20 inšpiratívnych nápadov na dekoráciu stola pre kreatívnych fanúšikov

Pokiaľ ide o nápady na výzdobu stolov, väčšina z nich vyzerá opačne a ďalej nečítajú. Ak mám byť úprimný, tu vo Freshideen sme tému nepovažovali za obzvlášť atraktívnu, ale potom sme objavili niečo skvelé, o čo by sme sa chceli s vami, našimi čitateľmi, podeliť. V nasledujúcom texte ponúkame nielen originálne návrhy dekorácií na stôl, ktoré ste si sami vyrobili, ale aj veľa šikovných nápadov, ako zo bezútešného rodinného jedla urobiť farebný pocit, ktorý si budete chcieť znova a znova pamätať..

Existuje mnoho dôvodov, prečo by ste mali používať dekorácie na stôl. V každom prípade si zaistíte dobrú atmosféru pri stole a niekedy dokonca aj dobrú zábavu. A hoci je výber tvarov, farieb a materiálov obrovský, s dekoráciou stola pre domácich majstrov ste vždy o niečo ďalej, osobitejší a individuálnejší..

Nápady na dekoráciu stola, aranžovanie stolu, prestieranie na prestieranie na miesto na vyfarbenie do červena so strapcami

Nápadité a individuálne navrhnuté nápady na dekoráciu stola pre milovníkov kutilov

Či už ide o detskú narodeninovú oslavu, krásnu svadobnú oslavu, Vianoce alebo dokonca veľkonočný brunch, inauguráciu alebo špeciálne rodinné stretnutie, dekorácia stolu vždy zdôrazní slávnostný charakter dňa. Vo väčšine prípadov máte obmedzený rozpočet a získate veľa zábavy a spokojných hostí.

Nápady na dekoráciu stola, aranžmán na stôl, aranžmán pre deti z korku

Môžete si ho ľahko prispôsobiť Navrhnite prestieranie z fotokartónu a povzbudiť napríklad hostí, aby zanechali zasvätenie. S dobrým fotokartónom môžete robiť krásne aplikácie a zdobiť napríklad narodeniny detí. Deti si užijú veľa zábavy, keď prestierania preložíte ako omaľovánky a, samozrejme, pridajú pastelky alebo farby. Ak by ste chceli na ručné práce použiť iný materiál, odstráňte kartičky z fotokartónu. Sila papiera sa hodí k akémukoľvek kreatívnemu úsiliu.

Nápady na dekoráciu stola, aranžmán na stôl, aranžmán, prestieranie z kameňov

Rozhodnutie pracovať s drevom na zdobenie je o niečo originálnejšie, ale aj extravagantnejšie. Tu môžete myslieť aj na skvelé nápady na recykláciu, ako napríklad opätovné použitie nanukov alebo iných drevených paličiek.

Tenké drevené panely pôsobia prirodzene a veľmi elegantne a môžu byť, samozrejme, vhodné na mnoho príležitostí. Ďalším skvelým nápadom by bolo pracovať s fotografiami pre danú príležitosť. Na to stačí skopírovať fotografické motívy o niečo väčšie (DIN A3), vytlačiť ich a nechať laminovať.

Nápady na dekoráciu stola, aranžovanie stolov, usporiadanie priestoru, nápady na cyklovanie prestierania

Potešte svojich hostí a zaistite pri stole sviežosť a rozmanitosť

Niekedy naozaj nemáte chuť na párty. Najmä na rodinných stretnutiach sa často zdáte byť znudení a váhate, či to urobiť. Poznáte takýchto ľudí a môžete to skúsiť presne pre seba Rozbiť známy rámec a zahnať nudu.

Teraz sa môžete pozrieť na priložené príklady podložiek a nechajte sa inšpirovať. Prajeme vám všetko najlepšie s zdobením a veľa kreatívnych nápadov!

Pre inšpiráciu pre vlastné prestieranie nájdete viac skvelých návrhov, motívov a tvarov tu:

https://de.dawanda.com/nav/tischset

https://www.matches21.de/gedeckter-tisch/tischsets/

https://www.rakuten.de/ategorie/tischsets-6222

Nápady na dekoráciu stola Aranžovanie stolu Aranžovanie priestoru Deti vyrábajú ručné práce s drevenými palicami

Nápady na dekoráciu stola, aranžmán na stôl, priestorové usporiadanie, nápady pre deti

Nápady na dekoráciu stola, aranžovanie stolu, prestieranie na prestieranie miest na vyfarbenie do červena so strapcami, jednotlivé farby

Nápady na dekoráciu stola, aranžovanie stolu, drevená doska prestierania

Nápady na dekoráciu stola, aranžmán na stôl, aranžmán, prestieranie

Nápady na dekoráciu stola, aranžmán na stôl, úprava sedenia, deti farebné

Nápady na dekoráciu stola, aranžovanie stolu, prestieranie na prestieranie miest na vyfarbenie do červena s väzbovými strapcami

Nápady na dekoráciu stola, aranžmán na stôl, aranžmán, prestieranie laminované

Nápady na dekoráciu stola, aranžmán na stôl, prestieranie čierne

Nápady na dekoráciu stola, aranžovanie stolov, úpravy sedenia pre deti

Nápady na dekoráciu stola, usporiadanie stola, usporiadanie sedenia pre deti jednotlivo

Nápady na dekoráciu stola, usporiadanie stola, usporiadanie sedenia pre deti jednotlivo

Nápady na dekoráciu stola, aranžovanie stola, drotár s deťmi

Nápady na dekoráciu stola, aranžmán na stôl, aranžmán na miesto, prestieranie yum sfarbenie kaffeeklatsch

Nápady na dekoráciu stola, aranžovanie stola, prestieranie na mieste, mňam sfarbenie

Nápady na dekoráciu stola, aranžmán na stôl, aranžmán na miesto na vyfarbenie do červena s bambusovými tyčkami so strapcami

Nápady na dekoráciu stola, aranžovanie stola, prestieranie na prestieranie miesto na vyfarbenie červenou farbou so strapcovým vtáčikom