DIY nápady na dekoráciu z regenerovaného dreva

DIY nápady na dekoráciu z palety regenerovaného dreveného čela

DIY nápady na dekoráciu z regenerovaného dreva

V dnešnej dobe je pre domácnosť dôležitá ekologická dekorácia. Použitie syntetických materiálov bolo nahradené prírodnými materiálmi. A čo je vybrané? Rekultivované drevo. Nárast opotrebovaného dreva v interiérovom dizajne sa stáva ústredným bodom pre domácich majstrov.

Ste zvedaví na tento trend?

Tu je niekoľko zaujímavých projektov, ktoré sme nedávno objavili.

Umelecké dotyky

Vyrobte si nápady na dekoráciu pre domácich majstrov z regenerovaného dreva, ktoré hovorí, že dekoráciu na stenu si urobíte sami

Tento svojpomocne vyrobený projekt kombinuje dva smery dizajnu: typografiu a použitie regenerovaného dreva. Tento vyradený plot, ktorý sa zmenil na recyklovanú výzdobu, ukazuje zelenú farbu v celej svojej kráse. Pri výbere inšpiratívneho príslovia sa uistite, že bude symbolizovať váš životný štýl.

Rustikálny nádych

DIY nápady na dekoráciu z regenerovaných drevených vinylových listov

Dodajte svojej kuchyni trochu rustikálneho šarmu s týmto nápisom od Tammy – Homespun happeningy cinkal. Premeňte opotrebované drevo na vzorované umelecké dielo. Vinylové listy sú skvelou voľbou pre tých z vás, ktorí neradi maľujú.

DIY nápady na dekoráciu z regenerovaného dreveného výpletu technik zelený

V tejto kuchyni (výrobcom Yvonne – Dress This Nest) je obľúbená technika šnúr. Nosené biele lakované drevené dosky sú ideálnymi akcentmi na stene v jedálni..

Obklady a dizajn stien

DIY nápady na dekoráciu z regenerovaného nástenného nástenného hodinového dizajnu

Na výrobu týchto nástenných hodín pre domácich majstrov od Larissa (Prodigal Pieces) nepotrebujete veľa peňazí. Tieto rozkošné nástenné hodiny sú vyrobené z regenerovaného dreva. Keď nasadíte číslice, stačí, aby ste vami vyrobené hodiny posunuli do správnej polohy.

Pozrite si rodinné fotografie

DIY nápady na dekoráciu z rodinných fotografií regenerovaných drevených paliet

Ukážte najkrajšie rodinné fotografie s touto svojráznou domácou vitrínou. Drevená paleta len vyzerá obrazne, keď je pripevnená k bielej stene. Pri výbere fotografií dbajte na to, aby ste mali kvalitné rohože a rámy. Vďaka týmto malým detailom vyzerá váš DIY projekt nadčasovo.

Silueta losovej hlavy

DIY nápady na dekoráciu z regenerovanej drevenej siluety hlavy losov

Zimný dizajn interiéru získava s týmto projektom DIY moderný vzhľad. Silueta losovej hlavy je veselým vylepšením tradičnej poľovníckej trofeje. Môžete použiť rôzne druhy dreva, a tak skombinujte zhodnotené zvyšky, ktoré sú nezabudnuteľné.

Masívne čelo postele z drevených paliet

DIY nápady na dekoráciu z nočného stolíka z postele z regenerovanej drevenej postele         Opravené, rozmarné otvorené nástenné police v kuchyni

DIY nápady na dekoráciu z regenerovaného dreveného nábytku s otvorenými policami v kuchyni

Podrobne videný

DIY nápady na dekoráciu z regenerovaných drevených políc kuchynských tanierov