Skvelé nápady na remeslá pre halloweensky veniec

Halloweenský veniec na dverách visí biela pena

Vďaka tomuto okatému venčeku sledujte malých vtipkárov. Aby ste to zvládli, objednajte si dve alebo tri biele pingpongové loptičky. Na penový veniec použite horúce lepidlo. Keď je veniec úplne prikrytý, pripevnite dve improvizované očká. Náš tip – veniec je lepšie zavesiť na vešiak namiesto toho, aby ste ho omotali ozdobnou stuhou

S opatrnosťou – DIY Halloween veniec

Halloween opatrne, aby veniec drotár dvere zavesiť žlté výstražné pásky

Bezprostredné nebezpečenstvo! Na tento žltý a čierny veniec miesta činu použite výstražnú pásku. Vzhľad doplní výstražný oblúk pásky.

Chytený v sieti

Halloween maľovaný veniec drôtený rám na dvere čierny

Ako zistíte myšlienku rámov obrazov ako vencov? Prečo nie!? Starý rám obrazu z blšieho trhu a farebný sprej. Odstráňte sklo a umelecké dielo a pomocou šnúrky alebo priadze vytvorte vzhľad pavučiny.

Obrovské privítanie 

Halloween oči veniec drotárske dvere zavesiť čiernu kožušinu

Prijmite svojich hostí s týmto priateľským chlpatým halloweenskym vencom. Tu potrebujete čiernu umelú kožušinu, malé guľôčky rôznych farieb a plastové zuby upíra. Zakryte tvar penového venca umelou kožušinou tak, že konce pridržíte na mieste pomocou T-čapov. Na konci použite čiernobiele ceruzky a pridajte dierkovanú zreničku.

Kostrový štýl

Pohyb halloweenskych dverových vencov drôtené dvere

Premeňte plastovú kostru na minimalistický halloweensky veniec. Kosti pripevnite k tvaru venca pomocou drôtu. Pre strašidelný efekt omotajte lebku okolo spodnej strany venca.

Štýlové hady

Drobné dvere na halloweenskom venci visia okolo hadov

Vytvorte hadí veniec pomocou špagátu a ohybných hadích hračiek. Najprv pokryte penovú formu čiernou niťou a vezmite tri až päť ohýbateľných, zakrytých hadích hračiek (fungovať budú aj plastové alebo gumené kúsky. Hlavy by mali byť umiestnené inak, aby ste mali pocit pohybu..

Plazenie zvierat

Halloween drotársky veniec drotárske dvere pripevňujú oválne konáre

Vezmite si oválny veniec z vinnej révy a vrece plné plastových chrobákov. Veniec dodajú farbu a zaujímavosť

Pripútaný

Drevené dvere na veniec na halloweensky veniec

Strach z pavúkov

drotárske dvere halloweensky veniec pripojte biely pozdrav

Netopiere

Závesné netopierie dvere na veniec na Halloween