Jednoduché pokyny pre domácich majstrov pre vaše ďalšie krásne fotografické magnety

Ste jedným z ľudí, ktorí si nevedia predstaviť chladničku bez magnetov? Potom pre vás máme nápad na veľký koníček! Môžete si vytvoriť vlastné fotografické magnety a stane sa to veľmi individuálnym projektom. Vy sa rozhodnete, aké motívy si vyberiete. Na výber sú rôzne témy a tiež si môžete prispôsobiť svoju izbu. Výroba fotomagnetiek vlastnými rukami je jednou z najľahších vecí, aké si môžete predstaviť. Všetko, čo potrebujete, je materiál a v prípade potreby aj prax, ako si prejsť niektoré detaily. Z nasledujúcich riadkov sa podrobne dozviete, čo to všetko znamená.

Materiály pre magnetický projekt pre domácich majstrov v skratke

pokyny pre kutilov - začínajúc fotografickými magnetmi

Materiály potrebné na fotografický magnet

V skutočnosti existuje niekoľko rôznych typov fotografických magnetov. Z tohto dôvodu sa materiály od seba tiež trochu líšia. Čo určite potrebujete, je nasledujúce:

  • Lepidlo na papierové náplasti,
  • Super lepidlo,
  • Magnety,
  • ceruzka,
  • Štetec na nanášanie lepidla,
  • Nôž na rezanie papiera.

V závislosti od projektu si potom môžete vybrať medzi rôznymi veľkosťami magnetov. Obrázky a zimné motívy si môžete, samozrejme, tiež voľne vyberať. Nakoniec pri niektorých projektoch môžete použiť aj sklenené korálky a fólie. Ak k tomu zozadu pripevníte obrázkové motívy, dosiahne sa obzvlášť očarujúci konečný výsledok.

Potom sa pozrime, ako to všetko uvedieme do praxe!

Na to potrebujete lepidlo!

urobte si fotomagnety sami, krok 2

Úprava veľkosti fotografických motívov a fotografických magnetov

Najprv sa musíte rozhodnúť, čo môžete použiť ako základ pre rozmery fotografického magnetu. To by mohol byť samotný magnet – jeho veľkosť a tvar by mohli tiež určovať rám obrazového motívu. V takom prípade by ste mali na obrázok nakresliť tvar magnetu, z ktorého chcete vystrihnúť fotografický predmet ceruzkou. Ďalej by ste mali začať používať superlepidlo magnet pripojte zvolený motív. Buďte veľmi opatrní, aby tento proces nevytvoril na obrázku žiadne vzduchové bubliny. Ak chcete dosiahnuť lesklý efekt a musíte si obrázok chrániť sami, môžete prednú stranu obrázku prilepiť pomocou lepidla na papierové náplasti na film. Najmä v kuchyni môže rýchlo dôjsť k znečisteniu a takýto film ochráni obrázok.

Rodinné obrázky a spomienky s priateľmi patria k najobľúbenejším motívom

fotografické magnety - skvelý nápad, ako si pohrať

DIY fotografické magnetické projekty so sklenenými korálkami

Na trhu sú väčšie alebo menšie sklenené korálky a môžete ich použiť aj na projekt magnetov na fotografie. V tomto prípade guľôčky a ich rámy určia hmotnosti magnetu. Sklenené korálky položte na fotografický predmet a pomocou ceruzky nakreslite výrez. Potom opatrne vystrihnite rezačkou papiera. Pomocou štetca a lepidla na papierový papier pripevnite tento dizajn na korálku. Opäť sa uistite, že nie sú žiadne vzduchové bubliny a pokazte svoj projekt. Nakoniec by ste mali pomocou lepidla na zadnú stranu korálky s obrázkom pripevniť malý magnet. Magnet je pripravený!

Fotografické magnety sú úžasné nápady na darčeky 

tretia fáza výroby fotomagnetu

Všeobecné tipy na výrobu fotografických magnetov

V žiadnom prípade by ste pre projekt nemali používať originálne obrázky. Bez ohľadu na to, aký ste zručný a skúsený, vždy sa môžu vyskytnúť malé problémy, ktoré pokazia konečný výsledok. Ak napríklad fotografiu omylom roztrhnete alebo zašpiníte, nadobro o ňu prídete. Preto najmä pokiaľ ide o rodinné fotografie a iné hodnotné obrázky, urobte najskôr niekoľko kópií. Na základe týchto kópií môžete experimentovať niekoľkokrát. Pokojne si môžete dovoliť jednu alebo druhú nedokonalosť. Jediná vec, ktorú v tomto prípade stratíte, je nejaký čas.

Motívy sú rozmanité, rovnako ako povrchy, na ktoré ich budete nanášať

diy deco foto magnety kutilstvo

Rôzne ďalšie varianty pre fotografické magnety

Ukázali sme iba dva z mnohých rôznych variantov fotografických magnetov vyrobených vlastnými rukami. Rozmanitosť materiálov ponúka aj množstvo ďalších možností. Existujú magnety v rôznych tvaroch, vrátane srdiečok, hviezd a kruhov. To vám umožní zobraziť rodinné fotografie rôznymi spôsobmi. Fotografické magnety samozrejme nemusia nevyhnutne obsahovať rodinný obrázok. Môžete naň jednoducho položiť farebný papier a nalepiť naň rôzne mottá. Motívy prírody a ďalšie témy sú samozrejme tiež možné.

Fotografické magnety je možné drotovať v rôznych tvaroch 

fotografické magnety kutilstvo - obrázky z dekorácie

Fotografické magnety z dekoratívneho hľadiska

Fotografické magnety sa dajú úžasne využiť na dekoráciu. Môžu byť ľahko pripevnené k chladničke alebo inému povrchu. To umožňuje, aby bol tento predmet lepšie zapísaný do výzdoby miestnosti. V prípade neutrálneho interiérového vybavenia môžete samozrejme použiť fotografické magnety na premenu predmetu na oporný bod v určitej miestnosti. V našich príkladoch obrázkov môžete vidieť veľa takýchto nápadov.

Príroda a dovolenka sú rovnako obľúbené ako témy pre magnetky na fotografie

fotografické magnety kutilstvo - nádherná chladnička

Fotografické magnetky ako nápady na darčeky

Nakoniec by sme chceli poukázať na to, že magnetky na fotografie sú úžasné nápady na darčeky. Zvlášť s deťmi ich môžete urobiť niekoľko! Malé sklenené korálky s vlastnými obrázkami by priniesli babičkám a dedkom neskutočnú radosť. Môžu byť použité na akúkoľvek príležitosť – narodeniny, Vianoce, Nový rok a mnoho ďalších príležitostí.

Fotografické magnety sú skvelé darčeky od hostiteľov hosťom, ktoré je možné vziať si domov. Napríklad na svadbách mohol byť na stole vždy magnet!

Tu je skvelý video návod na výrobu magnetov na fotografovanie zo sklenených korálikov!

Možno by taká téma bola pre teba ideálna?

DIY fotomagnety DIY dekorácia

Prineste vám obrázky detí a zvieratká v dobrej nálade?

fotografické magnety urobte magnety podľa nápadu na fotografiu

Ďalší skvelý nápad z dovolenky!

fotografické magnety nápady, ako si vyrobiť sami

Rodinu v ťažkých chvíľach niekedy držia pohromade maličkosti

fotky nápady pre deti foto magnety kutilstvo

Fotografické magnetky si možno môžete vyrobiť vo svojom obľúbenom cudzom jazyku?

nápady na domácu dekoráciu fotografické magnety