Detské postele – 5 najlepších protipožiarnych postelí pre deti

Detské postele pre útulný dizajn detskej izby

Zariadenie detskej izby je citlivou otázkou mnohých rodičov. Na trhu je široký sortiment detského nábytku. Ktoré tam však sú, ktoré sa batoľaťu skutočne páčia a zároveň môžu splniť vysoké požiadavky rodičov? Široká ponuka detského nábytku je pre mnohých rodičov mätúca a ešte viac komplikuje ich rozhodovanie. Preto potrebujete jasný východiskový bod, ktorý udáva tón zariadeniu detskej izby – či už ide o funkčnosť nábytku, jeho trvanlivosť alebo pôsobivý dizajn..

Hasiace postele robia z malých chlapcov veľký sen

detské postele protipožiarne postele dizajn detskej izby

Ak chcete vytvoriť detský svet ako z rozprávky, ktorý stimuluje predstavivosť vášho dieťaťa, mali by ste sa na túto ťažkú ​​rodičovskú úlohu pozrieť aj z detského pohľadu. Odložte pragmatiku a začnite myslieť ako batoľa. Čo by ťa zaujímalo Aké sny ste mali ako dieťa??

Snívali ste o tom, že budete princeznou alebo sa z vás páni stanú astronauti, policajti alebo hasiči??

Detské sny sa dodnes veľmi nezmenili, detský nábytok a predovšetkým Postieľky ale pekne. Bežným kusom nábytku v detských izbách je v dnešnej dobe napríklad hasičská posteľ. na www.moms.de môžete nájsť pekné porovnanie piatich najlepších postelí hasičov.

Zostava nábytku do detskej izby na tému „hasičský zbor“

detské postele protipožiarne postele zriaďujú detské izby

Ak má dieťa už 3-4 roky, potom je potrebné, aby sa roztomilá detská izba zmenila na funkčnú detskú izbu. Detská postieľka je už príliš malá a dieťa potrebuje viac priestoru na hranie. V tomto veku väčšina detí uprednostňuje určité hračky alebo obľúbené karikatúry. To je dobrý východiskový bod pri výbere nového nábytku do škôlky. Ak sa váš syn napríklad rád hrá s hasičským vozidlom, bude sa tešiť na hasičské lôžko.

 Tematicky zariaďovanie detských izieb – kľúčové slovo: hasičský zbor

detské postele protipožiarne postele tematicky zriaďujú detské izby

Modely sú dosť rozmanité a môžete si vybrať správnu posteľ podľa rôznych kritérií. Dôležitú úlohu zvyčajne zohráva veľkosť. Pokiaľ ide o detskú izbu pre súrodencov, sú veľmi žiadané kompaktné postele alebo poschodové postele. Takéto modely môžete nájsť na trhu aj s témou „hasičský zbor / hasičské auto“ atď..

Ak máte pomerne veľkú detskú izbu, ktorú by ste chceli tematicky zariadiť, môžete sa rozhodnúť pre kompletnú zostavu nábytku. Šatníková skriňa v tvare čerpacej stanice a zodpovedajúci nočný stolík, ako aj zaujímavo vyzerajúca nočná lampa, budú perfektne dopĺňať zariadenie detskej izby..

Zaspávanie vo vysnenej posteli – takto deti vyrastajú zdravé a odvážne

detské postele protipožiarne postele detská izba posteľná bielizeň

Protipožiarne postele sú len jedným kreatívnym príkladom toho, ako by ste mohli tematizovať škôlku. Možno má vaše dieťa úplne iné preferencie a sny. Počítajte s tým pri zariaďovaní detskej izby. Praktické, multifunkčné a lacné nie sú slová, ktoré z pohľadu dieťaťa zohrávajú dôležitú úlohu. Ale úsmev detí je na nezaplatenie!

Drevená poschodová posteľ premenená na hasičskú posteľ 

detské postele protipožiarne postele zariadili detskú izbu drevenú posteľ