Vyvýšená posteľ Stima – štýlové nápady na dizajn záhrady

vyvýšená posteľ stima dekorácia šik

Vyvýšená posteľ STIMA – praktická ozdoba do vašej záhrady

To Vyvýšená posteľ STIMA je celkom nový produkt na trhu. Je to vyvýšená posteľ, ktorá zaisťuje voľnosť kolien a chodidiel, chráni pred slimákmi a je ekologická. Postele STIMA sú vyrobené z vysoko kvalitnej jedle douglasky, ktorá je ekologickým materiálom.

Jedľa douglaska je ihličnan. Na výrobu výrobku sa používa iba drevo douglasky z Čierneho lesa. V zime je vyrúbaný v nadmorskej výške 1000 metrov a je veľmi odolný. Použitie dreva ako stavebného materiálu vyvýšeného lôžka je už roky veľmi obľúbené. V porovnaní s plastom a kovom je drevo priedušné a zaisťuje lepšiu zemskú klímu. Môžete nájsť obrovskú škálu tvarov a farieb a na rozdiel od kameňov zaberá veľmi málo miesta. Pekne sa zapíše do každého záhradného dizajnu. Vyvýšená posteľ sa vyznačuje jednoduchou štruktúrou. Základ je vložený do seba. Musíte ho tiež pripojiť k sieti hraboša. Jednotlivé prvky sa dajú dohromady a potom sa upevnia smerom nadol. Film je k hornému okraju pripevnený sponami s nylonovou páskou. A to je všetko!!!

Integrujte vyvýšenú posteľ do svojej záhrady!

záhrada so šesťuholníkovým lôžkom stima

Čo potrebujete na stavbu vyvýšeného lôžka STIMA?

– 1 x vodováha

– 1 x akumulátorový skrutkovač

– 1 x kladivo

– 1 x vložka Torx

1 x zošívačka a spony z nehrdzavejúcej ocele

Prečo by ste mali integrovať vyvýšenú posteľ STIMA? Vedeli ste, že stavebná výška ohrieva Zem rýchlejšie a dopad svetla je lepší? Vďaka vyvýšeným záhonom bude vaša záhrada pôsobiť upravene a bude sa o ňu aj dobre starať. Nakoniec nezabudnite, že rastliny sa budú cítiť lepšie.

Vďaka svojmu zaujímavému tvaru môžu byť vyvýšené záhony STIMA hlavnými aktérmi uprostred záhrady a upútať pozornosť bohatou výsadbou. Pozrite sa na modelky a hlavne sa užite v záhrade!

Model Cubus

stima vyvýšená posteľ model cubus

Klasický model

klasický model vyvýšenej postele stima

Oválny model

stima vyvýšená posteľ model oválny

Trio model

trio model vyvýšenej postele

Komfortný model

stima zvýšené lôžko model pohodlie

Stima vyvýšená posteľ model Canto

stima zvýšené lôžko model spevu

Model Comfort-U

stima zvýšené pohodlie postele u

Model Cor

stima vyvýšená posteľ model kor

Modelová hromada

stima vyvýšená posteľ model flor