50 Kale Piercing Fikirleri ve Önemli SSS

Bu modern çağda, kulaklara piercing takmak normal bir şey, ancak burada sıra dışı olan şey, birçok insanın kale piercingi takması. Şimdi asıl soru şu ki, bu tür bir delmenin ne anlama geldiği hakkında bir fikriniz var mı? Bu piercingin tam yerini biliyor musunuz? Gerçek şu ki, bu tür bir delme, bir kişinin kulaklarında, özellikle de sarmal karşıtı kısımda bulunabilir. Tragusunuzun üstünde, bu kulak delme işleminin tam olarak konumlandırıldığı yer. Bu piercing için iki başlı bir takıya ihtiyacınız var çünkü kullanılan takıların iki başı görünür şekilde gösterildiği takdirde özü ve güzelliği tam olarak elde edilebilir..

Kulak Piercing Türleri

ear_piercing_types

Kale Delme İşlemini Bilmek

Tabii ki bu piercingi, sahip olduğu piercing işleminden geçirmeden asla yaptıramazsınız. Kendi prosedürü aslında vücuttaki diğer piercingler için yapılan diğer işlemlere neredeyse benzer. Tek farkı, üzerinde bulunan kalın kıkırdak nedeniyle delinmesi gereken bölge biraz sert olduğu için karmaşık bir işlem olabilir. Bu nedenle deneyimli, profesyonel bir deliciyi işe almak çok önemlidir. İşlem sırasında uygun sanitasyona dikkat edilmelidir. Profesyonel bir delici tarafından yapılması gereken ilk şey, piercingin yapılması istenen tüm bölgeyi temizlemektir. Kullanılacak tüm aparatlar da yeni ve iyi temizlenmiş olmalıdır. Bu sayede bazı bulaşıcı hastalıklara yakalanmak asla sorun olmaz..

Antiheliks bölgesinde deldirmek inkar edilemez derecede zordur. Delici çok çaba ve uzmanlık gerektirir. Bunun nedeni kulağın bu kısmının daha kalın kıkırdağa sahip olmasıdır. Delici, çıplak elleriyle işlemi düzgün bir şekilde yapamıyorsa, piercing gibi kullanılabilecek önemli aparatlar vardır. Bu kısma delik açarken kulakların diğer kısımlarının tehlikeye girmemesi için nazik ellere ihtiyaç vardır. Delici bir delik açmayı bitirdiğinde, mücevher takılacaktır. Kullanılacak en iyi mücevher bir halterdir.

Ağrı Faktörü

Bir delme işleminin yaptıran kişiye biraz acı vermesi normaldir ve kale delme işlemi burada bir istisna değildir. Burada hissedilebilecek acı aslında durum bazında. Yani piercing yaptıran kişiye göre değişir. Bunun nedeni, ağrı toleransının bir kişiden diğerine değişmesidir. Kulakların antiheliks kısmı kıkırdaktan yapıldığından, delici iğnenin kesinlikle kıkırdak dokularından geçmesi gerekir ve bir süpermen veya süper kadın değilseniz, o şeyin üzerinde ağrı hissetmemeniz mümkün değildir. Bu nedenle, yapmanız gereken kendinizi zihinsel olarak hazırlamak ve acının her zaman orada olmasını beklemek. Ama gerçekten kale delici olmaya kararlıysanız, o zaman acıya katlanmak sizin için asla önemli olmayacaktır..

İyileşme Süreci

Piercingin tamamen iyileşmesi 12 ila 18 ay sürer.. Vücutta bulunabilen diğer delici türler gibi, bu da içte ve dışta yara ve morlukların tamamen iyileşmesi biraz zaman alabilir. Bu nedenle, beklemekten sıkılmamak için yanınızda oldukça sabırlı olmanız gerekir. Yaranın tamamen iyileştiğini düşündüğünüz bir zaman gelebilir, ancak bundan o kadar da emin olmayın. Bu tür bir delme işleminin tam olarak iyileşmesi için 12 ila 18 ay arasında bir süre gerektirdiğini unutmayın..

İlgili Bakım Sonrası

Gerçek şu ki, bu delici tür için iyileşme süreci söz konusu olduğunda, bakım sonrası bakımlar bir fark yaratacaktır. Evet, doğru okudunuz. Tüm önemli bakımları dini olarak yapmanız gerekir. Bunlar iyileşme sürecini kesinlikle hızlandırabilir. Peki bu bakım ürünlerini nereden temin edebilirsiniz? Çoğu zaman, işe aldığınız profesyonel delici, yapmanız gereken bakımlar hakkında sizi bilgilendirecektir. Aklınızda bulundurmanız gereken önemli bakım sonrası rutinler şunlardır:

