Novoročné karty si teda môžete veľmi uľahčiť

A ďalší rok sa blíži ku koncu. Čoskoro budeme oslavovať Silvester a plní nádeje a dobrých úmyslov si navzájom želáme šťastný nový rok. Teraz je ten správny čas zaželať našim blízkym všetko najlepšie. Prejaviť svoju lásku, priateľstvo a náklonnosť a tiež vyjadriť primerané uznanie a vďaku svojim kolegom a obchodným partnerom. Existuje mnoho spôsobov, ako to urobiť. Napriek tomu sa vždy najskôr odporúča osvedčená klasika. Predovšetkým láskyplné darčeky a pohľadnice. V tomto prípade originálne navrhnuté a prispôsobené novoročné karty sú to pravé. Kedy sú tieto obzvlášť vhodné a na čo by ste si mali dať pozor, sa dozviete nižšie.

silvestrovský ohňostroj

Prečo by ste si mali vybrať novoročné karty??

V našej digitálnej dobe sa ukázalo, že je mimoriadne dôležité viac myslieť na medziľudskú komunikáciu a zostať čo najautentickejší. Okrem toho človek často túži po spomalení každodenného života a po prirodzenejších haptikách, ktorými počítače, tablety a Smartfóny nemôže dať. Napríklad vytlačené vianočné a novoročné pohľadnice sú perfektnou príležitosťou, ako niekoho ozvláštniť. Spoločnosti ich často používajú ako veľmi účinný nástroj na zlepšenie lojality zákazníkov. Zníži sa tým stres z konca roka a vyhnete sa extrémne masívnej vianočnej pošte.

Novoročné pohľadnice sa odosielajú o niečo neskôr ako vianočné pohľadnice, a preto majú v schránke menšiu konkurenciu. Obdarovaný sa im môže tiež viac venovať. Navyše, vianočné pohľadnice nie sú skutočne univerzálne použiteľné v medzinárodnom obchodnom svete. Pretože v mnohých krajinách obchodní partneri a zákazníci patria k rôznym denomináciám a majú rôzne kultúrne a náboženské názory. Novoročné priania sú často tou vhodnejšou voľbou.

Posielajte a prijímajte novoročné karty

Novoročné karty môžu byť celkom prospešné aj v súkromnej sfére. Nielen z rovnakého dôvodu, ale aj vtedy, ak ste mali príliš veľa vianočného stresu a jednoducho ste nestihli včas rozoslať vianočné pohľadnice všetkým, pre vás dôležitým. Môžete si oddýchnuť a urobiť to tak medzi rokmi.

Čo je potrebné vziať do úvahy pri navrhovaní novoročných kariet?

Zvlášť pokiaľ ide o ľudí alebo zákazníkov, ktorí sú pre vás dôležití, určite by ste sa mali riadiť zlatým pravidlom: vianočné a novoročné pohľadnice s banálnymi frázami 08/15 sú absolútnym tabu! Spravidla sa odporúča neposielať neutrálne pohľadnice a bez lásky bez ohľadu na príležitosť. Pretože tieto aj tak skončia v smetnom koši a príjemca ich môže vnímať buď ako otravné, alebo dokonca opovrhujúce. Ak ste remeselnícky talent a potrebujete iba niekoľko kariet, môžete si ich samozrejme vyrobiť sami. Ak si ale na to netrúfate, nemáte čas alebo ich potrebujete len veľké množstvo, môžete si svoje jednoducho a pohodlne nájsť Navrhujte novoročné karty v raji kariet. Šablóny môžete použiť na vytvorenie elegantných alebo hravých pohľadníc pomocou niekoľkých kliknutí, bez akýchkoľvek špeciálnych predchádzajúcich znalostí, ich prispôsobením podľa vlastných potrieb. Farbu, číslo a formát je možné samozrejme tiež voľne zvoliť.

dostali novoročné karty

Pri navrhovaní novoročných pohľadníc by ste mali vždy dbať na to, aby neboli príliš syrové, najmä vo svete podnikania. Je lepšie použiť menej farieb a motívov, aby to celé nakoniec nepôsobilo preťažene. Spoľahnite sa na vysokokvalitný papier a perfektnú tlač. Používajte písma, ktoré sú ľahko čitateľné. Často je dokonca vhodné napísať karty ručne alebo ich aspoň ručne podpísať. Vďaka tomu sa príjemca cíti obzvlášť polichotený a hodnotný.

Extra tip: Novoročné pohľadnice by ste mali vždy posielať v krásnej, elegantnej obálke.

Tipy na formulovanie novoročných pozdravov

Pri písaní novoročných pozdravov je prvoradá osobnosť a kreativita. V žiadnom prípade nepoužívajte banálne frázy bez lásky. V súkromnej sfére môžete napríklad zdôrazniť milú udalosť v živote tejto osoby, napríklad nové zamestnanie alebo novonarodené dieťa, a popriať mu všetko najlepšie do budúcna. Spoločné predsavzatia a plány sú tiež veľmi dobrým nápadom pre originálne novoročné priania, ako sú nové spoločné výlety. Môžete poďakovať svojim obchodným partnerom a zákazníkom novoročnou kartou za úspešnú spoluprácu a popriať im všetko najlepšie do nového roka. Tu by bolo vhodné použiť pozdrav "drahý pán .. a milá pani…" namiesto "Vážený pane … alebo milá pani…" použit. To vyzerá oveľa známejšie a dokonale sa hodí k slávnostnej nálade.

Pre všetky novoročné pozdravy platí: menej je viac! Buďte preto čo najstručnejší a originálni a autentickí.

podpíšte novoročné karty sami

Odošlite svoje novoročné karty včas, aby v ideálnom prípade dorazili krátko pred Silvestrom alebo v prvých dvoch až piatich dňoch potom. Výsledkom bude, že novoročné priania dosiahnu svoj optimálny účinok. Ručne napísané pohľadnice sú v dnešnej dobe príjemcom oceňované a budú si ich dlhšie pamätať. Novoročné pozdravy preto nesmú byť: lacné, neosobné a nepredstaviteľné.

S ohľadom na to všetko najlepšie do nového roku a šťastný nový rok!

navrhnite a objednajte novoročné karty online