Delená klimatizácia alebo ako možno vašu vonkajšiu časť integrovať do záhrady

Praktické tipy a nápady pre domácich majstrov

Jar opäť prichádza, flóra postupne kvitne a pozýva vás na vynikajúcu večeru s rodinou a priateľmi na čerstvom vzduchu v relaxačnej atmosfére vašej zelenej záhrady. Keď organizujete grilovaciu párty alebo sa len hráte s deťmi vonku, stále hľadíte na škaredú vonkajšiu časť klimatizácie a premýšľate, ako ju najlepšie integrovať do vonkajšieho priestoru? Alebo ste na to tak zvyknutí, že to len prehliadate? Vonkajšia jednotka delenej klimatizácie zaisťuje vaše vnútorné pohodlie, ale jej neatraktívny dizajn sa do kreatívneho záhradného dizajnu skutočne nehodí, však? Neboj sa! Zozbierali sme pre vás pár šikovných nápadov a radi by sme vám v nasledujúcich riadkoch stručne povedali, ako sa dá táto neestetická vonkajšia časť rýchlo a originálne zakryť!

  • Používajte drevené mriežky ako obrazovku ochrany súkromia! Tento proces je v poslednej dobe stále dôležitejší, pretože tento materiál sa ukazuje ako užívateľsky príjemný, štýlový a zároveň praktický. Malé otvory zaisťujú voľnú cestu horúceho vzduchu a zabraňujú tak jeho hromadeniu v úzkom priestore. Ak je akýmkoľvek spôsobom bránený voľnému prúdeniu vzduchu do zariadenia, dôjde k prehriatiu celého klimatizačného systému a k vážnym technickým problémom.

Ozdobte modernými drevenými viečkami alebo zelenými rastlinami pre úžasný efekt!

Vďaka svojmu originálnemu dizajnu je klimatizácia ľahko skrytá

chatrč pre klimatizáciu

Vonkajšia jednotka deleného klimatizačného systému zaujme novým a moderným vzhľadom

drevená mriežka ako úkryt klimatizácie

Je ťažké uveriť, ale za drevenou mriežkou sú dve vonkajšie klimatizačné jednotky

skryť klimatizáciu vonku

Jednoducho nalakujte kabínu delenej klimatizácie tak, aby sa perfektne hodila k vašej vonkajšej fasáde

nové trendy pre váš domov

ako je možné skryť vonkajšiu časť delenej klimatizácie?

nápady na bývanie pre váš domov

živé nápady a nové trendy

  • Vysoké rastliny, kvety alebo farebná vertikálna záhrada by boli ďalšími možnosťami pre jedinečné oplotenie vonkajšej jednotky s klimatizáciou. Vyberajte však len robustné a odolné rastliny, aby vplyvom horúceho vzduchu nevädli. Nezabudnite nechať medzi rastlinami a elektrickou inštaláciou dostatok miesta! tu objavte ďalší zaujímavý nápad na optické tienenie vášho klimatizačného systému rastlinami!

Rozdelená klimatizácia – Je tu skutočne zariadenie?

klimatizáciu jednoducho skryte za vertikálnu záhradu

terénne úpravy a úkryt klimatizácie

Premeňte vonkajšiu jednotku svojej delenej klimatizácie na absolútny pútavý pohľad!

skryť-klimatizáciu-výsadbou

  • Získajte staré palety, potom ich namaľujte zodpovedajúcou farbou a ozdobte slnečnými svetlami a závesnými rastlinami. Odpadkové koše sa dajú rovnako ľahko skryť za takýto plot!

Tento šikovný nápad ihneď zrealizujte!

skryť palety diy klimatizácia

delená klimatizácia kreatívne skryť

  • Ak nemáte čas na kutilské projekty, využite výhody širokej ponuky majstrovsky spracovaných záhradných priečok vyrobených z ekologických materiálov. Sú k dispozícii v pestrom výbere a presvedčia predovšetkým klasickým dizajnom a priaznivou cenou!

Možno ste už viackrát premýšľali nad pridaním kvetinového motívu do vašej záhrady? 

Laserom rezaná cortenová oceľ inšpiruje zaujímavými ozdobami …

súkromná obrazovka pre klimatizáciu

… a dokáže dokonale skryť vonkajšiu jednotku klimatizácie

nové a kreatívne nápady pre delenú klimatizáciu

Urobte najlepšie rozhodnutie a vychutnajte si výsledok!

delená klimatizácia schovaná v záhrade

delená klimatizácia šikovne skryť

klimatizáciu jednoducho skryte

  • Táto nádherná mozaika púta pozornosť každého vďaka šumivému efektu, ktorý je tu vytvorený! Rozbité riady, zrkadlá alebo jednoducho rôznofarebné poháre už nepatria do koša! Namiesto toho, aby ich vyhodili, rýchlo a bez námahy premenia na prvý pohľad nepoužiteľný materiál na jedinečný úkryt pre vonkajšiu jednotku klimatizácie. Poznámka: malta mala dobre uzavrieť povrch, aby sa toto vlastné umelecké dielo nerozpadlo na jednotlivé časti.

skryte delenú klimatizáciu pomocou masaik

  • Ak sa vám páči ázijský dizajn, jednoducho použite bambusový plot. Môžete dokonca skúsiť pestovať a pestovať svoju vlastnú bambusovú rastlinu, ale bude to trvať oveľa viac času a trpezlivosti.
  • Využite vtáčie búdky na dvojaký efekt – na jednej strane mimoriadne upútajú pozornosť, na druhej strane lákajú do vašej záhrady holuby, lastovičky alebo vrabce. Štebot vtákov potom znie vo dne v noci na vašom nádvorí!

Bambus je šetrný k životnému prostrediu a perfektne sa hodí k okolitej zeleni

bambusová ochrana klimatizácie

delená klimatizácia skryť

Už počujete štebot vtákov?

vtáčia búdka ako úkryt pre klimatizáciu

vtáčí plot v záhrade