Naučte sa pískať na prstoch – ukážeme vám, ako na to!

Kto môže pískať na prstoch a na čo je toto pískanie??

Tí, ktorí to môžu považovať za ľahké, tí, ktorí to nedokážu, sa chcú učiť a nikdy to nedostanú. Ako je dobré naučiť sa pískať a prečo, to chceme zistiť týmto článkom.

Naučiť sa pískať sa dá dosiahnuť mnohými cvičeniami

Pískanie je sociálna zručnosť, ktorá je taká stará ako ľudská bytosť. S píšťalkou by ľudská bytosť mohla dávať hlasné a rýchle jasné signály alebo dávať príkazy. Neverbálna komunikácia môže a môže dobre uspieť vďaka pískaniu. Špeciálne a emocionálne stavy sú dostatočne vyjadrené pískaním. Každú chvíľu sa vyskytnú príležitosti, ktoré vyžadujú hlasné zapískanie.

pán prsteňov sa nauč pískať ilustráciu6

Uhol medzi prstami určuje hĺbku tónu

Či už chcete pískať na festivale, na štadióne alebo sa len chcete naučiť novú zručnosť, naučiť sa pískať nemôže ublížiť. Ale naopak. Dokonca aj v 21. storočí, keď je život stále hlasnejší a farebnejší, vás šikovná píšťalka môže posunúť ďalej.

Zavolanie taxíka v New Yorku by bolo nemysliteľné bez možnosti pískať.

pán prsteňov sa naučte pískať ilustráciu2

pán prsteňov sa nauč pískať ilustráciu5

Konečne môžete zapískať svoju obľúbenú melódiu

Je lepšie zapískať melódiu, ako bzučať. Ako je známe, začiatok a koniec hry sú určené píšťalkou. Píšťalka si príde na svoje ako varovný signál alebo ako prejav eufórie.

pán prsteňov sa naučte pískať ilustráciu9

Pískanie ako sociálna zručnosť

Chcete byť schopní pískať skutočne nahlas, aby vás vaši priatelia počuli, aj keď sú ďaleko? Potom roztiahnite ukazovák a prostredník a položte ich vedľa seba. Vytočte jazyk dozadu, kým sa nedotkne strechy vašich úst. Potom zľahka pritlačte vystreté prsty k jazyku a vyfúknite trochu vzduchu. Skúšajte to ďalej, kým nezaznie hlasný zvuk.

pán prsteňov sa naučte pískať ilustráciu10

Vyskúšajte a vyskúšajte 

Pamätajte si, že úspešná píšťalka môže byť pre vás obrovským pocitom úspechu. Tešte sa z maličkostí, pretože práve ich súčet vás vyhlasuje za šťastného človeka!

Vyjadrite svoje silné emócie pískaním pán prsteňov sa nauč pískať

nauč sa pískať

45 ° uhol a stočený jazyk 

pán prsteňov sa naučte pískať ilustráciu

S videom idete na detaily pískania

Hlasné pískanie dáva jasné signály 

Ešte pár tipov na úspešnú píšťalku

Tu môžete odpísať svoju správu

pán prsteňov sa naučte pískať ilustráciu4