Vytvorte si vlastnú fotografickú stenu – navrhnite akcentovanú stenu s vlastnou postavou

Niektorí zbierajú vaše fotografie do svojich smartfónov, iní do fotoalbumu a tretie strany? … Fotosteny tretích strán! Fotografické steny sú skvelým spôsobom, ako interiéru dodať osobný dojem. Buď dodajte interiéru väčšiu harmóniu, alebo vneste do miestnosti dynamiku. Ak chcete do obývačky, detskej izby alebo chodby vniesť živý nádych, môžete si, samozrejme, navrhnúť fotostenu sami! Existuje mnoho možností návrhu, ako to urobiť. Práve na to sa náš dnešný príspevok zameriava …

Fotografická stena sa perfektne hodí do obývačky, ak za žiadnych okolností nechcete nechať steny prázdne!

urobte si fotostenu sami, ozdobte si stenu

Navrhnite fotografickú stenu – praktické tipy

Rodinné fotografie a fotografie s priateľmi sú veľmi dôležité. To je tiež dôvod, prečo sú fotografické steny v modernom interiérovom dizajne také obľúbené. Na stene je priestor aj pre krásne motívy a krajinky. Pri navrhovaní fotografickej steny máte veľkú slobodu prejaviť svoje preferencie a záujmy.

Prvá vec, na ktorú by ste však mali myslieť, je to, ktorú stenu je možné premeniť na skvelé zobrazenie rôznych fotografií. Napríklad prázdna stena nad pohovkou do obývačky je dokonalým miestom pre vašu fotografickú stenu. K tomu sa úžasne hodí aj prázdna stena spálne alebo chodby! Potom by ste museli naplánovať fotografickú stenu: zmerajte plochu a vytvorte náčrt!

Nastavte farebné akcenty v miestnosti s fotografickou stenou

Fotografická stena vytvára akcenty rámov obrazov

 Pri navrhovaní vlastnej fotografickej steny musíte urobiť aj ďalšie rozhodnutia. Budú fotografie farebné alebo čiernobiele? Môžete ich tiež vytlačiť v rôznych veľkostiach a zarámovať do rôznych rámikov na obrázky. Alebo vytvorte fotografickú stenu bez rámčeka na obrázky! Koniec koncov, spôsob, akým navrhujete fotografickú stenu, hovorí niečo o vkusu rezidenta! Bezrámové sklenené držiaky obrázkov, jednotlivé rámčeky rovnakej veľkosti pre rôzne veľkosti fotografií alebo jednotlivé rámčeky a obrázky rovnakej veľkosti? To všetko je otázne pred tým, ako navrhnete fotografickú stenu. A oveľa viac…

Rôzne nápady na dizajn stien s fotografiami …

V závislosti od toho, ako navrhnete fotografickú stenu, necháte miestnosť pôsobiť tak či onak, takže určujete štýl atmosféry. Našťastie existuje množstvo spôsobov, ako navrhnúť fotografickú stenu. Chcete symetrické usporiadanie alebo chcete kreatívny dizajn steny? Potom môžu byť fotografie a obrázky usporiadané asymetricky na stenu alebo v zaujímavej forme.

Dajte fotografie na výslnie pomocou krásnych rámov alebo svetiel

urobte si fotostenu sami farebnou čiernobielou

Nie každý chce vytvárať súkromnú galériu fotografií v rámoch obrazov. Je tiež dobrý nápad nalepiť fotografie priamo na stenu lepiacimi podložkami. Nebojte sa však! Tieto je možné ľahko odstrániť! Máte niekoľko rôznych možností: pripevnenie obrázkov na šnúry alebo drôty pomocou štipcov na bielizeň, pripevnenie fotografií na korkovú stenu ihlami, pripevnenie fotografií na kovovú koľajnicu pomocou magnetov … V každom prípade zaistíte hravý dizajn steny, ktorý sa hodí aj izba dodáva moderný vzhľad!

Ale pre tých, ktorí sa spoliehajú na zarámované fotografie a obrázky, je k dispozícii niekoľko alternatív na vytvorenie jedinečného dizajnu steny. V prvom rade môžete na stenu dať rôzne tvary fotografií. Môžete ich buď zavesiť náhodne, alebo ich usporiadať do mriežky alebo do rôznych geometrických obrazcov. Takže ich vešanie do radov nie vždy dopadne najlepšie … Ale poradie fotografií, ktoré vyplňujú steny, znamená štýl a eleganciu! Veľmi obľúbená je aj koláž (visiaca na okraji), pretože miestnosť dostáva individuálny vzhľad.

Fotografie tých najmenších nádherne zdobia steny obývačky!

Fotografické steny robia kreatívne nápady na dekoráciu stien

Fotografie a obrázky na stenu hravým spôsobom poukladajte

urobte si fotografickú stenu sami, nápady na výzdobu steny, ozdobte obývaciu izbu

Potom, čo ste sa rozhodli pre jeden alebo druhý dizajn fotografickej steny, mohli by ste zvážiť rôzne metódy, ako fotografickú stenu krásne prezentovať. Pomocou svetelných pásov alebo jednotlivých žiaroviek môžete napríklad preniesť fotografie do popredia a motív namaľovaný na stene dodá fotostene zaujímavý vzhľad..

Každý má obľúbené fotografie alebo obrázky, na ktoré sa rád pozerá znova a znova! Ak chcete predviesť aj rodinné fotografie alebo krásne objekty a krajinu, prečo nevytvoriť kreatívnu fotostenu alebo fotografickú koláž? Ohromte svojich hostí krásnym dizajnom steny!

Pod fotografie a obrázky tiež zaveste niekoľko dekoratívnych predmetov!

urobte si fotografickú stenu svojpomocne nápady na dizajn steny

Symetrické alebo nie? Ako by mala vyzerať fotostena?

foto stena urobí pútavé nápady na dizajn steny

Vďaka fotografiám je obývačka oveľa pohodlnejšia …

Vyrobte si fotografickú stenu vlastnoručne nápady na obrazové pásy na dekoráciu steny

Obrázkové pásy sú tiež príjemnou alternatívou k dekorácii stien obrázkami

urobte si fotografickú stenu vlastnými rukami obrazové pásy nápady na dizajn obývačky

Roztomilé rodinné fotografie alebo krásne motívy? Čo dávate najradšej na stenu??

fotostena, urobte si rodinné fotografie krajiny sami

urobte si fotografickú stenu sami výberom palety farieb

urobte si fotografickú stenu sami, koženú sedačku, zadnú stenu, obrázky, dekorácie na stenu

Vyrobte si fotografickú stenu sami v niekoľkých rôznych usporiadaniach

Veľmi moderný dizajn steny v obývacej izbe

Fotografická stena urobí hravé nápady na dekoráciu steny obývacia izba

urobte si fotografickú stenu sami, vytvorte si nápady na steny

urobte si fotografickú stenu sami stenami k

urobte si fotostenu sami biela sivá dekorácia steny

Vneste do miestnosti plechovku štýlu

Vytvorte si fotografickú stenu sami a ozdobte nápady v obývacej izbe

urobte si fotografickú stenu sami aranžovaním chodby ozdobte

urobte si fotostenu sami, dekorácia na stenu, obrazové pásy, štýlové nápady na dekoráciu obývačky