Neobyčajné bytové doplnky – DIY nápady na vankúše s chladnými vzormi

efektné bytové doplnky, vankúše a vankúše, ktoré môžete hodiť do trojuholníka, čiernobiele

Urobte štýlové vyhlásenie vo svojom interiérovom dizajne s vankúšmi, ktoré si urobíte sami

Chcete lacno ozdobiť? Dekoratívne vankúše sú často čerešničkou na torte, pokiaľ ide o dekoráciu. Nájdenie tých správnych však môže byť náročné. To platí najmä vtedy, ak chcete udržať nízke náklady.

Nechajme toho, že väčšina ľudí má na mysli špecifický štýl.

V procese hľadania často zistíte, že nemôžete nájsť dizajn svojich snov. Či už sa pokúšate vytvoriť požadovanú dekoráciu, alebo chcete vytvoriť dizajnérsky vzhľad za menej peňazí, dnešná položka bude pre vás. Užite si prehľad skvelých obrázkov s vankúšmi, ktoré sme pre vás zostavili.

Nezvyčajné bytové doplnky – nádherné šité diela

Chceme začať s niekoľkými ozdobnými vankúšmi, ktoré predstavujú diela šijacieho umenia? Ale nebojte sa: ak sa toho chcete vzdať, na konci tohto článku pre vás máme niekoľko alternatív!

Dobrodružné projekty tu pochádzajú z programu Beautiful Mess. Konečný výsledok je skvelý. Navyše nič nemôže poraziť pocit radosti a hrdosti, ktorý prichádza s vedomím, že ste pomocou šijacieho stroja a rezaných pásikov kože dosiahli zvlnený vzhľad.!

Dosiahnite zvlnený vzhľad

fantastické doplnky do domácnosti nápady pre domácich majstrov hodiť vankúše chladné nápady pre dekorácie

Tu nájdete obliečky na vankúše pre domácich majstrov. Sú plnené suchými bylinkami, kvetmi a korením. Môžete si vyrobiť ich väčšiu verziu a rozhodnúť sa pre iný typ výplne do vankúšov. Ale nám v Freshideen sa táto menšia verzia veľmi páči. To je možné použiť na vytvorenie skvelých darčekov pre priateľov. Vyberte si látku podľa vlastného výberu.

DIY poťahy na kvetinové vankúše – ušité plstené kvety si ušite sami

ozdobné bytové doplnky diy dekoračné vankúše z filcových kvietkovitých kvetov si ušite sami

Tieto dekorácie pre domácich majstrov majú ľahko ťahateľné kryty. Realizácia tohto projektu je jednoduchšia, ako by ste si mohli myslieť.

DIY nápady na dekoráciu

efektné bytové doplnky, vankúše na vrhanie kvetov, farebné látky, vankúše na hodenie

Nezvyčajné bytové doplnky – vytvorte si vlastné vzory

Niekedy jednoducho nemôžete nájsť požadované látky. Ak je to váš prípad, zvážte vytvorenie vlastného. Tieto geometrické vankúše od spoločnosti Vanilla and Lace sú vyrobené z látky pre učebné steny. Potom boli ozdobené trojuholníkmi.

Nebojte sa, sú prichytené lepidlom a nie sú ručne ušité.

Konečný výsledok je jednoducho magický

efektné bytové doplnky, vankúše a vankúše, ktoré môžete hodiť do trojuholníka, čiernobiele

Šablóny môžu byť tiež použité na pridanie skvelých vzorov na vankúše. Prostredníctvom nich vznikajú stĺpy na vankúšoch. Ste spoločnosť, ktorá robí domácu základňu. Zahŕňajú látkové plátna, ktoré boli ozdobené koralovou farbou.

Vytvorte vzor šípok

ozdobné doplnky do domácnosti, vankúše, vrhače farieb, farebné nápady, akcenty, šípky, vzor

Nie ste si istí, čo sa týka dizajnu? Alebo možno patríte k ľuďom, ktorí často menia názor? Potom sa rozhodnete pre rôzne pohľady na obe strany.

Tieto modely sú z Honeybee Vintage

efektné doplnky do domácnosti, vankúše, ktoré môžete hodiť, geometrický vzor čiernobielo

Kríže na vankúši boli vytvorené ručne penovou kefou. Vďaka tomu máme pútavé vzory, ktoré pôsobia uvoľnene a štýlovo zároveň. Plátna a farebné strapce sú ďalšími kľúčovými prvkami. Tento príklad sme našli na Krásnom neporiadku.

DIY vankúš s oranžovými strapcami

chladné bytové doplnky, vankúše, ktoré môžete hodiť, čiernobiele

Nezvyčajné bytové doplnky – jednoducho môžete vytvárať skvelé veci

Posledná časť dnešného článku by mala osloviť tých z vás, ktorí chcú rýchle výsledky. Život je niekedy uponáhľaný a často potrebujete opäť niekoľko skratiek. Tento bezdrôtový projekt pre domácich majstrov obsahuje motívy hrnčiarskej stodoly a farebný papier. Na šitie a ihly nemusíte myslieť.

Vytvorte jedinečný kvetinový vzor

chladné bytové doplnky, vankúše, nápady na kvety, farebné nápady na kvety

Ďalší nápad je super múdry. Vezmite zástupné symboly, ale hrubé. Odstráňte trochu lemu. Vyplňte zvyšný priestor polyfunkciou a znova zošite. Musíte trochu šiť, ale ak do toho nezahrniete strihanie a pripevňovanie látky, je všetko v poriadku, nie?

Pruhovaný vzor

efektné doplnky do domácnosti, ktoré môžu vankúše hodiť, dodajú farebné akcenty s pruhovanými vzormi

Náš posledný projekt je rovnako jednoduchý ako skladanie šatky. Myslím to veľmi vážne! Všetko, čo potrebujete, je nájsť bezšvové obliečky na vankúše. Nepotrebujete viac ako 5 minút.

Tento užívateľsky príjemný nápad pochádza z webu Vreator Comforts!

efektné domáce doplnky, nápady na kutilstvo, šite si vankúše sami

Čo sa týka vankúšov pre domácich majstrov, čo by ste uprednostnili? Ste pripravení šiť? Alebo si chcete vytvárať vlastné vzory pomocou farieb? Alebo možno potrebujete super ľahké riešenie, aké bolo naposledy vidieť? Prajeme vám veľa úspechov vo všetkých prípadoch!