Vyzdobte na jeseň jedáleň – 24 vybraných nápadov pre vás!

O niekoľko dní sa sem jeseň oficiálne nasťahuje, ale medzitým môžete všade cítiť jeho teplú atmosféru. Teraz je najvyšší čas priniesť farebnú atmosféru zvonku do domu. Každý deň vám ukážeme, ako to urobiť jednoducho a bez námahy, a dáme vám užitočné tipy pre vašu štýlovú jesennú dekoráciu doma. Ak ste už ozdobili obývačku jesennou dekoráciou, urobili ste už prvý krok. Teraz je však na rade jedáleň! Jesennú výzdobu jedálne je možné skutočne vykonať tak, aby sa táto miestnosť stala ešte útulnejšou a príjemnejšou. A hlavne farebnejšie! Nakoniec tam strávite niekoľko hodín každý deň. Pri jedle sa stretáva celá rodina v jedálni. Práve v tejto miestnosti prijímate návštevy a trávite príjemné hodiny s priateľmi a rodinou. Aby sa vytvorila príťažlivá a príjemná atmosféra, je nevyhnutné vyzdobiť jedáleň jesennou výzdobou.

 Oranžovo -biele tekvice, sviečky a zodpovedajúce prestieranie – to nie je veľa, nie?

Vyzdobte jedáleň jesenným spôsobom.Jednako -oranžové a biele tekvice zdobia jedálenský stôl

 Pletené podložky pod taniere, jesenné kvety, tekvice a veľa dreva dotvárajú rustikálny štýl tejto dekorácie jedálenského stola.

Vyzdobte jedáleň jesenne vyzdobte jedálenský stôl v rustikálnom štýle

Riad je možné vyrábať ručne, ale vyzerá veľmi elegantne a klasicky.

Drevený stôl biely tekvica čierny držiak sviečky kontrast

  • Pri jesennom zdobení jedálne je pochopiteľne stredobodom pozornosti jedálenský stôl

 

Začnite svoju jesennú výzdobu v jedálni tým, že sa jedálenský stôl stane skutočným pútačom pozornosti a lákadlom. V prvom rade by ste museli určiť štýl dekorácie stola. V závislosti od vašich preferencií môžete jedálenský stôl urobiť moderným, rustikálnym, minimalistickým, tradičným, očarujúcim alebo si vybrať iný štýl, ktorý sa vám páči. Vyššie uvedené obrázky ilustrujú vizuálny efekt troch veľmi odlišných štýlov. Potom by ste si museli vybrať farebnú schému, ktorá sa vám páči a ktorá sa hodí k jesennej sezóne. Potom sa ho držte nielen kvôli jedálenskému stolu, ale aj kvôli tomu, aby jesenne vyzdobila celú jedáleň. Ako dobre viete, klasická paleta jesenných farieb sa pohybuje od hnedých po purpurové a červené tóny a siaha až po sýtu žltú, oranžovú a okrovú. Na toto farebné pozadie môžete pridať niekoľko akcentov z medi a mosadze. Dokonale ladia aj s typickými jesennými farbami.

 Menej je viac, vyzdobte aj jedáleň jesennými dekoráciami. Perfektné nápady na dekoráciu pre všetkých fanúšikov minimalizmu v štýle Scandi!

Vyzdobte jedáleň v jesennom štýle

 Oranžové chryzantémy prinesú jeseň do vášho domova a sú krásnym pútačom pozornosti v jedálni. Tiež perfektne kontrastujú s bielym riadom.

Vyzdobte jedáleň jesenným spôsobom.Jarné chryzantémy zdobia jedálenský stôl

Prírodná výzdoba je na jeseň veľmi obľúbená! Stačí sa len poobzerať po vlastnej záhrade. Alebo choďte do blízkeho lesa nájsť a pozbierať pekné veci na dekoráciu svojho stola. Môžete napríklad naaranžovať jesenné kvety do vázy na jedálenský stôl. Na jeseň súťažne kvitnú georgíny, hortenzie a vres. Pridajte niekoľko šípkových alebo ilexových vetvičiek a doplňte tak prírodnú krásu na svojom jedálenskom stole. Možno figúrky jeleňov a jeleňov, nie??

Ozdobte svoju jedáleň darmi prírody. Všetko, čo nájdete v záhrade alebo v lese, ladí s jesennou výzdobou.

Jedáleň vyzdobiť jesenný jedálenský stôl ozdobiť darčeky prírody tekvica šišky konáre sviečky

 Niekoľko mosadzných akcentov dodáva lesk jedálenskému stolu na jeseň.

Jedáleň vyzdobiť jesenne jedálenský stôl ozdobiť krásnu farebnú paletu niektoré mosadzné akcenty tekvice biele sviečky veľa zelene

Vytiahnite pekné prestieranie, ktorého farby ladia s celkovou jesennou výzdobou v jedálni. Navyše všetky obrusy, behúne na stôl a obrúsky v zemitých a bobuľových tónoch sú práve v sezóne. Ak máte radi kontrasty, potom sú kárované látky pre vás. K tomu sa hodia aj ozdobné kúsky z dreva alebo plsti, ale aj sviečky všetkých veľkostí a samozrejme v jesenných farbách. Tekvice, jablká, gaštany, šišky, farebné listy a trocha zelene taktiež vyrezali dobrej postave na jedálenskom stole. Ale tieto sú všade v jedálni na správnom mieste, pretože jednoducho patria ku každej jesennej dekorácii zvnútra aj zvonku!

