10 lacných DIY projektov pre vonkajšie prostredie

záhradný nábytok drotár záhradný stôl sami europalety

 DIY vonkajšie projekty

Za posledných pár týždňov som strávil veľa času vonku. Túto jar som si transformáciu svojej farmy veľmi užil. Pretože s nápadmi na xeriscaping krajiny a množstvom kamienkov tam môžete dosiahnuť skvelé výsledky. Prečo však musíte prestať? Ak budete usilovne pokračovať, skrášlite svoj dvor ešte viac.

Máte obmedzený rozpočet? Žiaden problém. Zvážte niekoľko posledných úprav a vytvorte si kutilského ducha.

Dnes som dokončil množstvo skvelých DIY projektov. Nielenže sú najlepšie v modernom štýle, ale tiež sa ukázali byť veľmi cenovo dostupné a obsahujú niekoľko ľahko vyrobiteľných doplnkov z obchodu s domácimi potrebami. Dúfam, že vás tieto nápady budú inšpirovať rovnako ako mňa.

DIY vonkajší nábytok

Áno, nikto nemôže poprieť, že vonkajší nábytok je často veľmi drahý. S kúpou banky pre svoju farmu som sa z finančných dôvodov zdržal viac ako rok. Teraz som však pripravený vziať veci do svojich rúk a vďačím za to magickým Zugformsteinom. Na blogu spoločnosti Záhradníctvo Videl som, aké ľahké je urobiť z týchto rôznych vecí niečo skvelé. Z toho sa dá vytvoriť tabuľka, ako môžete vidieť na obrázku nižšie. Môžete tu vytvoriť krásne útvary ako na nádvorí.

Zostavte si záhradný nábytok sami

kutilské projekty urob si sám nápady na dekoráciu lavička v záhrade

S nie menšou radosťou som vytvoril túto lavičku pre domácich majstrov. Môžete to urobiť za menej ako hodinu. Potrebujete maximálne 12 blokov, 4 kusy dreva a niekoľko podpier, a tak sa stane príjemným posedením pre váš dvor. Pozrite sa na všetky ostatné detaily  Suterén o.

Vybudujte si vlastné sedenie v záhrade

kutilské projekty remeselné nápady lavička urobte sa v záhrade

Dekorácia drôtom je jedným z najhorúcejších trendov poslednej doby. Starý stojan na rastliny môžete vrátiť do používania. Tu si z takej niečo vyrobil príručný stolík. Na to boli tiež umiestnené nádoby na rastliny.

DIY rastlinné kontajnery

diy projekty záhradné remeselné nápady konferenčný stolík balkónové rastliny

Kutilské rastlinné nádoby do exteriéru

Sotva nájdete lacný, diskrétny kontajner na rastliny. Čo keď chcete viac ako jeden? Ak sa však naučíte vyrábať vlastné hrnce, nebudete mať tento problém vôbec.

Nasledujú skvelé príklady vyrobené z perlitu, portlandského cementu a vody

diy projekty záhradné remeselné nápady balkónové rastliny kvetináče sukulenty

Nemusíte miešať a miešať, keď prídete s myšlienkou moderných kontajneroviek na betón Kučeravé rozhoduje. Stačí pár tvarovaných kameňov a krajinných blokov, vhodné lepidlo a máte hotovo.

Výsledok je elegantný, moderný a rozmanitý

diy projekty záhradné remeselné nápady balkónové rastliny kvetináč

Na svojom dvore mám bary, ktoré jednoducho milujem! Bok som pokryl jazmínom a stred je prázdny. Hľadal som spôsob, ako to urobiť ešte krajším. Najlepšie zo všetkého je, že tieto znovu použité mriežky môžete dať späť na stenu.

To by vytvorilo plávajúci kontajner pre rastliny

terasa ochrana súkromia balkón drevené dosky kutilské projekty mimo balkónových rastlín

Máte trochu farby a drôtov alebo šnúr? To je takmer všetko, čo potrebujete na výrobu závesných nádob na rastliny. Na to môžete použiť terakotový kvetináč. Omotajte šnúry okolo nádoby s rastlinou a hotové dielo zaveste na vhodné miesto.

Závesné balkónové rastliny

závesné balkónové rastliny kutilské projekty

DIY príslušenstvo do exteriéru

Ak už máte nádoby na nábytok a rastliny, teraz môžete tiež ozdobiť vonkajší priestor skvelým príslušenstvom. To je takpovediac krém z koláča. Často je to stratené, pretože to nemá zásadný význam a často preto, že sa na to nechce míňať peniaze.

Betónové gule tu sú od Shannona z Design Gal & Jej domáci majster a ukázali sa ako veľmi dostupná voľba. Použil som to ako vianočný darček. Na ich spracovanie boli použité rýchlo tuhnúce cementové a sférické ľahké krytiny. Ľahko si vyrobíte skupinu záhradných ozdôb a nebude vás to stáť veľa.

Nápady na výzdobu záhrady

nápady na záhradné dekorácie kutilské projekty

Zvážte jednoduché a trvanlivé koberce, posypte ich trochou farby a môžete dosiahnuť efektu, ako je to na obrázku nižšie. Páči sa ti to? Jedná sa o moderný koberec do exteriéru, ktorý je tiež veľmi lacný.

V tomto prípade stála prestavba necelých 50 eur

kutilské projekty na záhradnom balkóne záhradný nábytok

Všimli ste si niekedy, že nemôžete nájsť dobré vzory na vonkajšie použitie? Keď konečne nájdete niečo dobré, cena je zvyčajne príliš vysoká. Uvažovali ste niekedy o vytvorení vlastných vzorov namaľovaním robustných plátien??

DIY projekty – ozdobné obliečky na vankúše

hádzať vankúše, vyrábať obliečky na vankúše vlastnými rukami

Kedy teda začnete s vlastným projektom pre domácich majstrov? Chcem urobiť niekoľko z nich, aby som skrášlil svoj dvor. Akonáhle začnete skrášľovať vonkajšiu oblasť, je ťažké prestať! Hovorím vám zo skúsenosti.