Moderné dekoratívne predmety – výrazný vzhľad v každej miestnosti

moderné dekoratívne predmety oranžové farby stien

Akcentová dekorácia formuluje silné vizuálne správy

V interiérovom dizajne nie je neobvyklé, že malé detaily urobia veľký rozdiel. Existuje teda veľa prípadov, keď veci, na ktoré sa najviac pamätá, nie sú farba steny, veľká pohovka oproti stene alebo regál na stenu.

Veľmi často príde na prízvukovú výzdobu!

Závisí to od dobre umiestnenej rastliny, od špeciálnej vinety alebo od zbierkového predmetu, ktorý môže znamenať rozdiel.

Dnes sa s vami chceme podeliť o obrázky z niektorých našich obľúbených blogov o dizajne. Každý z nich skvelým spôsobom ilustruje silu dekoratívnych akcentov. Pripravte sa na skvelú inšpiráciu a nebojte sa ju prispôsobiť svojmu vlastnému konceptu interiérového dizajnu.

Silné vinety

Začnime s prezentáciou pútavých skupín. Tu vidíme prvú miestnosť, ktorú sme našli na Design Sponge. Na svoje si tu prídu rôzne zaujímavé prvky, vrátane fazetových závesných svetiel a štruktúrovaného koberca.

Jedným z najzaujímavejších predmetov je „bežec na stôl“, ktorý vznikol zo strategického umiestnenia misiek.

Zoskupenie týchto viniet môže vytvoriť nádhernú vinetu. Tu je tkaný hrniec kombinovaný s jadeitovým kríkom. Okrem toho bol obrázok umelecky vystavený. Nie je táto trojica skvelá a pozoruhodná??

Moderné dekoratívne predmety

moderné dekoratívne predmety námorné more

Polička na izbové rastliny od The Band Life je pastvou pre oči. Blogerka Laura vytvorila perfektný priestor. Dekorácia zobrazuje maľované kvetináče v sviežich nuansách, svieže rastliny a hracie stany.

Všetky prvky boli zakúpené vo vintage obchode

poličky na dekoráciu moderných dekoratívnych predmetov

Nečakané dotyky

moderné dekoračné predmety možnosti drahokamov

Ďalej vám ukážeme niekoľko ďalších nečakaných dotykov, ktoré môžu šou veľkoryso a rafinovane ukradnúť. Tu vidíme skvelé usporiadanie kameňov a morských mušlí, ktoré ukazuje jedinečný a prízemný charakter.

Vyrobte si svoj vlastný geometrický veniec vyrobený spoločnosťou Vintage Revivals. Udržujte to aktuálne po celý rok. Na vytvorenie takýchto postáv môžete použiť toľko rôznych prostriedkov! Zoberme si napríklad slamky na kokteily. Umenie sa tu stretáva so slávnosťou. Môžete zažiť skvelý hranatý štýl.

moderné dekoratívne predmety závesná žiarovka

Páčia sa vám kolekcie? Ako je to s používaním kuchynského riadu?

Táto bloggerka zvolila obrazný prístup

moderné dekoratívne predmety hračky pre malé zvieratká

Pokiaľ ide o pôsobivý dojem s ozdobnými detailmi, rozhodne by ste nemali ignorovať predmety dennej potreby.

Môžete zavesiť šatku na stenu a okamžite vytvorí silnú vizuálnu správu

moderné dekoračné predmety nálepky na stenu mäta zelená

Nezabudnuteľné rastliny

dekoračné predmety biela jedáleň klasická

Myslím, že ste si už všimli, že máme záľubu vo veľkých rastlinách na čerstvých nápadoch. Pokiaľ ide o začlenenie pútavých dekorácií, len málo vecí môže byť tak príťažlivých ako veľká zeleň. Rôzne varianty – od kvetináčov po krásne kvety – môžu vyzerať skvele. Nikdy by ste nemali podceniť efekt farebných kvetov vo váze. V tomto celom bielom brooklynskom priestore kradnú show červené tulipány.

Ak nahromadíte veľa zelených akcentov na jednom mieste, môžete dosiahnuť atmosféru zimnej záhrady

moderné dekoratívne predmety izbové rastliny

Rozložte rastliny po miestnosti a budú neoddeliteľnou súčasťou dekorácie. Okrem toho poskytnú svieži a živý efekt.

Odvážne posolstvo poskytujú nielen rastliny, ale aj nádoby, v ktorých sú umiestnené. Pozrite sa na tento skvelý kus mosadznej práce!

Od života rastlín a neočakávaných kvetov až po vinety, existuje mnoho rôznych spôsobov, ako môžete z ozdobných dekorácií vytvoriť skvelé vrcholy

moderné dekoratívne predmety mosadzné nádoby

Inšpiroval vás dnešný článok? Použili by ste potom niektoré z týchto podrobností pre seba??