Nápady na dekoráciu jarných dekorácií – 14 spôsobov, ako môžete oživiť svoj domov

Nápady na dekoráciu pre jarné dekorácie kuchynské keramické modré korenie

Naozaj chcete, aby sa tento rok na jar doma objavil svieži vzhľad, ale nechcete míňať veľa peňazí?

Tieto 14 šikovných, kreatívnych nápadov vám môže pomôcť, od veľkej dosky na inšpiráciu pre domácich majstrov po farebné ozdobné prvky, opakovane použiteľné ležadlo až po maľované schody, neuveriteľne premeniť váš priestor..

Zostavte si mapu svojho regiónu.

Nápady na dekoráciu jarných dekorácií

Všetci sme hľadali mapy ako ozdobu, ale čo niečo fantastické ako bežné položky. Tu môžete vidieť mapu so zlomovými líniami San Francisca. Osobne by som sa tiež chcel rozhodnúť pre priečinok geologického prieskumu alebo miestny kemping, štátny park alebo múzeum.

Gigantická nástenka

Nápady na dekoráciu jarnej dekorácie rustikálna sedacia súprava z dreva v bielej farbe

Čo poviete na obrovskú inšpiračnú tabuľu alebo prekvapivú zobrazovaciu plochu? Môžete sa rozhodnúť sami. Vezmite korok, ktorý sa predáva na kotúčoch vo väčšine obchodov s domácimi potrebami a železiarstve. To môžete jednoducho pripevniť na stenu klincami.

Kým ste v kancelárii, budete si chcieť zaobstarať pár výstrižkov a potom ich použiť ako rám. Keď budete mať všetko nainštalované, uistite sa, že ich vymaľujete farbou steny, aby vyzerali bezchybne.

V koši nájdite niekoľko váz

Nápady na dekoráciu na jarné dekorácie váza sklo čerstvé kvety

Z týchto fliaš na sódu, džemových pohárov a plechoviek na čaj môžete vytvoriť nádherné vázy s kvetmi. Umiestnite lavicu do stredu vášho jedálenského stola alebo ich niekoľko dajte na podnosy a položte ich na servírovací stôl.

  1. Vyberte si nejaké pestrofarebné časopisy a urobte z nich nádherné nástenné umenie.

Vystrihnite niekoľko ilustrácií, fotografií alebo reklamných predmetov z historických časopisov, aby ste vytvorili rýchlu umeleckú inštaláciu, ktorá stojí veľmi málo. V miestnom obchode so starožitnosťami nájdete hromadu takýchto materiálov a vrecko, čo môžete vidieť.

Ozdobte obloženie svetlým odtieňom

Dekoračné nápady na jarné dekorácie drevené stoličky do kuchyne

Prečo by ste sa mali stále držať strohej bielej, keď váš dom môže svietiť žltou farbou? Ak by bol váš priestor väčšinou vyzdobený v neutrálnej a bielej farbe, bol by to úžasný spôsob, ako dať miestnostiam úplne nový vzhľad. Len maľovanie obloženia je náročný proces. Zvážte použitie farebnej pásky.

Hľadaj nové kryty do kuchyne

Nápady na dekoráciu jarnej dekorácie jedálenského stola so stoličkami z kovových krytov

Vytváranie nových poťahov na stoličky je úžasný projekt pre začiatočníkov. Ak sa neviete ušiť, niektoré by ste mohli vyšľahať pomocou lepiacej pásky. Pokiaľ ide o šitie, mali by ste používať nažehľovaciu pásku podľa pokynov na obale.

Pracujte s vešiakmi na vzorkovanie tapiet

Nápady na dekoráciu nočného stolíka do spálne na jar

Máte doma rôzne kúsky vzorov tapiet? Tento projekt je zábavný spôsob, ako ich uviesť do prevádzky! Experimentujte s kombináciami a položte rôzne kúsky na podlahu, kým nenájdete aranžmán, ktorý sa vám skutočne páči. Potom by ste ich mali namontovať na stenu systematickým rozmiestnením od podlahy po strop. Je to úžasný spôsob, ako vniesť viac pozornosti do dizajnu miestnosti. Tento dizajn by tiež skvele vyzeral v detskej izbe alebo nepredvídateľnom rohu.

Napíšte na steny

Nápady na dekoráciu jarných dekorácií rámy pohoviek na vankúše

Máte pekný rukopis? Vyberte si obľúbenú báseň, pasáž z prózy, biblický verš alebo text. Tieto si môžete zapísať najskôr na papier alebo priamo na stenu. Tento krok navyše bude trvať dlhšie a bude trvať aj viac času, ale stojí to za to.

Prispôsobte si svoj základný šatník

Nápady na dekoráciu šatníkovej skrine na jar

Ste unavení z nudného vzhľadu vášho šatníka IKEA? Zlepšite to pridaním papiera, ktorý máte radi, do šatníka. Môžete použiť pekný baliaci papier, ako je tento. Môžete to opraviť decoupage alebo sprejovým lepidlom.

Šablónové konzolové schody

Nápady na dekoráciu pre jarné dekorácie schodov vertigo

Je tu toľko krásnych schodísk. Pekný online prieskum vám umožní nájsť ich stovky. Skúste pridať vzory dlaždíc, geometrické motívy alebo použite abecedné šablóny na napísanie správy.

Vytvorte si pokojný raňajkový kútik pomocou položiek, ktoré už máte

Nápady na dekoráciu stolíka z modrého dreva na jar

Starú manželskú posteľ nevyhadzujte. Umiestnite ho pozdĺž steny a prikryte ho čerstvými prikrývkami a použite ho ako dennú posteľ. Vytvorte väčšiu symetriu so zodpovedajúcimi policami, svetlami alebo stoličkami vedľa dennej postele. Prehľadajte vo svojom dome položky, ktoré môžete použiť týmto spôsobom.

Nápady na dekoráciu jarných dekorácií

Doplňte to malou stoličkou, ktorú si môžete vziať zo záhrady. Môžete tiež vytvoriť farebnú akcentovú stenu pomocou zvyšných farieb.

Vytvorte geometrické nástenné umenie

Nápady na dekoráciu pre geometrický vzor jarnej dekorácie steny

V žiadnom prípade si nemusíte kupovať veľkú nástennú fotografiu alebo grafiku. Za pár eur si môžete vytvoriť svoje vlastné veľmi luxusné dielo. Vytvorte vzor na bielej stene. Odporúča sa však, aby ste najskôr vytvorili skicu na papieri.

Napíšte celú adresu

Nápady na dekoráciu nápisov na dekoráciu steny na jar

Prečo sa musíte obmedzovať iba na písmená, keď si môžete zapísať celý názov ulice. To je oveľa zábavnejšie. Samolepky na mieru sú na internete veľmi bežné a zvyčajne sú veľmi drahé.

Vonku by ste mali ísť na výrazné odtiene

Nápady na dekoráciu pre jarné dekorácie automobilových reťazcov viacfarebnej lopty

Záhradná kôlňa, domček na hranie alebo kemping je ideálnym miestom na experimentovanie s farbami. Citrónovo žlté dvere a dúhové svetlá by sa hodili, nie??

Vybrali ste si ten správny nápad? Ak áno, dúfame, že sa vám jeho navrhovanie bude páčiť!