Vyrobte si jarné dekorácie – čo by ste mohli robiť s DIY tkaninami

nástenný dizajn jarná dekorácia nápady drotárstva

Vyrobte si jarné dekorácie sami – použite látky pre domácich majstrov

Je okorenenie vášho domova jednou z vašich priorít na túto jar? Potom by pre vás mohlo byť niekoľko riešení pre domácich majstrov to pravé! Dojem z miestnosti by ste mohli okamžite zmeniť pridaním niekoľkých nápadov pre domácich majstrov do interiéru.

Inak nudné a čisté steny sa dali rýchlo zmeniť na oporný bod. Funguje to len s trochou nástenného umenia.

Na to však nemusíte míňať veľa peňazí. DIY projekty majú mnoho výhod. Pomôžu vám nájsť umelca vo vás a tiež vám ušetria peniaze. Tu je niekoľko jasných a farebných nápadov, ktoré sa tiež nesú v duchu sezóny.

Ako môžete vyrábať jarné dekorácie – umenie s tkaninami v rámoch

stenový dizajn jarná výzdoba drotárske nápady nápady vzorky tkanín

Jamielyn von I Heart Naptime je autorom nasledujúceho veľkého diela. Vytvoril túto umeleckú galériu na mieru, ktorá by mohla byť vystavená v múzeu. Kontrastné vzory v zodpovedajúcej farebnej palete dokonca obsahujú vinetáciu. Túto myšlienku môžu dokonca realizovať aj úplní začiatočníci v remeselnom spracovaní. Nie je to ani časovo náročné! Hotové môže byť do hodiny. Môžete buď použiť látky z predchádzajúceho projektu, alebo si kúpiť nejaký lacný materiál.

Christina preč DIY mama vytvoril ďalšie dielo. Môžete tu zažiť sladký dotyk detskej izbičky a skvelé monogramy potiahnuté tkaninami. Pozadie bolo vytvorené z pytloviny a celé to dotváral maľovaný a zdobený rám. Malý majiteľ tejto krásky si bude môcť užiť noc v elegantnom pohodlí. Veľká pravda?

Monogramy potiahnuté tkaninou v detskej izbe

stenový dizajn jarná dekorácia nápady drotárstva ukážky vzorov detských izieb do detskej izby

Zarámované umelecké dielo

stenový dizajn jarná dekorácia drotár vzor detskej izby pre detskú izbu

 Odvážne umelecké diela, ktoré hrajú v miestnosti ústrednú úlohu

stenový dizajn jarná dekorácia drotárske kutilské nápady vzorované textílie

Jaime z Crafty Scrappy Happy tu spojil dva skvelé trendy z remeselného spracovania. Tak sa zrodilo toto zábavné a odvážne kutilské dielo. Tu sa zaoberáme namaľovanou siluetou losa. Zdá sa, že je to silne na pozadí pôvodných chevronových vzorov. Tento príklad ukazuje silu silných kontrastov a jednoduchých tvarov. Použitím týchto dvoch metód môžete dosiahnuť to najlepšie z nich bez toho, aby to celé pôsobilo príliš preplnene. Chcete, aby to celé pôsobilo trochu luxusnejšie? Namiesto toho použite kovovú, striebornú alebo bronzovú farbu.

Chevron vzor v žltej farbe

nápady na jarné dekorácie drotárske projekty

Jaime z C.R.A.F.T. použil lacné, nezdravé posteľné prádlo na vytvorenie svojho ďalšieho nástenného umenia. To bolo použité na výrobu farebných, geometrických umeleckých diel, ktoré zaisťujú chladný vizuálny a farebný vzhľad. Jeden bol inšpirovaný farebnými vankúšmi. Väčšinou vykazujú bizarný dizajn. Toto trojdielne dielo je jednou z najúspešnejších metód oživenia nájomného bytu, aké som si vedel predstaviť. Hľadáte teda spôsob, ako okoreniť svoj domov bez natierania stien? Túto metódu vám vrelo odporúčam!

Farebné, geometrické umelecké diela na stene

nástenné dekorácie stenový dizajn jarné dekorácie nápady drotárstva geometrické vzory tkanín

Plátna už nie sú určené iba pre profesionálnych výtvarníkov. Roxy von Brit + Co. vytvorili ohnivú zbierku umenia. Používali látku, sponky a horúce lepidlo. Vzory a články reťaze boli skvele kombinované. Takáto eklektická umelecká inštalácia by urobila silné vyhlásenia v každom dome. Chcete si vytvoriť vlastnú malú galériu? Potom môžete do zmesi pridať aj čipku a gombíky. To by poskytlo 3-D efekt s viacerými vrstvami. Môžete tiež hľadať väčšiu rozmanitosť v tkaninách, a tak dodať extra nádych kreativity.

DIY nápady pomocou tkanín, sponiek a horúceho lepidla

dekorácia na stenu jarná dekorácia drotár DIY projekty geometrické vzory tkanín

Nástenné umenie môže znamenať rozdiel

dekorácia na stenu jarná dekorácia drotár vlastnoručne vyrobte geometrické vzory tkanín

Či už chcete vykonať menšie zmeny alebo chcete úplnú transformáciu, nástenné umenie môže mať obrovský rozdiel. Nástenné umenie môže znamenať rozdiel v miestnosti, ktorá je úplne elegantná a moderná, ako aj v miestnosti, v ktorej je potrebné trochu pizze navyše. Práca s tkaninami vytvára nekonečné možnosti. To by mohlo vytvoriť nekonečné možnosti pre umelecké diela. Tieto musia byť jednoduché a jedinečné.

Dnešné nápady pre domácich majstrov predvádzajú niektoré z najhorúcejších trendov sezóny. Mám na mysli chladné vzory a elegantné chevron vzory. Našli ste sa v jednej z týchto myšlienok??