Nápady na dekoráciu na Halloween – ponorte sa do sviatočnej atmosféry!

Halloween dekorácia veselých jack lampášov

Vytvorte si na Halloween nezabudnuteľnú atmosféru

Pokiaľ ide o nápady na výzdobu Halloween, každý z nás má svoj vlastný vkus a preferencie pre slávnostnú atmosféru. Niektorí idú do konečného predaja 31. októbra a kúpia si čo najviac dekoratívnych predmetov, iným sa páčia ručne vyrobené a ručne vyrezávané tekvice.

Bez ohľadu na to, aké máte preferencie, veríme, že vaše nápady môžu vytvoriť sviatočný pocit z Halloweenu. Tu pre vás máme zbierku 36 nápadov na Halloweensku výzdobu, ak vás zaujíma, pozrite sa na ne.

Halloween nápady dekorácie

Halloween nápady dekorácie girlandy vonkajšia záhrada

Niekedy sa ukáže ako skvelý nápad zmeniť celkový vzhľad vášho vonkajšieho priestoru (dvor, záhrada). Zachovajte si jednoduchosť a štýl tým, že použijete ozdobné diely z IKEA. Atraktívny vankúš a banner na Halloween tu vyzerajú naozaj pozoruhodne.

Plastové ružičky ako vložka

Halloween dekorácia dverného venca farby jesene

Tematický halloweensky veniec je na tento sviatok nevyhnutnosťou. Aby to bolo pútavejšie, pripevnite na základňu niekoľko dekoratívnych prvkov – uprednostnite žlté, oranžové a modré látkové ruže. Použitie horúceho lepidla je jednoduchý spôsob, ako tomu odolať. Dva-tri plastové pavúky by dodali trochu dramatickosti a zdôraznili slávnostný pocit.

Veniec vyrobený z prírodných materiálov

Halloween dekorácia boo nápady drobné prvky

Vintage motívy sa dajú úspešne kombinovať so sušenými kvetmi a vetvičkami. To by vytvorilo strašidelný vzhľad. „Boo!“ Značky vyrobené zo šrotového dreva dodávajú očarujúci charakter.

Ratanové kreslo zdobené oranžovými vankúšmi

Halloween nápady tekvicové lampáše

Jeseň je tu, takže sa spoľahnite na aktuálne sezónne farby – oranžovú a všetky jej odtiene. Elegantná a elegantná dekorácia je na dennom poriadku. Doplňujú to malé ozdobné tekvice, stará lampáš a váza plná jesenného lístia.

Tematicky ozdobte rímsu

Nápady na dekoráciu na Halloween ozdobia krbovú rímsu

Ak máte doma krb, ozdobte ho domácou girlandou a tekvicami, ako aj figúrkami čiernej mačky a sladkosťami. Na tomto obrázku môžete vidieť fotografiu na stene, kde sú zobrazené všetky tieto prvky. Efekt je ohromujúci.

Usmievavé tekvicové lampióny

Halloween nápady železná brána

Krásne železné brány sú ďalším detailom, ktorý sa dá ľahko vyšperkovať. Slávnostné lampióny Jack-o’-ov dokonale slúžia tomuto účelu. Takýmto spôsobom môžete tiež urobiť vonkajšiu oblasť zaujímavou a pútavou.

Šťastné tekvice na stoličke

Nápady na dekoráciu hojdacích kresiel na drevenú stoličku mimo susedov

Skvelé vintage hojdacie kreslo môžete umiestniť vedľa krbu alebo na dvor a pridať k nemu lampióny z tekvice. Vašim hosťom by sa to určite páčilo!

Domáca dekorácia – divoké králiky z keramiky

Nápady na dekoráciu symetrický sviatočný Halloween

Skrášlite svoje predné dvere obľúbenými tekvicami a ponechajte atmosféru jednoduchú a hravú.

Nádherné tekvice usporiadané symetricky

Halloween nápady veniec do vchodových dverí

Veniec z prírodných kvetov a dekoratívnych tekvíc v kombinácii s bielym interiérovým dizajnom vytvára mimoriadny nádych.

Jesenný dverový veniec

Halloween dekorácie dvere veniec nápady vchodové dvere tekvica

Tu uvedený príklad by vyhovoval rôznym štýlom bývania – úžasné kúzlo a skvelá výzdoba sú skutočne fantastické.

Nastriekajte tekvice na pôsobivý vzhľad

Halloween nápady hostia dostanú dverný veniec

Ak máte obmedzený rozpočet, táto myšlienka je pre vás. Jednoduchý projekt na jesenný veniec, ktorý si môžete zariadiť sami. V miestnom obchode s remeslami určite nájdete potrebný materiál. Kovový efektový sprej by tomu dodal iskru.

Ženské ozdobné predmety v ružovom

Poličky na nápady na halloweensku výzdobu

Umelá pavučina a náhrobné kamene

Nápady na dekoráciu na Halloween roztočia web

Nápady na dekoráciu na Halloween nemusia pôsobiť desivo a strašidelne a môžete ich použiť nielen doma. Odvážnym odporúčame prerobiť dvorček na mŕtve pole. Na vašich priateľov určite zapôsobí.

Strašidelní pavúky

Halloween nápady umelé pavúky

Umelé chyby, rozbitý riad a stroj na hmlu – to všetko vám pripomína Halloween, však? Tu uvediete do používania všetky nepotrebné položky.

Bum! podpísať

Nápady na dekoráciu rámu na Halloween pre nočnú lampu

Takáto čiernobiela dekorácia prinesie do vášho domu pocit Halloweenu. Na chodbe to bude najnápadnejšie. Klasická kombinácia dvoch najobľúbenejších farieb dodáva miestnosti elegantný vzhľad.

Dekoratívne, biele tekvice

Nápady na Halloweensku výzdobu tematicky strašidelné

„Pravda je v detailoch,“ povedal by Stephen King. Jeho citát veľmi dobre poznáme, preto si ukážeme nasledujúci príklad. Pruhované kastrólové formy a drobné tekvice slúžia ako láskyplné halloweenske dekorácie.

Halloween nápady dekorácie pavúk čierne sklo

Pripravte sa na halloweensku párty vytvorením najlepšej desivej atmosféry v okolí. Vezmite nádobu a papierový pavúk a použite lepiacu pásku.