Súčasné vzory a zvieracie vzory so psami

Zvierací vzor so psami Súčasný maliarsky komoda jedálenský stôl

Mysli v malom

Vedeli ste, že Zvierací vzor so psami predstavuje pre mnohých ľudí jednu z najväčších výziev v oblasti interiérového dizajnu? Tu je pár tipov, ktoré vám to uľahčia, ako sa očakávalo.

 Zvierací vzor so psami

Zvierací vzor so súčasnou spálňou pre psov

Malé miestnosti, ako je táto kúpeľňa, sú skvelým miestom na experimentovanie s bizarným tapetovým papierom. S honosnými kúskami, ktoré si navzájom pôsobia ako konkurencia, by ste toho príliš robiť nemali. Osbourne & Malý nástenný papier tu funguje veľmi dobre, pretože jeho čiernobiele tieňovanie sa bezproblémovo vpíše do zvyšku zariadenia miestnosti. Jediná vec, ktorá narušuje tento dizajn, sú sem tam žlté akcenty.

Pozrite sa na veci detskými očami

Zvierací vzor so psami Súčasná maľba stolná lampa na rám obrazu

Pes je jedným z kamarátov, ktorých vaše dieťa nebude nikdy unavovať. Nechajte svojich najmenších zabávať sa so zmesou výtvarných diel a vankúšov s tematikou psov. Vďaka siluetám sa veci zdajú jednoduché a ilustrácie pôsobia bizarne.

Zamerajte sa na Fido

Zvierací vzor so psami Súčasná maľba komoda jedálenský stôl

Je pes ústrednou postavou vo vašom živote? Tak prečo z toho neurobiť ústredný bod najčastejšie používanej miestnosti? Umelec Bill Sullivan vytvoril obraz pre rodinu, ktorá žije v podkroví. Priemyselné akcenty, obmedzené používanie farieb a nedostatok rámu vytvárajú ležérnu a podriadenú náladu.

Zvážte rôzne polohy pre umiestnenie

Zvierací vzor so psami súčasné zábradlie schodiska biele

Zbierka vidieckych drevených psov, ako je táto, by na takom mieste mohla vyzerať nemiestne. Prostredie je príliš moderné a čisté. Kontext, ktorý vám umožní vyjsť z východu, však zaisťuje úspešný vzhľad.

Miešajte a spájajte veci

Zvierací vzor so psami Súčasný konferenčný stolík okolo moderny

V eklektických miestnostiach môžu dekoratívne predmety veľa povedať o tom, kým v skutočnosti ste. To platí najmä vtedy, ak máte radi psy.

Vintage riešenia

súčasné domáce kancelárie kancelárske zvieratá so vzorom psov

Tento štýl je práve teraz úžasný, takže strávte trochu viac času na miestnych blších trhoch hľadaním historických predmetov. Ako nájdete rozkošnú čiernu sochu?

Socha psa v záhrade

súčasné figúrky vonkajšieho dizajnu záhradný zvierací vzor so psami

Po mnohých prechádzkach a kaviarňových stretnutiach so psom je jednoducho rozkošné, ako ľudia toto zviera používajú ako príležitosť na vzájomné zoznámenie sa. Umelecké dielo, ktoré zobrazuje tému psa, ako je toto od Dale Rogersa, je skvelým spôsobom, ako označiť miesto, kde v dome žije váš najlepší priateľ.

Nečakané dotyky

nápady do obývačky zriadili police so zvieracími vzormi so psami

Pamätáte si ten nečakane vysoký skok, ktorý kedysi urobil váš pes? Rovnako vzrušujúce môžu byť aj ďalšie zážitky, napríklad balóny v tvare psov v tejto miestnosti. Aby boli tieto neobvyklé prvky dobre zapísané do prostredia, snažte sa ich dobre zladiť s farebnou schémou miestnosti..

  trendy vzory psích pruhov