Šetrite priestor a získajte – praktickí pomocníci do domácnosti vyrobení sami

Udržať poriadok je často problém, keď chýbajú vhodné organizačné prostriedky a správne miesto na oblečenie, knihy a podobne jednoducho nenájdete. Krabice a iné triediace potreby stoja spravidla tiež veľa peňazí. Zostavili sme niekoľko nápadov, aby sme upratovanie trochu uľahčili.

Spony do vlasov a sponky do vlasov môžu mať v budúcnosti svoje miesto pri dverách. Sú prehľadne rozložené na dvernom krídle a nájdete ich tam znova a znova neskôr. Vlasové kravaty jednoducho natiahnite na odhodené prstene sprchových záclon – tie je možné otvoriť na jednom mieste – potom všetko zaveste na predtým nalepený háčik. V prípade sponiek do vlasov jednoducho pripevnite farebné stužky k dverám (horný koniec prilepte páskou) a sponky do nich pripnite..

Šetrite priestor zavesením klobúkov na stenu

Vešiaky na šaty je možné perfektne prestavať ako držiaky na kravaty. Na vešiak na šaty pripevnite aj odhodené prstence sprchového závesu. Na jeden prsteň je teraz možné zavesiť jednu kravatu. Konzola potom môže ľahko zmiznúť v nástennej skrini. Je to perfektné pre poriadkumilovných a nenápadných mužov, ako sú bankári alebo akcioví profesionáli. (Tí, ktorí sa ním chcú stať, môžu nájsť ďalšie porovnania maklérov pod onlinebroker.net.)

So spomenutým vešiakom na šaty je tiež možné veľmi jednoducho triediť a ukladať tielka alebo tielka. Rovnaký princíp je možné dosiahnuť pomocou záclonových tyčí. Môžete na ňu napríklad úhľadne zavesiť celú zbierku šperkov, opasky a tašky či šatky.

kutilský nápad s vešiakom

Záclonové tyče sú tiež dokonalým spôsobom, ako skladovať tkané stuhy, washi pásky, darčekové stuhy atď. V miestnosti na ručné práce alebo šitie. Lišta musí byť dostatočne tenká, aby na ňu mohli natiahnuť stuhy. Plusom je, že ani nemusíte sťahovať rolky, aby ste stiahli pásku.

Plechovky alebo poháre sú vždy veľmi obľúbené na ukladanie alebo zbieranie niečoho. Maľované a označené na doskách alebo pripevnené k pruhu na stene uchovávajú korenie, perá, ručné materiály, detské hračky, pomôcky na líčenie a podobne. Šperky je možné triediť aj podľa témy alebo farby. Vďaka tomu je ráno oveľa jednoduchšie nájsť si ten správny doplnok.

maľované okuliare kutilstvo remeselné nápady kúpeľňa

Súbory časopisov z drôteného pletiva sú skutočnou alternatívou v kuchyni, pokiaľ ide o skladovanie cibule a zemiakov. Výhodou je: prostredníctvom drôteného pletiva môžete na prvý pohľad vidieť, ako sa zásoby míňajú a je potrebné ich znova kúpiť.

Farebné súbory na časopisy sú tiež zábavným riešením na úhľadné uloženie plochých topánok, papúč, pinballových strojov alebo papúč. Môžete sa postaviť na stojan na topánky, takže máte topánky vždy poruke a vyhnete sa ich „rozhádzaniu“ v okolí.

Existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako si za málo peňazí vytvoriť vlastné triediace pomôcky a úložné systémy. Internet ponúka takmer nekonečný zdroj myšlienok. Najbližšie jarné upratovanie ponúka najneskôr možnosť vytvoriť priestor.

nápady na kutilstvo s maľovanými plechovkami a látkou