Príslušenstvo a osvetlenie pre oblasť predných dverí

 doplnky a nápady na dekoráciu predných dverí

Oblasť predných dverí potrebuje krásne príslušenstvo

Dnes sa budeme venovať tejto téme predné dvere – Hovorte o tejto oblasti. Konkrétnejšie zvážime rôzne druhy dekorácií a osvetlenia predných dverí. Aby sme to dosiahli, pripravili sme aj krátky prehľad s niekoľkými fotografiami, ktoré nás inšpirovali.

Namierte reflektory na pódium

nápady na dekoráciu predných dverí lampiónová terasa

ty predné dvere Oblasť môže vždy poskytnúť skvelý vizuálny efekt počas dňa. Večerom by sa to ale nemalo skončiť. Urobte zo svojho domu nočnú hviezdu okolia niekoľkými zaujímavými prvkami vo vstupnej časti, krajinnými svetlami a lampami pod odkvapom.

Atraktívny vzhľad

nápady na dekoráciu predných dverí príslušenstvo na osvetlenie

Lampa v štýle chaty, ako je táto, si môže nájsť vhodné miesto v každom dome. Leštený kovový vzhľad a príťažlivý tvar sa k takejto formálnej architektúre skvele hodia.

Pridajte autentické detaily

nápady na výzdobu predných dverí doplnky veniec kvety

Svieže farby a krásne detaily na pásoch priťahujú pozornosť fasády bez toho, aby boli ohrozené jej historické kúzlo. Ďalšie pozývajúce dotyky, ako napríklad ručne vyrobené číslo domu a žltý veniec z kvetov, dodali fasáde jej osobnosť.

Zvárať všetko dohromady

nápady na dekoráciu predných dverí doplnky krásne osvetlenie

Klenuté predné dvere a mierne tónované tehly poskytujú dokonalé zázemie pre nadrozmerné svetlá v tvare škatule. Ich zaoblené povrchy napodobňujú tvar vchodu a ich základný obdĺžnikový tvar zodpovedá oknám, motívom X a hardvéru.

Aké veľké môže byť číslo domu??

nápady na dekoráciu kvetináčov na príslušenstvo predných dverí

V zásade by malo byť číslo vysoké medzi 10 až 15 centimetrov, aby ste ho dobre videli. Mali by ste ho tiež nainštalovať na miesto, kde bude dobre viditeľné. Môžu to byť predné dvere alebo poštová schránka. Ďalšie obľúbené miesto je nad bránou.

Tip: Vyhnite sa číslam, ktoré ľahko hrdzavejú a ťažko sa čistia. Čísla domov by mali byť ľahko udržiavateľné.

Vytvorte skvelý vzhľad

nápady na dekoráciu doplnkov k predným dverám kvetináče kvety trávnik

Ozdobte vstupný priestor unikátnym číslom adresy. Rozhodnite sa pre správny mosadzný dizajn, aby ste dosiahli klasický vzhľad. Moderné kúzlo je možné dosiahnuť prostredníctvom neónových čísel.

Chcete vzhľad, ktorý je odvážny a zároveň lacný? Na šikmú betónovú plochu nakreslite nadrozmerné čísla. Hnedé a čierne nuansy dodávajú číslam mramorový vzhľad.

Obnovte opotrebované povrchy

nápady na dekoráciu doplnkov k predným dverám malý koberec so žltými dverami

Nedovoľte, aby váš starý fasádny nábytok vyzeral plochý a opotrebovaný. Farba oživuje vonkajší priestor a stojí to veľmi málo. Osviežte kov, ktorý ste kúpili na blšom trhu. Na to použite špeciálnu farbu. Svietidlá by mali byť vyrobené vo svetlom odtieni, aby žltá a zelená zvarili spolu so zvyškom zariadenia.

Elegantne starnúť

nápady na dekoráciu predných dverí, doplnky, popínavé rastliny

Starým domom môžete dať charakter „Been-here-ever“ veľmi jednoduchým spôsobom. Zakryte predné dvere nezhodnými detailmi inšpirovanými starými predmetmi, ako je napríklad robustné nástenné svetlo. Tu je starožitný hardvér a dlaždice vhodné pre mnoho nových dverí a priechodov, ktoré sú mierne staršie.

Rozjasnite noc

nápady na dekoráciu doplnkov k vchodovým dverám popínavé rastliny

Dramatické svetlá nad vchodom vám umožnia zažiť dom v úplne novom svetle. Zariadenia visiace zo vstupného altánu zlepšujú nočný výhľad a lákajú návštevníkov k vchodu.

Lampové majáky

nápady na dekoráciu príslušenstva predných dverí osvetlenie záhonov

Tu vidíme mramorované predné dvere vyrobené zo skla, ktoré sú pripevnené k jednému závitu z kovu. Je to perfektné riešenie pre domov v štýle prímorskej dovolenky. Lampa môže skvele fungovať s energeticky úspornou žiarivkou. Priehľadné sklo maskuje tvar zdroja svetla. Môžete si teda dovoliť aj menej krásne zariadenia.

Špeciálna zásielka

nápady na výzdobu predných dverí doplnky symetrické kvetináče

Pokiaľ je to pre dodávateľa výhodné, poštovú schránku je možné pripevniť aj na stenu vedľa vchodových dverí. Vyzerajú elegantne a moderne zároveň. Celému vybaveniu očarujúcej chaty dodávajú príťažlivejší charakter.

Tip: Pred inštaláciou takejto schránky si overte, či v tejto súvislosti existujú nejaké špeciálne požiadavky. Takýmto spôsobom sa budete môcť vyhnúť ich namáhavému premiestňovaniu.

kto klope na dvere?

deco nápady na doplnky predných dverí zelené dvere

Nechajte dverný krúžok trochu odpočinúť nainštalovaním nového klepadla na dvere. Všetci hostia si užijú tento štýlový a zábavný spôsob oznamovania svojej prítomnosti.

Ďalšie vybavenie na streche

nápady na dekoráciu predných dverných doplnkov domový strop

Korouhvička a kupola siahajú do dávnejšej éry americkej histórie. Ale musíte uznať, že tieto očarujúce doplnky stále vyzerajú skvele. Dajú sa kúpiť v rôznych veľkostiach a dosiahnuť tak vytúžený vzhľad v oblasti predných dverí.