DIY nápady na bývanie, vďaka ktorým bude váš domov vyzerať jednoducho úžasne

Domáce nápady rúrky rastliny vonkajšia terasa

Rozmarné a ľahké DIY projekty

Kedykoľvek ideme nakupovať dekoratívne predmety do svojho domu, uvedomíme si, že sme ich veľa videli v domácnostiach našich priateľov. Dnes vám ponúkneme niekoľko nápadov, ako by ste si mohli skrášliť domácnosť pomocou rôznych jedinečných predmetov.

Ak vám zostanú zvyšky z kanalizačných potrubí, použite ich ako kontajner na rastliny. Jedná sa o skutočne lacný a mimoriadny domáci dekor, ktorý si urobíte sami.

Nápady na život pre domácich majstrov zostavené pre vás

Domáce nápady pre domácich majstrov rúrky rastlinné kontajnery kvety odolné voči hrdzi

Rozbité taniere

DIY domáce dekoračné rúrky rastliny vonkajšie kovové ležadlo na stoličkuKľučky na dvere môžete použiť na originálnu podlahovú krytinu. Kúpiť viac z nich je o niečo drahšie, ale buďte si istí – podlaha bude vyzerať skvele a vašim hosťom sa bude páčiť.

Lacnejší nápad na podlahu by mohol byť spôsob, ako sa zbaviť domáceho odpadu, ak to tak môžeme povedať. Všetky rozbité platne bolo možné použiť na novú podlahovú krytinu. Mali by ste pracovať zo všetkých strán, aby ste si neporanili nohy. Živé farby a vzory z rozbitých tanierov dodajú skvelému vzhľadu. Zakaždým, keď rozbijete tanier, môžete ho pridať do vlastnej podlahy.

Stará, nepoužiteľná kovová stolička

DIY domáce nápady fajky rastliny klasická stolička kovové vysoké nohy

Stará kovová stolička teraz slúži ako žltý stojan na rastliny

fajky závod stojan kov žltý zaujímavé Starú kovovú stoličku s odnímateľnými poťahmi je možné oživiť, ak do projektu vložíte malú predstavivosť. Používajte kvetináče, natrite stoličku svojou obľúbenou farbou a použite lak, ktorý je vodotesný a odolný proti hrdzi.

Nástenná dekorácia s exotickými druhmi rastlín

DIY domáce nápady rúrky rastliny rám obrazu

Ak máte radi flóru, vyrobte si z rastlín fotorámček. Kúpte jeden alebo viac hliníkových rámov a pripevnite k nim rastliny. Majú to byť bromélie, ako Tillandsia, inak odpadnú. Veľkosť rámu a farby rastlín si môžete zvoliť sami, nezabudnite ich však zavesiť do svetlej miestnosti.

Sušené jesenné lístie na stenu

DIY domáce dekoračné plátno listy strom jeseň

Zdobenie stien môže byť skutočne zábavné a kreatívne, pretože existuje príliš veľa možností a možností. Využite opadané jesenné lístie na svojom dvore. Nechajte ich uschnúť pod knihami a prilepte ich na plátna.

Obrázky v obaloch na disky CD namiesto rámčekov

DIY domáce nápady CD puzdrá obrázky fotografie puzzle

Ďalšou živou myšlienkou je transformácia starých obalov na disky CD na rámy. Použite rôzne obrázky, ktoré môžete vložiť do krytov a potom ich pripevniť k stene. Najlepšie zo všetkého je, že si môžete vybrať rôzne fotografie alebo len jeden veľký obrázok, orezať ho a usporiadať ako puzzle.

Zbierka obrazov na stenu

DIY domáci dekor na plátne s dreveným povrchom

Zaujímavo vzorované nástenné dosky

DIY nápady na doma tanier zaujímavá dekorácia na stenu

Malý bočný stolík nám ukazuje atraktívne kúsky a spomienky

DIY bývanie nápady vedľa stola drevo biela stará klasika

Štýlový zásuvkový stôl

DIY bývanie nápady konzola stolík zásuvky červené drevo

Žensky vyzerajúca nočná lampa

DIY živé nápady nočná lampa kvetinový vzor očarujúce

Ako tienidlá lampy použite staré kovové misky

DIY domáce dekoračné misy kovové žiarovky

Drevené čelo postele dodáva vašej spálni rustikálny nádychNápady na život pre domácich majstrov opätovne použité rustikálne drevené čelo postele

Sklenené čelo postele vyzerá v tejto spálni naozaj mimoriadne

Spálňa so zrkadlom a čelom k domácemu dekorácii

Existuje mnoho nápadov na bývanie pre váš domov, s ktorými sa dá ľahko pohrávať a ktoré dodajú originálny a nový vzhľad. Môžete si byť 100% istá, že nikto nebude mať rovnakú výzdobu ako vy!