Vonkajšie vianočné osvetlenie – nechajte svoj dom a záhradu slávnostne zažiariť

Tento víkend sme oslávili prvý advent a len o štyri týždne prídu veľké Vianoce. Našťastie ste sa už dostali do vianočnej atmosféry, nie? Ale ak nie, stále máte čas to urobiť. A ako sa lepšie adventne naladiť, ako správnym vianočným osvetlením vonku. Už sme vám predstavili skvelé nápady na vaše vianočné osvetlenie v interiéri vášho domova. V tomto článku predstavujeme skvelé možnosti dizajnu, vďaka ktorým bude váš dom a záhrada žiariť. Slávnostné osvetlenie vonku je nevyhnutnosťou, aby ste prekonali zimnú tmu a mizernú náladu, ktorá s tým súvisí. Početné rozprávkové svetlá, svetelné figúrky a svetelné stromy, ako aj skvelé rozprávkové svetelné siete vám s týmto projektom veľmi pomôžu a nechajú zažiariť fasádu domu a predný dvor..

Slávnostne ozdobte kríky a stromy, okná a steny a vytvorte sviatočnú atmosféru, ktorá je teplá a príjemná. Desiatky skvelých nápadov na dizajn čakajú na svoje objavenie!

 Ozdobte svoj domov tisíckami svetiel a vytvorte okolo domu magickú atmosféru!

Vianočné osvetlenie pred domom a záhradou

  • Čo zahŕňa klasické vianočné osvetlenie vonku?

Vonkajšia časť domu má veľký dizajnový potenciál. Využite to šikovne a šírte kúzlo Vianoc vonku! Už z diaľky vidíte vonku vianočné osvetlenie a hneď si spomeniete na útulné hodiny s priateľmi a rodinou, ktoré si už každý naplánoval.

Šťastná, sviatočná nálada je nákazlivá a má veľmi pozitívny vplyv na našu náladu. Ako sa tam však dostanete? Tu je odpoveď na to:

 Môžete vytvoriť efektnú vonkajšiu svetelnú šou!

Vonkajšia svetelná show Vianočné osvetlenie

V porovnaní s vianočnými svetlami vo vnútri domu je toto pre záhradu trochu neobvyklejšie. Vonku môžete zdobiť veľmi klasickým spôsobom Rozprávkové svetlá použit. Sú k dispozícii v rôznych dĺžkach a samozrejme s rôznym počtom malých žiaroviek. Ak chcete ozdobiť širšiu oblasť a zvýrazniť ju vizuálne, môžete to urobiť Sieť svetiel visiaci. Môžete to zavesiť na vetvu stromu alebo položiť na krík. Efekt bude v oboch prípadoch pôsobivý!

 Kúzlo Vianoc vonku sa nechce skončiť!

Záhrada domu s vianočnými svetlami

 Žiarivá postava medveďa pred vchodom do domu je zvláštnym vrcholom

Vianočné osvetlenie vonku aj vo vnútri

Sú veľmi atraktívne svetelné figúrky vonku, sú nevyhnutnosťou v každom vonkajšom prostredí na Vianoce. Zdobíte predzáhradku Mikulášom alebo dávate prednosť snehovému mužovi vy a vaše deti? Srdečne vítaní sú aj soby, sane alebo malí trpaslíci, králiky alebo iné figúrky. Výborne pútajú pozornosť a ponoria vonkajší priestor do magického svetla festivalu!

 Malé biele svetielka navodia sviatočnú atmosféru!

Vonkajšie vianočné osvetlenie

  • Ktoré oblasti je možné vizuálne zvýrazniť vonku pomocou vianočného osvetlenia??

V interiéri je samozrejme oveľa jednoduchšie zdobiť, pretože vianočné osvetlenie ste mohli dať prakticky kdekoľvek. Ale vonku to tak nie je. Preto by sme chceli odporučiť niekoľko konkrétnych miest, kde sa vaše vianočné osvetlenie javí vonku obzvlášť efektívne. Samozrejme, toto je číslo jeden Vstupný priestor. Ozdobte ho rozprávkovými svetlami, lampášmi a veľkými LED sviečkami a vítajte svojich priateľov a príbuzných! Mnoho majiteľov domov trvá na svojich Záhradné chodníky osvetľovať aj v zime, čo je úplne správne. Najlepšie príklady vianočného osvetlenia vonku poznáme z klasických amerických vianočných filmov. V USA ľudia radi vyzdobia celú vec podľa starej tradície Fasáda domu a dvor a robí ich lesklými Keď idete okolo, hneď cítite sviatočnú atmosféru a očakávanie na nadchádzajúci festival sa zvyšuje.

