15 En İyi Eşsiz Parmak Çapraz Dövmeler ve Tasarımlar

Birlikte parmak çapraz dövme, nereye gidersen git seninle iyi şanslar getireceksin! Bu dövmeler, altın at nalı, dört yapraklı yonca ve benzerleri gibi diğer şanslı taşlarla el ele çalışır. Pek çok şanslı işaret var, ancak basit bir parmak çarpı dövmesi her zaman sevimlidir..

Bugün Mürekkebe Geçirilen En İyi 15 Parmak Dövmesi

Parmak çarpı işareti dışında inandığınız şanslı işaret ve sembollerden bazıları nelerdir? Henüz bunun sizin için doğru dövme olup olmadığından emin değilseniz, aşağıdaki parmak çarpı dövmeleri listesine bir göz atabilir ve belki ikna olabilirsiniz.!

1. Kulakların Hemen Arkası

parmak çapraz dövme

Kulağınızın arkasındaki bu küçük dövmeyle, başkaları görse de görmese de gizliden gizliye iyi şanslar umarsınız. Bu dövme sizi profesyonellikten de uzaklaştıracak diye çok endişelenmenize gerek yok – o kadar küçük ki farkedilmeyecek kadar küçük!

2. Vintage Renkli Stil

parmak çapraz dövme

Biraz daha şans istiyorsanız, bunun gibi bir dövme tasarımı kullanabilirsiniz. Hiç de fena değil, değil mi? Vintage tarzı dövmeleri seviyorsanız, bu sizin için olan olabilir..

3. Küçük Dekorlu Parmak Çapraz Dövme

parmak çapraz dövme tasarımları

Bu parmak çapraz dövmesinin gölgeleri de eski bir stili takip ediyor ve bu dövme tasarımına eşlik eden küçük bir kırmızı çiçek var. Bu sadece küçük bir ekleme, ancak dövmenin görünümüne daha fazla çekicilik katıyor..

4. Omuzlarda Çapraz Parmak Dövmesi

parmak çapraz dövme

Bu dövmeler, kol kol tasarımınızın bir parçası olarak omuzlara da yapılabilir. Alternatif olarak, bunu eşlik eden diğer tasarımlar olmadan tek başına bir dövme olarak yapabilirsiniz. Bu da işe yarıyor!

5. Yılan Motifli Çapraz Parmak Dövmesi

parmak çapraz dövme tasarımları

İyi şans getirmesi gereken işaretin etrafına sarılmış bir yılanın ne anlama geldiğinden pek emin değiliz. Sence hepsi ne anlama geliyor?

6. Güzel Çiçeklerle çevrili

parmak çapraz dövme

Parmak çarpı işareti dövmesi de onu çevreleyen çiçeklerle harika görünüyor – katılmıyor musunuz? Çiçekler bu basit dövmeye daha zarif bir görünüm veriyor gibi görünüyor – en azından biz öyle düşünüyoruz..

7. Basit & Minimalist Parmak Çapraz Dövme

parmak çapraz dövme tasarımları

Sadelik iyidir ve bu yüzden bu kadar basit ve güzel bir dövmeye sahip olmak da iyidir. Şuna bir bakın – sadece temel parmaklar, boyalı tırnaklar ve söz verildiği gibi çapraz parmaklar var. Sevilmeyecek ne var?

8. Bir Gül Sapıyla Çaprazlanmış Parmaklar

parmak çapraz dövme

Genel bir ipucu olarak, çoğu dövmeyi biraz daha kadınsı yapmak için bir çiçek eklemek yeterlidir. Bu çiçeği, iyi manikürlü tırnaklara sahip olan parmak çapraz dövmesine eklemek, bu daha da kadınsı.!

9. Biraz Farklı

parmak çapraz dövme tasarımları

Kendiniz için iyi şanslar anlamına gelmesi gereken parmakları kestiğinizde, parmak çapraz dövmesi hala işe yarıyor mu? Söylemesi zor ama gerçekten çok dua edersen işe yarayabilir!

çapraz dövmeler

10. Biraz Beyaz Anahatlar

parmak çapraz dövme anlamı

İşte dövme tasarımlarında sık görmediğiniz bir şey – beyaz ana hatlar. Modern dövme tasarımları söz konusu olduğunda beyaz mürekkebin küçümsendiğini hissediyoruz. Sence bu parmak çapraz dövmesi, beyaz anahat nedeniyle çok daha iyi görünmüyor mu??

11. Basit & Basit

parmak çapraz dövme tasarımları

Dövmeler bundan daha kolay olamaz. Bu sadece parmaklarını çapraz hareket ettiren bir el ve hepimiz iyiyiz. Minimalizmi seviyorsanız, bu gitmek için iyi bir konsept olacaktır..

12. Suçu Kötü Şansa Bağlayın

parmak çapraz dövme

Bu gönderi, aksi takdirde şanslı bir parmak çapraz dövmesinde parmakların kesilmesinin ne anlama geldiğini netleştirdi. Doğrusu parmakların kesilmesi uğursuzluk getirir.!

13. Boyunda Sağ

parmak çapraz dövme

Bu bizim için şanslı bir tılsım dövmesi için oldukça garip bir yerleştirme olurdu, ama her birimizin farklı bir zevki var, bu yüzden neyin doğru neyin yanlış olduğunu kim söyleyecek??

14. Gül Tutmak

parmak çapraz dövme tasarımları

Bu noktada, çoğunuz parmak çarpı işaretiyle çiçek açmanın nasıl bir kalıp haline geldiğini fark etmişsinizdir. Bu dövmenin anlamını nasıl yorumluyorsunuz? Ne anlama geldiğini düşünüyorsun?

15. Çözülme

parmak çapraz dövme tasarımları

Tamam, buna oldukça şaşırdığımızı söylemeliyiz. Dövmenin altta nasıl çözüldüğünü seviyoruz ve suluboya tarzı gölgeleme ihtiyaçlarının yerini alan harika bir çizgi sanatı var. Onu seviyoruz!

Bu parmak çapraz dövmelerini gördükten sonra ilham alıyor musunuz? Şans temalı dövmelerden ve diğer birçok tasarımdan oluşan diğer koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın! Bir sonraki dövme seansınız için sırılsıklam düşeceğiniz tasarımı bulabilirsiniz..