Skvelé nápady na zariadenie – okoreníte svoj obytný priestor obrazovkou

skvelé nápady na zariadenie spálne rozdeľovač izieb paravent

Skvelé nápady interiéru s rozdeľovačom miestností

My v Freshideen sme vždy zastávali názor, že rozdeľovač miestností sa skutočne hodí k modernému dizajnu. Je funkčný a perfektne sa hodí do plánov otvoreného bývania.

Pravdou je, že ide o prvok, ktorý sa medzi Číňanmi našiel už v 17. storočí.

Ale v tom čase bol zriadený tak, aby blokoval prístup zlým duchom.

Niekedy s nástupom východného štýlu v západnom dizajne sa tento prvok v západnej Európe nachádzal čoraz častejšie. Dlho to bolo považované za niečo celkom luxusné.

Nápady na dekoráciu na okorenenie interiéru

skvelé nápady na zariadenie obývacia izba rozdeľovač izieb paravent

V dnešnej dobe je obrazovka k dispozícii každému z nás v rôznych cenových reláciách. Môže slúžiť ako úžasný nápad na dekoráciu alebo ako skvelý doplnok do interiéru rôznych miestností. Mohli by ste ho použiť na zariadenie svojej obývačky super zaujímavým spôsobom. Vhodný spôsob použitia by našiel aj v kuchyni a na chodbe. Existuje tiež veľa nápadov na spálne s nástennými obrazovkami.

Paravents sú zvyčajne dva metre vysoké a skladajú sa z párneho počtu panelov. Spravidla sú dve až osem. Výber materiálov je veľmi veľký, a preto je ich integrácia do interiéru o to jednoduchšia. Môžu byť vyrobené z dreva, textílie, ratanu, papiera, skla, výkladného skla, kovu alebo iných materiálov.

Dekoratívne paravány a rozdeľovače miestností

cool nápady na dizajn interiéru rozdeľovač obývacej izby ratanový nábytok

Tu sme zostavili sedem vhodných spôsobov, ako môžete pomocou obrazovky okoreniť svoj interiér. V tomto zmysle môže tiež priniesť viac funkcií do vášho prostredia:

  1. Nápad do spálne: Paravent s funkciou čela postele

skvelé nápady na dizajn interiéru spálne deliaca stena španielska stena

Je to taký úžasný spôsob, ako bez veľkej námahy urobiť vašu spálňu krajšou, nemyslíte? Obrazovku môžete pripevniť na stenu alebo zavesiť na strop. Na zachovanie jeho pohyblivosti je možné použiť rôzne metódy.

  1. Vybavenie obývačky: obrazovka na oddelenie priestoru gauča

skvelé nápady na dizajn interiéru obývacia izba rozdeľovač paraventnej španielskej steny

Ak to chcete oddeliť od jedálenského priestoru, keď sú v tej istej miestnosti, nastaviteľná obrazovka je skvelým riešením.

  1. Obrazovka

skvelé nápady na zariadenie spální paraventné nápady na dekoráciu stien nástenná obrazovka

Je to skvelá voľba pre zdobenie holej steny v akejkoľvek miestnosti. Miestnosť môžete okamžite úplne premeniť. Najlepšie by bolo túto myšlienku znova uplatniť pri zariaďovaní obývačky.

  1. Obrazovka ako nezávislý dekoratívny prvok

skvelé nápady na zariadenie obývačky paraventné nápady na dekoráciu zlatých stien

Toto je jeden z módnych spôsobov použitia obrazovky. Hlavnou vecou je výber modelu, ktorý vyzerá dobre. Keď máte dobrý vkus, prakticky sa nie je čoho obávať. Táto myšlienka by vyzerala skvele v spálni alebo v obývacej izbe.

  1. Obrazovka Rosenwerk

skvelé nápady do interiéru obývacia izba paraventná španielska výzdoba na stenu

Máme tu do činenia s obzvlášť ušľachtilým prvkom, ktorému sa aj v dejinách umenia dostalo veľa priestoru a pozornosti. Pozrite sa, ako krásne to vyzerá. Mohli ste to nájsť kdekoľvek. Tento typ dizajnu funguje najlepšie v miestnostiach, kam často chodia hostia. Rozhodnite sa preto pre reprezentatívne miestnosti, ako je hosťovská izba a obývačka.

  1. Paravent so zrkadlovým povrchom

skvelé nápady na zariadenie spálne so zrkadlovým povrchom

Takéto nástenné obrazovky je možné nádherne umiestniť do rohu obývačky alebo spálne. Môžete sa v ňom rozhliadnuť a miestnosť tak vyzerá oveľa väčšia.

  1. Dve nástenné obrazovky ako dekorácia

skvelé nápady na zariadenie obývačky paraventné nastaviteľné dáždniky nápady na kreatívnu výzdobu

Chcete dosiahnuť skvelý efekt dekorácie? Ak je to tak, použite dve obrazovky ako pár namiesto jednej. Táto myšlienka je skvelá aj pri zariaďovaní obývačky. Prečo nepoužívate takéto dekorácie v kuchyni alebo na chodbe? Alebo čo so spálňou?