DIY nábytok do exteriéru – návrh vonkajšej obývačky

urobte si nábytok vonkajší záhradný nábytok dizajn lehátka stavajte záhradné rastliny sami

Vonkajší L.Vybavte pivnicu skvelým záhradným nábytkom pre domácich majstrov

Je leto, čas užívať si a žiť šťastne. Nepremeškajme teda tento drahocenný čas niektorými komplikovanými úvodmi. Vonkajší salónik je potrebné rýchlo nastaviť, takže sa pustíme do práce: Čo je súčasťou dobre navrhnutého vonkajšieho priestoru?

Najprv by ste si mali položiť otázku, ktoré hlavné prvky je potrebné zvážiť. Predovšetkým potrebujete miesto na sedenie, teda záhradný nábytok. Okrem toho môžete izbu okoreniť skvelými dekoratívnymi kameňmi a rastlinami.

DIY nábytok zaistí pohodlie vo vašej záhrade

záhradný nábytok záhradný nábytok záhradný nábytok záhradné rastliny dlažobné kocky

V neposlednom rade by ste mali zvážiť aj trvanlivosť materiálov. Musíte sa teda rozhodnúť pre vhodné varianty, ako napríklad nejaký ratanový záhradný nábytok.

Je neuveriteľné, ako odlišný môže byť konečný výsledok. Najlepšie je teda pozrieť sa na rôzne príklady a rozhodnúť sa, ktorá zostava záhradného nábytku môže byť tá správna. Presne takto postupoval majiteľ miestnosti, ktorý vám dnes ukážeme.

Je o Kate, ktorá píše pre Decoist. Výsledky ich projektov dlhodobo monitorujeme a sú tu! Pozrite sa na detaily a užite si celý.

 Zaujímavé DIY projekty

urobte si nábytok záhradný nábytok kvetináče ležadlá stavajte záhradné rastliny sami

Perfektné miesto na leňošenie

Každý, kto sa pokúsil vybaviť svoj vonkajší priestor, pozná ceny a vie, že je to veľmi drahá rybárska jednotka. Použité kusy nie sú ani lacné. Ani predaj garáží nie je príliš efektívny. Výber správneho kúsku môže niekedy trvať aj niekoľko týždňov.

V jednej veci som si bol istý: chcel som ležadlo s veľmi moderným vzhľadom. Preto som hľadal veľmi odlišné možnosti opätovného použitia.

Ležadlo s veľmi moderným vzhľadom

ležadlo na dizajn záhradného nábytku pre vonkajší nábytok

Navrhnite vonkajší salónik

záhradný nábytok s kamienkami a záhradným nábytkom

Záhradný stôl a na ňom zelená črepníková rastlina

záhradný nábytok záhradný nábytok záhradný nábytok dizajn

Hneď od začiatku som hľadal rôzne možnosti vo vonkajšej oblasti. Pretože v konečnom dôsledku dievča potrebuje miesto, kde by si mohlo odložiť nápoj, knihu alebo podnos, je to tak? Kate si za týmto účelom vytvorila vlastný záhradný nábytok. Bloky valcov použila na vytvorenie veľkého stolu, ako je tento. Tiež ich urobila v naozaj skvelých farbách, kým stolička vyzerala správne. Pozrite sa, ako skvele to vyzerá v neutrálnom prevedení vedľa farebného stola. Rozkošné, nie??

Chladné zariadenie záhradného nábytku

záhradný nábytok záhradný nábytok záhradný nábytok záhradný dizajn záhradný záhradný nábytok

Svieže farebné akcenty v olivovo zelenej farbe

záhradný nábytok záhradný nábytok záhradný nábytok ležadlo vonkajší salónik hodiť vankúše pruhovaný vzor

Olivovo zelená je skvelý odtieň, ktorý sa veľmi dobre hodí k dekorácii záhrady. Kate oznámila, že stôl bol pred rokmi tyrkysový. Bol postriekaný, aby dosiahol pokračovanie dverí. Prišlo nám zábavné a zaujímavé, ako ste priznali, že použitie lacnejšej farby vytvorilo super skvelý efekt. Na niektorých miestach sa stal priehľadným a prechádza ním modré tieňovanie. Vznikla tak ešte lepšia zmes.

DIY nábytok vyrobený z kontajnerov na rastlinné bloky

Áno, takže aj vy môžete záhradu skvele okoreniť. V tomto prípade Kate vykonávala bloky v rôznych veľkých nuanciách. Niektoré tiež nechala v šedom, aby dosiahli obzvlášť zaujímavý vzhľad.

Kutilské kvetináče von Bloky valcov

urobte si záhradný nábytok záhradný nábytok záhradný dizajn s kamienkami

Kate strategicky poskladala bloky tak, aby dva s otvormi smerovali hore. Bloky sú otvorené. Dali by sa teda použiť aj ako nádoby na rastliny.

Bloky valcov stoh

urobte si záhradný nábytok záhradným nábytkom záhradný dizajn s kamennými kvetináčmi

Keď je toto všetko hotové, je čas zasadiť. Kate si vybrala hadie paradajky. Mimochodom, je to veľmi praktická voľba, pretože sa dá použiť v interiéri aj exteriéri.

Zasaďte záhradné rastliny

záhradný nábytok záhradný nábytok záhradnícky nábytok črepníkové rastliny

My v Freshideen milujeme efekt tohto DIY nápadu so zelenou rastlinkou pred svetelnou stenou. Kate tiež pridala tomuto dizajnu ozdobnú skalu. Varuje však, že tento dizajn môže byť pre domáce zvieratá trochu nebezpečný.

DIY nápad so zelenými rastlinami

záhradný nábytok záhradný nábytok s kamienkami

Oživte letný salónik nábytkom pre domácich majstrov

Každý to vie z vlastnej skúsenosti: Ak máte pohodlné stoličky, trávite oveľa viac času vonku. Rozhodne musíte mať kde vyložiť nohy. Potom sa mačky môžu tiež prepašovať na nohy … Musíte myslieť aj na domáce zvieratá …

DIY nábytok do obývačky

záhradný nábytok záhradný nábytok záhradný nábytok záhradný nábytok

Vankúše sú tiež dôležitým bodom. S opierkou chrbta robia zázraky. Okrem toho môžete v salóniku dosiahnuť super letný vzhľad.

Dekoračné vankúše s čiernymi a bielymi pruhmi

záhradný nábytok záhradný nábytok záhradný nábytok nábytok

Kate nám teda ukázala, ako môžeme vytvoriť veľmi cenovo dostupný vonkajší dekor s vlastnými nápadmi. Aj keď ich nechcete kopírovať všetky jeden na jedného, ​​možno vás to bude inšpirovať k tomu, aby ste prišli s vlastnými nápadmi.

Lacný vonkajší nábytok – kutilský nábytok s veľkým vplyvom

   záhradný nábytok, záhradný nábytok, záhradný nábytok