandinávsky dizajn nápady na darčeky sviečky koto hygge ro

vonné sviečky škandinávsky škandinávsky dizajn arómy vonné sviečky škandinávske škandinávske dizajnové sviečky hyggevonné sviečky škandinávsky škandinávsky dizajn nápady na darčeky pre námornú výzdobu

vonné sviečky škandinávsky škandinávsky dizajn čiernobiele koto lempi

vonné sviečky škandinávsky škandinávsky dizajn nápady na bývanie nápady darčeky

vonné sviečky škandinávske škandinávske nápady na darčeky pre život

vonné sviečky škandinávske škandinávske živé koto sviečky aróma

vonné sviečky škandinávske tyčinky arómy škandinávsky dizajn fjord

vonné sviečky škandinávske škandinávske živé arómy