Zrušenie večere – nejedenie večere vám umožní zhodiť kilá

Každý, kto chce do Vianoc zhodiť pár kíl, sa rozhodne zaujíma o trendy výživové metódy, ktoré vedú k želanému chudnutiu. Tiež patríte do skupiny? A počuli ste o zrušení večere? Ak nie, dnes ste na správnom mieste! Pretože máme do činenia práve s týmto diétnym trendom, ktorý je založený na nejedení večere. Je však veľmi ťažké vopred povedať, či vám táto diéta prospeje, alebo nemá vplyv na váhy. V prvom rade zrušenie večere vyžaduje veľkú disciplínu a pevnú vôľu. Chudnutie navyše závisí od mnohých individuálnych vlastností dietujúcich a od ich celkového zdravotného stavu. Navyše, názory na výhody a účinky zrušenia večere sú vždy rovnaké, ako pri akejkoľvek inej diéte. Ale ak abstinencia od večerného jedenia môže skutočne zhodiť nadbytočné kilá, chceme to vysvetliť v nasledujúcom texte.

Zrušenie večere znamená vynechanie večere!

Večera Zrušenie Vynechanie Večera Žena odmieta prázdny tanier

Čo stojí za trendom diéty rušiacej večeru?   

Ľudia s nadváhou a tí, ktorí chcú získať späť svoju vysnívanú postavu, neustále hľadajú novú, zdravú a účinnú metódu na chudnutie. Zrušenie večere je presne ten jednoduchý a prirodzený spôsob, ako zhodiť pár kíl. Ako naznačuje názov, táto diéta je diétou, ktorá nie je na večeru.

To znamená, že posledné jedlo dňa by malo byť medzi 16:00 a 17:00, ale nie neskôr. Po jedle v neskorých popoludňajších hodinách nie je dovolené nič konzumovať a tiež sa zdržať nápojov obsahujúcich kalórie. Povolené je iba pitie minerálnej vody, nesladeného bylinkového čaju alebo zeleného čaju. Základným princípom zrušenia večere je dodržať pôst najmenej 14 hodín medzi popoludňajšou večerou a raňajkami. To je jediné pravidlo tejto diéty: jednoducho vynechajte večeru! Večeru sa odporúča zrušiť najmenej raz týždenne. Ešte lepšie dvakrát alebo trikrát!

Nejesť večeru vraj spôsobí chudnutie.

Večera Zrušenie Vynechanie večere vedie k chudnutiu Žena prázdne taniere

Náš tip: Ak chcete skúsiť zrušenie večere, vypite večer veľa vody. Aby ste necítili hlad, voda zvyšuje váš metabolizmus a blokuje chuť na jedlo. Uprostred noci ste nemohli ísť do chladničky v kuchyni!

 Bylinkový čaj večer je lepší ako veľké jedlo.

Zrušenie večere Vyhnite sa večeri, namiesto honosného jedla pite bylinkový čaj

Zrušenie večere vedie k chudnutiu a má pozitívny vplyv na zdravie

Pokiaľ ide o zrušenie večere, vždy ide o kalórie. Vynechaním večere určite znížite množstvo kalórií vo svojom tele. Menej kalórií v tomto prípade znamená menej energie. Logicky sa v tele začne odbúravať tuk a vy chudnete, aj keď spíte. Váš denný zostatok je nižší s vynechanou večerou a menším počtom kalórií, čo vedie k chudnutiu. Ak budete túto diétu dodržiavať správne (bez toho, že by ste medzi tým nechýbali kalorické pochúťky!) Môžete schudnúť 1 kilo za týždeň.

 Nejesť večer znamená menej kalórií v tele.

Zrušenie večere Zdržte sa večere do 16. alebo 17. hodiny, jedzte menej kalórií

Zrušenie večere nie je len štíhla, ale aj krásna! Diéta má priaznivý vplyv na vaše celkové zdravie. Nejesť večeru povedie k lepšiemu a zdravšiemu nočnému spánku. Má tiež účinok proti starnutiu. Úspora kalórií má pozitívny vplyv na hladinu hormónov tým, že sa uvoľňuje viac rastových hormónov. Melatonín a somatropín sa v tele v noci produkujú vo veľkých množstvách. Tieto dva hormóny majú údajne omladzujúci účinok. V 14-hodinovej fáze pôstu sa telo regeneruje, pretože na tráviace procesy nevyužíva žiadnu energiu. Ráno sa zobudíte bdelí a budete vyzerať sviežejšie a mladšie! Veľká pravda?

Úbytok hmotnosti a dobrý účinok proti starnutiu sú tu zrejmé!

Večera Zrušenie Preskočte večeru chudnutie a pozitívne účinky diéty na účinky starnutia

Ďalšie výhody a určité nevýhody diéty, ktorá ruší večeru

Ako každá iná diéta, aj zrušenie večere má svojich priaznivcov a odporcov. Jeho plusy sú však zrejmé. Účinné chudnutie a dobrý účinok proti starnutiu sú pozitívnymi stránkami tejto diéty. Zrušenie večere je navyše jednoduchá diéta a je ľahké ju dodržiavať, ak je človek disciplinovaný a má pevnú vôľu. Platí tu len jedno pravidlo – večeru vynechajte! Na prázdny žalúdok spíte lepšie a pokojnejšie. Ľudia, ktorí držia túto diétu, majú nízky cholesterol a nízke riziko vzniku cukrovky alebo kardiovaskulárnych chorôb. Tým je zoznam výhod tejto diéty kompletný.

Hodovať môžete do 17. hodiny..

Zrušenie večere Zdržiavajte sa hodovania na tanieri do 17:00.

Táto diéta má však jednu dôležitú, predovšetkým sociálnu, nevýhodu. Rodina sa zvyčajne stretne večer alebo sa stretnete s priateľmi a kolegami po práci. Potom sa musíte postiť podľa Zrušenia večere? To je negatívny sociálny aspekt stravy. Ak to prekonáte, potom môžete pokračovať vo večernej abstinencii! A dávajte si pozor: Upustiť od večere by nemalo nutne znamenať mať veľa raňajok ráno a nekontrolovateľne. V opačnom prípade zničíte efekt zrušenia večere!

Jedzte zdravú výživu a nebuďte na seba veľmi prísni!

Môžete ísť bez jedla na veľkú rodinnú oslavu??

Večera sa ruší Preskočte na večeru veľkú rodinnú oslavu na tanieri mnohých jedál

 Chcete schudnúť do Vianoc? Potom to vyskúšajte!

Večera sa ruší Predchádzajúca večera do Vianoc schudnite a vyskúšajte hodnotné rodinné stretnutia pri jedálenskom stole

Niekedy je lepšie večeru vynechať!

Večera sa ruší Vynechať večeru Mladé dievča odmieta tanier s večerou

 Nezabudnite, že sladkosti sú pre každú diétu tabu!

Zrušenie večere Zdržte sa večere s akoukoľvek diétou. Sladkosti sú tabu a nie koláč