 

Zimnú krajinu zázrakov je možné vytvoriť vhodným vianočným osvetlením vonku

Vianočné osvetlenie mimo zimy

  • Bezpečnosť predovšetkým! Na čo si dať pozor pri vianočnom svetle vonku??

Krásne vianočné osvetlenie vonku bezpochyby vytvára veľmi špeciálne vizuálne efekty a pohľad na ne je nádherný. V týždňoch pred Štedrým večerom veľa ľudí chce, aby ich dom a vonkajšia časť žiarili v plameňoch svetiel, ale pri výbere dekoratívneho vonkajšieho osvetlenia by ste mali byť veľmi opatrní a potom sa pri jeho inštalácii rozhodnúť bezpečnostné pravidlá nasledovať. Zlá izolácia, nesprávne zátky alebo rozbitý plastový plášť môžu byť nebezpečné. Odporúčame vám preto spoliehať sa na kvalitný tovar a vyhnúť sa lacným výrobkom za nízke ceny. Každé vonkajšie vianočné osvetlenie má pečiatku. Prečítajte si tam uvedené informácie a zistite viac o bezpečnosti inštalácie. Výrobky by mali byť tiež odolné voči striekajúcej vode!

 Každý chce ohňovzdorné vianočné osvetlenie

vianočné svetlá

Dva ďalšie tipy pre vás:

  • Ak sa rozhodnete mať vianočné osvetlenie vonku, zvoľte tie s LED svetlami! Môžete tak znížiť svoje účty za elektrinu a nemusíte sa báť zvýšenej spotreby elektriny počas celého predvianočného obdobia. Moderné LED svetlá sú efektívne a nevznikajú im žiadne dodatočné náklady.
  • Vonku je momentálne vianočné osvetlenie v rôznych teplých farbách, ale biele svetlo zostáva klasické. To vytvára útulnú vianočnú atmosféru a prináša malých i veľkých slávnostnú náladu!

Chceme vám to zaželať! Zaistite si vonku v rozjímavom období vhodné vianočné osvetlenie a zažite krásne a nezabudnuteľné Vianoce v žiari svetiel!

 Urobte svoj vchod do domu atraktívnym a príjemným

Vianočné osvetlenie pred vchodom do domu

 Atraktívne vonkajšie vianočné osvetlenie dokáže zázraky

 Vonkajšie vianočné osvetlenie

 Večné symboly Vianoc, hviezdy a snehové vločky, žiaria v súťaži a nastavujú zvonku dekoratívne akcenty

Žiariaca hviezda

 Týždne pred Štedrým večerom svieti a trblieta sa pred každým domom!

Nadmerné vianočné osvetlenie

 Pri inštalácii dodržiavajte bezpečnostné pravidlá a vyhnite sa škaredým prekvapeniam na Vianoce!

Vianočné osvetlenie vonku

 Túto hru svetiel môžete použiť v interiéri aj exteriéri a vytvoriť efekt WOW

Hra svetiel

 Sieť svetiel stavia záhradný plot na výslnie

atraktívne vianočné osvetlenie vonku

Súkromné ​​domy a verejné budovy sú na Vianoce slávnostne vyzdobené a osvetlené

ozdobiť svetlo na Vianoce

 Soby sú obľúbenými symbolmi Vianoc, a keď stoja ako figúrky svetla, sú ešte očarujúcejšie ako obvykle …..

Vianočné osvetlenie pre nápady zvonku

Ozdobte vonku jasnými farbami a efektnými postavami!

Figuruje vianočné osvetlenie

 Tieto farebné svetelné gule vám ukážu cestu domov!

Vianočné osvetlenie vonku figúrky

 Malé teplé biele žiarovky môžu vytvárať vizuálne efekty a robiť z kvetináčov a kríkov zaujímavé pútače

Malé teplé biele žiarovky vytvárajú vizuálne efekty

 Darčeky už sú …..

Svetielka na vianočné darčeky

 Nech to iskrí aj vonku, sú Vianoce, najlepšie obdobie v roku!

Vianočné osvetlenie vonku nápady