Detské spacie vaky vhodné pre dojčatá a batoľatá

Detské spacie vaky, detská izba, detská izba, vonkajšia párty

Ako vyberáme vhodné detské spacie vaky

Vedeli ste, že existujú špeciálne predpisy Komisie EÚ pre spôsob, akým musí byť detský spací vak? Áno, vlastne, pretože s tým úzko súvisí aj zdravie vašich drobcov.

Detský spací vak vyrobený z bavlny

Detské spacie vaky spálňa detská izba vonkajšia líška sivá oranžová

 Bavlna, ktorú by ste si mali vybrať do detského spacieho vaku, má zásadný význam. Modelka by rozhodne mala byť jemná, mäkká a ako antialergický prostriedok.

Rozmery

detské spálne deti spacie vaky outdoor dievčatá

S deťmi by ste mali model meniť častejšie. Dôvodom je, že tieto rýchlo rastú. Nevyzerá to teda inak ako na detskom oblečení. Na oplátku existuje možnosť nákupu a predaja tohto second handu. Pretože detský spací vak sa príliš často nepoužíva.

Roztomilé, zaujímavé tvary

Deti vo veku 0 až 4 mesiace potrebujú 65 cm spací vak. Vo veku od 4 do 9 mesiacov by ste museli naplánovať 75 cm. Potom to vyzerá takto: 90 cm pre deti od 9 do 15 mesiacov, 105 cm pre 15 mesiacov a 120 cm pre dva roky.

Mäkký krokodíl pre teenagerov

Je lepšie rozhodnúť sa pre modely, ktoré majú funkčný typ zapínania. To vám ušetrí veľa námahy a času. Gombíky na rukávoch veľmi pomáhajú veľmi malým modelom. Nechýba ani horizontálny zips. Vďaka tomu je ľahké dieťa z neho vybrať a znova ho zabaliť.

Pokojný spánok so správnym detským spacím vakom

Detské spacie vaky detská izba detská izba vonkajší žralok

Najsilnejší výkon, ktorý detský spací vak ponúka, je presne tento. Váš malý bude dobre spať a bude chránený pred možným prechladnutím. Aby sa však zabezpečila aj najvyššia úroveň bezpečnosti, je potrebné dodržať niekoľko základných pravidiel.

Sú to zhruba tieto:

– Správne a vyvážené dýchanie

Aby ste to urobili, mali by ste dieťa položiť na chrbát a držať ho mimo predmetov. Takže sa bude môcť bezpečne otáčať v posteli.

Šťastné deti

dojčenské spálne deti spacie vaky vonkajšie zelené

– Spite pri správnej teplote

Dôležitú úlohu tu zohráva detský spací vak! Pretože tak by ste mali zahriať malých. V žiadnom prípade by ste nemali spať v príliš teplých miestnostiach. V ideálnom prípade by teplota mala byť okolo 19 stupňov. Tiež by ste museli pravidelne kontrolovať, či nie je telo dieťaťa príliš teplé. Mimochodom, môžete to posúdiť rukami. Radšej by ste mali skontrolovať teleso.

Dievčenská párty doma

Detský spací vak navrhuje pre deti detskú škôlku a vonkajší plyš

– Čerstvý vzduch

Detský spací vak vám tiež dáva možnosť častejšie otvárať dvere a okná. Iba tak bude v miestnosti dostatok čerstvého vzduchu a vaše dieťa bude môcť voľne dýchať.

– vlhkosť

Vlhkosť by mala byť medzi 40 a 45 stupňami. Ak je to vyššie alebo nižšie, môže to viesť k upchatiu nosa.

Pletený detský spací vak pre bábätká

detský izbový detský spací vak teplý

Prečo zvoliť detský spací vak pred inou alternatívou deky

Detský spací vak sa stále častejšie odporúča ako lepšia alternatíva. To zaisťuje lepšie dýchanie a uľahčuje splnenie mnohých zdravých požiadaviek, ako bolo práve popísané.

Udržujte mäkké a teplé

kojenecký detský spací vak spálňa detská izba vonkajšia modrá farba

Bodkované a vzorované pre dievčatá    spací detský spací vak vzorované detské izbičky vonkajšie gombíky

Detský spací vak pre dievčatá v ružovej farbe   spálňový detský spací vak vonkajší dievčenský  spálne detské spacie vaky vonkajší zips