 Malé drevené figúrky sú plynule vpísané do jesennej dekorácie jedálenského stola.

Ozdobte jedáleň jesennou výzdobou Jedálenský stôl je ozdobený malými drevenými postavičkami vedľa téglikov so žltými listami

  • Vyzdobte jedáleň na jeseň darmi prírody

Snažte sa nielen priniesť jesennú náladu na jedálenský stôl, ale tiež ju rozprestrieť po celej miestnosti. Aby ste to urobili, musíte tiež ozdobiť šatník, parapet alebo konzolový stôl v jedálni jesennou výzdobou. To sa tiež ľahko robí a predovšetkým taká dekorácia miestnosti je vždy radosťou, pre malých aj veľkých. Môžete napríklad vyzdobiť miestnosť snopmi pšeničných a tekvicových aranžmánov. Orechy, žalude, farebné kvety, sušené listy a bylinky sú nutnosťou. Bobuľové vetvy a plody physalis sa dajú skvele kombinovať a sú pekným pútačom pozornosti v sklenenej váze. Rôzne darčeky jesennej povahy možno naaranžovať na podnosy, do misiek alebo dokonca pod sklenený zvon a postaviť na výslnie. Alebo si chcete vyrobiť vlastnú jesennú výzdobu? Prečítajte si tu skvelé nápady!

 Takéto rustikálne usporiadanie je ľahké vytvoriť.

Vyzdobte jedáleň jesenným dekorom Jedálenský stôl je ozdobený veľkou drevenou miskou

 Obzvlášť štýlová môže byť vaša jesenná výzdoba stola v štýle vidieckeho domu.

masívny drevený lesk na stôl zdobený bežec na stôl biele tekvice

Nezabudnite, že na jeseň je možné vyzdobiť vašu jedáleň všetko. S výzdobou miestnosti by ste to však nemali preháňať. Odstúpte teda od sviežich jesenných dekorácií v jedálni! V mnohých prípadoch platí, že menej je lepšie, najmä ak izbu vyzdobíte s dôrazom na každý detail. Nechajte svojej kreativite voľný priebeh a pozvite farebnú sezónu k sebe domov! Prajeme vám peknú, farebnú a teplú jeseň!

Tekvice sa cítia dobre aj pod zvonovou nádobou!

Vyzdobte jedáleň v jesennom jedálenskom stole a ozdobte biele tekvice pod zvončekom zaujímavou myšlienkou dekorácie

 Užite si teplé jesenné slniečko a jedzte vonku, keď je pekné počasie.

Vyzdobte jedáleň na jeseň

Jesenné dekorácie na stôl pre romantikov.

Jedáleň vyzdobiť jesenný jedálenský stôl zdobiť nápad

 Rustikálny štýl dominuje pri jesennom zdobení jedálne.

Jedáleň vyzdobte na jeseň jedálenský stôl vyzdobte v rustikálnom štýle malé drevené figúrky konárov vo drevenej lavici vo váze

Jedáleň jesenné vyzdobiť jedálenský stôl vyzdobiť rustikálny štýl veľké a malé tekvice niečo zelené sivé pozadie

Jedáleň zdobí jesenný jedálenský stôl zdobí tekvice z oranžovej chryzantémy

Ozdobte jedáleň jesenným jedálenským stolom ozdobte veľkú drevenú misku v strede jedálenského stola plnú tekvíc a zelených listov v rustikálnom štýle

Jedáleň vyzdobiť jesenný jedálenský stôl ozdobiť drevený stôl

Napriek tomu, že modrá nepatrí k najtypickejším jesenným farbám, dekorácia stolu v tomto odtieni je veľmi príťažlivá.

Vyzdobte jedáleň jesenne vyzdobte jedálenský stôl modrošedou plus veľa drevenej nádhernej dekorácie stola

Vyzdobte jedáleň na jeseň. Jedálenský stôl zdobia tekvice zafarbené na modro

Vyzdobte jedáleň jesennou výzdobou jedálenského stola modrou a žltou na rozdiel od veľkého množstva zelene na pozadí

Vaša jedáleň nemusí byť preplnená dekoráciami, aby vyzerala jesenne.

Vyzdobte jedáleň jesenným dekorom Vyzdobte jedálenský stôl vázou s jesenným lístím a podnosom s dekoráciami

Ak máte radi klasický vzhľad, môžete si takto vyzdobiť jedáleň jesenným pohľadom.

Vyzdobte jedáleň v jesennom štýle. Jedálenský stôl je zdobený klasickým čiernobielym vzhľadom

Ozdobte jedáleň v jesennom jedálenskom stole ozdobte klasický vzhľad veľmi štýlové farebné tekvice biele reťazové šišky v drevenej miske bielo-čierne kockované obrúsky