Bytový textil a bytové doplnky v pastelových farbách

Bytový textil a bytové doplnky v pastelových farbách, modrá posteľná bielizeň

Jemné pastelové nuansy

Pastelové farby sú známe svojim upokojujúcim účinkom. Sú vnímané ako jemné a jemné a menej než energické a moderné. Ale mať túto sezónu Bytový textil a bytové doplnky v pastelových farbách bol svedkom nového znovuzrodenia.

Všimli ste si v jarných kolekciách dominanciu jemných odtieňov?

Akosi ste sa vďaka pomoci sviežej prírody v tomto prípade dostali na územie, ktoré je pre oči ľahké.

Swing: Zaujímavý výber, ako napríklad kombinácia geometrických vzorov a iných pastelových odtieňov. Táto nová perspektíva pri práci s klasickými farebnými paletami je jednoducho fantastická. Venujme teraz pozornosť novým poznatkom z dekoratívneho sveta jari?

Pastelové praktiky

Začnime s mäkkými tvarmi a materiálmi. Porozprávajme sa trochu o vankúšoch pastelovej farby a posteľnej bielizni. Moderní výrobcovia ako West Elm predstavili v rámci svojich jarných kolekcií niekoľko nových tvarov a vzorov. Spoločnosť Nomad Coverlet + Shams vytvorila vankúše v živých nuansách. Všimnite si tiež geometrických ozdobných švov, ktoré rozmazávajú nižšie uvedené vankúše.

V tejto sezóne sa CB2 zameriava na niekoľko vynikajúcich dekoratívnych predmetov, ako sú 20 -palcové vankúše Panels, ktoré môžete vidieť na nasledujúcom obrázku na pohovke do bytu Rue Petal..

Bytový textil a bytové doplnky v pastelových farbách

žltý bytový textil a bytové doplnky v pastelových farbách

Vankúše Teepe prešívané (polstrované tipi) z papradia LIVING nájdete vpravo dole na obrázku nižšie. Trojuholníky sa stretávajú s pastelovými farbami, ako je ružová a mäta.

Ako bonus je možné tieto geometrické tvary kúpiť aj v tvare stropu

vankúše, posteľná bielizeň, bytový textil a dekoračné predmety

Ich dizajn pozostáva zo 100% bavlneného textilu. Milujem spôsob, akým sú tieto textílie na hranici medzi odvážnymi a jemnými.

Pre pastelové farby s dierkovaním si môžete kúpiť obliečky na vankúše West Elm nižšie

vzor vankúšov na bytový textil a bytové doplnky v pastelových farbách

Obrusy v pastelových farbách

jedálenský príbor plastový bytový textil a bytové doplnky v pastelových farbách

Túto jar máme veľa nových „lahodných“ modelov obrusov. CB2 k tomu významne prispel, v neposlednom rade kvôli zmesi farebných riadov nižšie. Aqua, zelenú, ružovú a žltú farbu nájdete na kusoch rôznych veľkostí, ktoré zdobia podnos a malý tanier. Vzhľad, ktorému dominujú fazety, bol vytvorený pomocou geometrických tvarov a vyvýšených okrajov.

Tieto okrúhle mini misky od CB2 sú jednoducho „zábavné“. Glazovaný porcelán prináša prostredníctvom jednoduchého tvaru a kontrastu k bielej dôležitú správu. Tieto misky sú skvelé na skladovanie orechov a sladkostí.

Môžete ho kúpiť v matnom lososovi, ružovej a glazovanej mäte

mini malá misa bytového textilu a bytových doplnkov v pastelových farbách

Oblečte svoj stôl pútavým nádychom. Pri 20 kusoch v balení môžu tieto obrúsky zanechať trvalý dojem. To platí najmä vtedy, ak ich skombinujete s príborom a iným príslušenstvom v pastelových odtieňoch.

Tieto trojuholníkové obrúsky od Fern LIVING ukazujú malé, ale výrazné tvary mäty a bielej farby

servítený trojuholník bytový textil a bytové doplnky v pastelových farbách zelenej

Pastelové akcenty a dekorácia

dekoračné predmety držiaky na sviečky Bytový textil a bytové doplnky v pastelových farbách

Na záver by sme vám chceli ukázať trojicu dekoratívnych nálezov, ktoré predstavujú „krém pastelovej farby“ dnešnej lahodnej dekoratívnej torty. Doplňte svoju šerbetovú farebnú vinetu držiakom na sviečky Waterscape od West Elm. Vyberať môžete zo širokej škály odtieňov vrátane jemných tvarov, ktoré jemne žiaria a zároveň dobre vyzerajú na jedenie.

Hľadáte elegantný spôsob, ako skryť sladkosti alebo iné položky?

geometrický kontajnerový bytový textil a bytové doplnky v pastelových farbách

Tieto pastelovo sfarbené nádoby z papradia LIVING v tvare diamantov sú ideálne. Sú vyrobené ručne a sú vyrobené zo 100% porcelánu. Vyzerajú ako drahé kamene v odtieňoch ako ružová a mäta.

Posledným príkladom je vec, ktorú je možné zavesiť na stenu

 drevené police kockový bytový textil a bytové doplnky v pastelových farbách

Tieto kúsky z papradia LIVING je možné zavesiť na ozdobu alebo použiť ako výstavnú plochu. Sú tiež perfektné ako príručné stolíky na čítanie materiálov alebo budíky. Boli vytvorené z dymovej dubovej dyhy s pastelovým pozadím. Tieto zaujímavé nálezy je možné zavesiť aj sólo alebo v skupine ako druh panoramatickej formácie. Takto sa správali k páru dole!

Dnešným článkom sme vám chceli ukázať silný efekt pastelových farieb, ktorý ste si možno stále nevšimli! Chcete, aby tieto leskli aj u vás doma??