Super originálna dizajnérska dekorácia: ľad, ktorý sa neroztopí

 dizajnérska výzdoba Steven Haulenbeek

Dizajnová bronzová dekorácia

Dnes chceme super skvelý a originálny Dizajnová dekorácia predstavte si, že pochádza z USA. V niektorých tamojších regiónoch ste na rozdiel od Európy tento rok museli prežiť v super chladnej zime.

Originálne nápady na zdobenie

nápady dizajnérskej dekorácie deco Steven Haulenbeek

Steven Haulenbeek je dizajnér, ktorý rád zo všetkého vyťaží to najlepšie. Mráz mu veľmi pomohol, keď pre svoj dvor navrhol svoju zbierku rôznych dekorácií, doplnkov a dokonca aj nábytku.

Z takýchto dekorácií, doplnkov a nábytku vytvoril zbierku ľadového bronzu (Ice Cast Bronze Collection). Naberá ľubovoľnú, ale zároveň sviežu textúru topiaceho sa ľadu.

Proces začína odlievaním bronzu na bloky ľadu. Po zaschnutí vosku Haulenbeek navrhne konečný kus z masívneho bronzu. Limitovaná edícia kúskov bola vyrobená s čiernou patinou. Tiež bol obrúsený, aby sa odhalila textúra hrubého bronzu.

Prvé bronzové nádoby s veľmi vysokou hodnotou ako ozdoba zo zbierky ľadového odliatku boli vyrobené pred mnohými rokmi. Ale po mrazoch túto zimu sa rozhodol vytvoriť aj odkladacie stolíky.

Taký skvelý pohľad na charakter prírody, ktorý môže byť dosť drsný, však? Ako neuveriteľne skvele kombinuje nápady na funkciu a dekoráciu. V praxi musíte len pozorovať a nič nevymýšľať. Kto by si vedel predstaviť, že by z toho mohla vzniknúť taká skvelá zbierka dekorácií a nábytku! Steven Haulenbeek má teraz štúdio, kde vďaka chladničkám môže pracovať na svojich mrazových projektoch aj v lete. Myslím si, že Snehová kráľovná na to môže žiarliť. Aspoň my sme!

Dizajnová bronzová dekorácia

dizajnérska dekorácia dekorácia bronz

Bronzová misa

dizajnová dekoračná misa na zdobenie

Bronzový nábytok

dizajnérska dekorácia dekorácia bronz

Originálna dizajnérska dekorácia

originálna dekoračná misa na zdobenie originál

 Dizajnérske umelecké diela dizajnové dekoračné stoličky