Vysoko kvalitná detská posteľná bielizeň s nádherným dizajnom

detské obliečky dievčatko ružová fialová Paris eiffelova veža

Naše TOP 10 obľúbených obliečok pre deti z Verbaudet.de

V našom výskume detskej posteľnej bielizne sme narazili na skutočnú pokladnicu – Verbaudet.de. Poznáte ich už? Nie? Potom by ste sa tam mali určite pozrieť. Nájdete u nás množstvo obliečok na prikrývky a vankúše, prikrývky a prehozy, ktoré nielen svojim dizajnom zaujmú, ale aj presvedčia svojou kvalitou..

Jedná sa o hodnotný textil (obzvlášť čistá bavlna), ktorý bol testovaný podľa normy Oeko-Tex Standard 100. Nádherné modely pre chlapcov a dievčatá, ako aj unisex prevedenie v sviežich farbách a neutrálnych odtieňoch sú tu k dispozícii v hojnom počte.

Aj keď to nebolo také jednoduché, nakoniec sme sa zhodli na našich TOP 10 obľúbených. Radi by sme vám ich dnes predstavili. Začnime naším 10. miestom – elegantnými „srdiečkami“ pre malé dievčatá.

Detská posteľná bielizeň “srdiečka” pre dievčatá

detská obliečka perina srdiečka dievčatá čistá bavlna

Hladké pastelové farby a elegantný dizajn, ktorý vyzerá rafinovane a nenápadne. Látka – samozrejme, kvalitná, čistá bavlna. Mäkké, ale aj robustné a stálofarebné. Farby zostanú zachované aj po častom praní.

Detská posteľná bielizeň “Autá”

detská posteľná bielizeň obliečka na autíčko chlapec model farebná detská izba

Pre malých dobrodruhov, ktorí už sú v autách, je chlapčenská posteľná bielizeň „Autá“ ideálna. Jedná sa vlastne o obojstranný prikrývku, ktorá je na druhej strane v červenej farbe.

Posteľná bielizeň “princezná” pre dievčatá

detské obliečky na prikrývku dievčatá posteľné obliečky ružová princezná

Jemná ružová, sladká princezná a vtáčik – s touto posteľnou bielizňou rozbúši srdce malých dievčat rýchlejšie. Obliečka na perinu vyzerá obzvlášť trendy, keď je šikovne ošúchaná.

Chlapčenská posteľná bielizeň „žeriavové auto“

detské obliečky na prikrývku chlapci obliečky na žeriav auto modré

Posteľná bielizeň “Kranauto” je špeciálne navrhnutá pre malých amerických fanúšikov. Príjemná modrá a ikonická americká automobilová klasika na nej vyvolávajú rozruch a rýchlo si získavajú obľubu u väčšiny chlapcov, najmä tínedžerov.

Detská posteľná bielizeň „ľahká ako pierko“

detská obliečka na perinu vtáčie kvety ľahké ako pierko

„Svetlo ako pierko“ očarí závideniahodnou ľahkosťou prostredníctvom filigránových kvetov a vtákov. Rozprávkové a nápadité tieto posteľné prádlo nádherne okorení posteľ vašej dcéry a prinesie jej krásne sny.

Námorná posteľná bielizeň pre chlapcov s majákom

detská posteľná bielizeň obliečka na perinu chlapci posteľná bielizeň námorný maják

Elegantná námorná posteľná bielizeň s majákom je perfektným riešením pre chlapcovu izbu. Elegantný dizajn a vydarená farebná kombinácia. Jednoducho fantastické!

Farebné motýle – elegantná dievčenská posteľná bielizeň

detská obliečka na prikrývku motýle pestrofarebné ružové dievčenské obliečky

Farebné motýle boli vždy jedným z najobľúbenejších motívov dekorácií detskej izby. V tomto prípade sú motýle na pastelovej pozadí v ružovej farbe. Tento model je tiež obojstranným prikrývkou a ponúka dva nádherné prevedenia.

Chlapčenská posteľná bielizeň “futbal” v modrej a zelenej farbe

detské obliečky na prikrývku chlapci futbal zeleno modrá

A samozrejme klasika – „futbalové“ posteľné prádlo. Je takmer isté, že váš chlapec bude tento model jednoducho milovať. Samozrejme, nie je vylúčené, že si to rovnako obľúbia aj dospievajúce dievčatá.

Unisex detská posteľná bielizeň s hviezdičkami v šedej a bielej farbe

detské obliečky prikrývka pre chlapcov posteľná bielizeň dievčenské obliečky sivé biele hviezdy

Pre dokonalý unisex vzhľad odporúčame tieto elegantné detské obliečky s hviezdičkami. Je obzvlášť vhodný do detských izieb v obmedzenom, puristickom alebo minimalistickom štýle zariaďovania.

Naše obľúbené číslo 1: Detská posteľná bielizeň “Sovy”

detské obliečky prikrývka pre dievčatá dievčenské obliečky sovičky z čistej bavlny

Našim nesporným favoritom číslo 1 sú „sovy“. Tu pre nás bol rozhodujúci kreatívny, farebný dizajn. Navrhla ho 7-ročná víťazka Junior Stylist April z Veľkej Británie a očaruje svojimi nápaditými, roztomilými motívmi..

Prijmite našich TOP 10 obľúbených ako odporúčanie a nie ako obmedzený výber. Pozrite sa na všetky ostatné modely a prevedenia detských postelí a nájdite si svojich obľúbených favoritov! Dúfame, že sa vám bude páčiť!