Inovatívna, chladiaca kabrioletová postieľka v modernom dizajne od ROH

inovatívna drevená detská postieľka v prevedení cool

Inovatívna kabrioletová postieľka v modernom dizajne od ROH

Čakáte svoje prvé dieťa a chcete vytvoriť skutočne moderný a inovatívny dizajn detskej škôlky? Potom vám odporúčame obrátiť svoju pozornosť na najnovšiu kolekciu ROH! Toto je zbierka mladej a veľmi kreatívnej spoločnosti s názvom Spot on Square.

  Jej zbierka pozostáva z detskej postele, ktorú je možné prestavať na detskú postieľku, priestrannej komody a plienkovej postele.

Nábytok je vyrobený v kombinácii orechovo hnedej a bielej alebo orechovo hnedej a sivej

inovatívna chladivá konštrukcia detskej postieľky z dreva

Všetok nábytok je vyrobený v elegantnej a krásnej kombinácii orechovo hnedej a bielej a orechovo hnedej a sivej a je už v ponuke. Dizajnéri v spoločnosti Spot on Square navrhli tento nábytok tak, aby rodičia mali vždy dobrý výhľad na svoje dieťa z každého rohu miestnosti. Sú tiež vyrobené zo 100% recyklovateľného akrylátu. Tento nábytok vyrobený v USA je teda úžasným riešením pre každú modernú detskú izbu. Sú elegantné a majú moderný dizajn a ponúkajú vysokú kvalitu a bezpečnosť života pre vaše deti. Viac informácií o zbierke Škvrny na námestí nájdete na ich webových stránkach! Teraz si už len pozeráte fotografie svojej poslednej zbierky nábytku! Dúfame, že sa vám bude páčiť!

 Detskú posteľ, ktorú je možné prestavať na detskú postieľku z priestrannej komody a plienkovej postele inovatívna chladiaca konštrukcia detskej postieľky s ergonomickým drevom

preložila a upravila Sabine