Vyrobte si topánky sami – múdre nápady pre domácich majstrov na letnú obuv

Zdá sa vám vaše letné topánky trochu nudné? Máte chuť na niečo nové? Áno, samozrejme, na trhu je k dispozícii neuveriteľné množstvo návrhov obuvi. Ale ak sa ešte nechcete rozlúčiť so svojimi starými sandálmi alebo balerínami, máme pre vás pár šikovných nápadov, ktoré si môžete urobiť sami. Potrebujete jednoduché nástroje a niekoľko dekoratívnych predmetov, ktoré ľahko nájdete vo svojom obchode s remeslami. Na úspešné dokončenie projektu topánok potrebujete predovšetkým trocha predstavivosti a manuálnej zručnosti.

Ako si môžete vyrobiť topánky sami

vyrobte si topánky sami sandále kožené strapce

Začnime prvým nápadom. Ako ste už videli vyššie, jedná sa o elegantné kožené strapce, ktoré si môžete vyrobiť sami. Tu nájdete pokyny pre Neslávne známy. Na jeho výrobu budete potrebovať nožnice, lepidlo a kúsky kože.

Účinné balerínky v čiernom laku

vyrobte si topánky sami čierny lak strieborná retiazka

Ak naozaj chcete okoreniť svoje čierne lakované balerínky, potom by bolo skvelé použiť strieborné retiazky. Pozrite sa na obrázkového sprievodcu nižšie. Potrebným materiálom sú v tomto prípade opäť nožnice a lepidlo, kefy, požadované retiazky a tenký pás kože. Ako doplnok môžete tiež pridať kamienky podľa toho, ako ďaleko chcete ísť.

Ak chcete získať jemný retro vzhľad, zaobstarajte si sprej v zlatej farbe a pomocou papierových šablón ozdobte svoje kožené topánky elegantnými lesklými srdiečkami. Samozrejme, môžete improvizovať a namiesto zlata použiť striebro alebo meď. Je to úplne na vás.

Malé úsilie a veľký efekt

Vyrobte si topánky podľa špicatého plochého retro dizajnu zlata

Osviežte svoje letné topánky jemnými strapcami!

Vyrobte si topánky z plochých letných topánok s pruhovanými strapcami

Je ľahké pokračovať. Na tento chytrý nápad nižšie potrebujete iba farbu látky podľa vlastného výberu a pásku. Jednoducho nechajte topánky asi 24 hodín po nanesení farby úplne vyschnúť.

Je to také ľahké

vyrobte si topánky šedú čiernu lepiacu pásku

Variácia lepiacej pásky so sprejom zlatej farby

vyrobte si topánky lepiacou páskou sprej zlatej farby

Ak máte nižšie uvedené topánky, neónové pero je pre vás

Vyrobte si topánky sami balerínky šedá výšivka neónová farba

Skrášlite svoje lakované kožené balerínky nitmi podľa svojho vkusu. V závislosti od vášho oblečenia môžete použiť zlaté, strieborné, medené alebo farebné nity. Upevnenie je veľmi jednoduché a rýchle. Stačí začať!

Málo materiálov – skvelý výsledok

vyrobte si topánky sami lakom čierne nity

Trblietavé brošne sú ako stvorené na ozdobu topánok

vyrob si topánky sám sandále brošne

Pokračujte trochu luxusnejšie s týmito elegantnými čiernymi letnými topánkami nižšie. Tu dokážete zázraky len s kúskom zlatej čipky, niekoľkými kamienkami, lepidlom a ceruzkou. V niekoľkých krokoch získate pár nových topánok, ktoré fascinujú okázalosťou a pôvabom.

Skombinujte s elegantnou dámskou taškou a buďte hrdá na svoju tvorbu

vyrobte si topánky sami čierne balerínky zlaté kamienky

Všetky tieto nápady na ozdobu vašej obuvi sú samozrejme iba rady, ktoré môžete použiť ako základ. Môžete ich rozšíriť alebo ich úplne zmeniť. Využite naše praktické rady ako inšpiráciu a vytvorte si vlastnú veľmi špeciálnu letnú obuv. Veľa šťastia s tým!

Vďaka ultratenkej bielej sieti budú vaše biele balerínky pôsobiť ešte jemnejšie

vyrobte si topánky sami biele balerínky

Nadčasový, bodkovaný dizajn obuvi pre skutočných znalcov

urobte si topánky sami biele balerínky bodkované