  • Gerekli değilse piercinge ve delinmiş alana dokunmayın.. İyileşme sürecinde delinmiş bölgenin çok hassas olacağını unutmayın. Mücevherin tek bir hareketinde zaten tahriş olmuş olabilir. Bu nedenle, çok dikkatli olmanız gerekir.
  • dokunmadan önce ellerinizi iyice yıkayın. Tabii ki, piercinge dokunmanız ve biraz temizlemeniz gereken zamanlar vardır. Bu durumda ellerinizin kir ve bakteri içermediğinden emin olmalısınız. Ellerinizi antibakteriyel sabun kullanarak yıkamak çok yardımcı olabilir.
  • Banyo yaparken zamandan faydalanabilir ve delinmiş bölgeyi temizleyebilirsiniz.. Sadece yumuşak bir sabun kullandığınızdan emin olun, böylece tahriş olmaz.
  • Günde iki ila dört kez, delinmiş alanı temizlemeniz gerekir.. Bir miktar ılık tuzlu suya batırılmış bir pamuk topunu kullanabilirsiniz..
  • Delinmiş bölgeyi hafifçe kurulayın. Delinmiş bölgenin henüz tam olarak iyileşmemişken çok hassas olduğunu bilmeniz gerekir. Bu nedenle, ekstra miktarda yumuşaklığa son derece ihtiyaç vardır. Temizledikten sonra delinmiş alanı kuruturken, kurutma önerilir. Sadece kullandığınız havlu veya bezin yeterince temiz olduğundan emin olun..

Bu Piercingin Maliyeti Ne Kadardır??

Herhangi bir profesyonel salonda fiyat 35 ila 50 dolar arasında değişmektedir.. Tabii ki, profesyonel bir delici olmak kolay bir iş değil çünkü farklı türde müşterilerle ilgileneceksiniz ve vücuda takılan delici aracılığıyla her müşterinin sağlığını riske atmanın bir ilgisi var. Prosedüre gelince, 35 dolardan 50 dolara kadar hazırlamak çok önemlidir çünkü bu fiyat aralığındadır. tüm maliyet bu tür delici yalanlara sahip olmaktan.

Muhteşem Takı Seçenekleri

Kale piercingi takmayı düşünenlerdenseniz, bunun için çeşitli takı seçeneklerini seçme şansına sahip olmanız sizin için kesinlikle iyi bir haber. Bu takı seçeneklerinin her biri çeşitli malzemelerden ve tasarımlardan yapılmıştır. Bu malzemelerden bazıları titanyum, elmas ve benzerleridir. İşte seçebileceğiniz muhteşem takı seçeneklerinden bazıları ve fiyatları:

  • elmas çember – Bu, koyabileceğiniz çok şık bir mücevher. Ancak, 1627,5 dolarlık fiyatı duymak o kadar iyi olmayabilir..
  • Ok Delici – Adından da anlaşılacağı gibi, bu takı, muhteşem bir kale tarzı delici olmak olan amacına hizmet etmek için kavisli bir şekle sahip bir ok tasarımına sahiptir. 14$ fiyatı var.
  • Titanyum Kale Halter – Bu, bu tür piercing için yaygın bir mücevher seçeneğidir ve fiyatı 16,95 $’dır..
  • Kavisli Halter Yıldız Piercing – Bu, kulaklarınıza takabileceğiniz başka bir zarif mücevher seçeneğidir ve fiyatı 8 $ civarındadır..
  • kristal halter – Bu tür bir piercing için halter takılarının yaygın bir versiyonudur. Sadece 11 $ karşılığında satın alabilirsiniz.

Orijinal olarak Bodycandy's Pinterest'te YayınlandıOrijinal olarak Bodycandy's Pinterest'te Yayınlandıİlk Olarak Knoxville Piercing'de Yayınlandıİlk olarak Haven Body Arts'ta yayınlandıyıldız kale delicikalp-kale deliciçiçek kale delicitüy kale delicisarkan kale delicikavisli-barbell-kale delicidairesel kale delici2dairesel kale deliciçiçek kale delicimücevher-kale delicikız-kale delicigüzel kale deliciseksi kale delicibaşak-kale deliciyıldız kale deliciy kale delici

Son sözler

Kale piercingine sahip olmak, birçok kez düşünmeniz gereken bir şeydir. Bunun için gitmeden önce, zihinsel ve finansal olarak hazır olduğunuzdan emin olun. Ayrıca popüler kulak delme türleri Kabuk Piercing, Endüstriyel Piercing, Tragus Piercing ve Orbital Piercing ile ilgili makalelerimize göz atın..

kale piercing (1)kale piercingleri (2)kale piercingleri (4)kale piercingleri (10)kale piercingleri (29)kale piercingleri (30)kale piercinglerikale piercingleri (3)kale piercingleri (5)kale piercingleri (6)kale piercingleri (7)kale piercingleri (8)kale piercingleri (9)kale piercingleri (11)kale piercingleri (12)kale piercingleri (13)kale piercingleri (14)kale piercingleri (15)kale piercingleri (16)kale piercingleri (17)kale piercingleri (18)kale piercingleri (19)kale piercingleri (20)kale piercingleri (21)kale piercingleri (22)kale piercingleri (23)kale piercingleri (24)kale piercingleri (25)kale piercingleri (26)kale piercingleri (27)kale piercingleri (28)