Čo sú palety? 15 domáceho dreveného nábytku z paliet

domáci drevený nábytok z paliet jedálenská časť sedacia záhrada

Čo sú palety? 19 domáceho dreveného nábytku z paliet

Čo sú palety? A prečo by to malo niekomu vadiť? To je dobrá otázka, nie? Palety sú používané a zneužívané drevené plošiny, ktoré slúžia na premiestňovanie ťažkých bremien v skladovacích priestoroch a obchodoch pomocou strojov. Rýchlo rastúci trend „urob si sám“ odstráni tieto časti systému z cesty a prinesie ich do domácností ako posteľná bielizeň pre domácich majstrov..

Elegantný drevený stôl dodáva dekoru jednoduchý, rustikálny vzhľad. Vtáčia dekorácia v pozadí iba zvýrazňuje náladu. Každý miluje kuchynský ostrov a obrovské (DRAHÉ) žulové dosky. Prečo neurobiť paletový ostrov, vynechať žulu a získať pôsobivú tému konverzácie, ktorá takmer nič nestojí. Palety sú odolné. Môžu sa teda ľahko držať vonku na nádvorí alebo nádvorí bez obáv, že sa rozpadnú.

Posedenie s paletovými kusmi nábytku vonku

domáci drevený nábytok z paliet modré stoličky stôl biely

Masívny paletový stôl v obývačke

domáci drevený nábytok z paliet masívny konferenčný stolík

Teraz sú to konferenčné stolíky! Na zostavenie krásneho paletového stola nemusíte mať dar, pretože samotné palety sú už pripravené. A potom by ste vždy mohli niečo uľahčiť … ťažšie. Vďaka zásuvke je stôl zvláštnejší a komplexnejší s ďalším úložným priestorom. Ak chcete použiť ľahšiu verziu, jednoducho naukladajte dve palety a namontujte hotové kolesá.

Viktoriánsky štýl so stenami knižnice z bohatého, starodávneho dreva, lešteného do lesku a vyrytým zložitými motívmi, už nie je taký praktický. Pozrite sa na steny paliet na obrázku vyššie, tam máme dve steny s prirodzene zastaranými drevenými pásmi s vlastnou individualitou, odtrhnuté zo starých drevených paliet.

Drevené police a kreslo vyrobené z paliet

domáci drevený nábytok z paliet knižnicové kreslo

Biela polička na stôl v záhrade

domáci drevený nábytok z paliet biely stolný kvetináč

Trocha kreativity môže z palety urobiť perfektný doplnok do kuchyne. Príťažlivosť prírodného dreva je univerzálna. S drevenými lištami môžete krásne police zostavené pre všetky druhy vecí – časopisy, rastliny, dokonca aj zbierky kvalitného vína. Ak si myslíte, že vám chýba miesto, buďte kreatívni. Len s malými úpravami sa staré palety môžu stať dokonalým vertikálnym skleníkom, pretože ich rímsy sú poschodové police, ideálne na popínanie rastlín alebo zeleniny..

Farebná, šťastná atmosféra – paletová sedačka

domáci drevený nábytok z paliet farebná dekorácia sedačky

Funkčná čierna pohovka vyrobená z paliet

domáci drevený nábytok z paliet operadlo pohovky čierne

Existuje množstvo možností pre paletový nábytok. O akcent v modernej atmosfére by sa dalo starostlivo postarať Paletová sedačka neformálny vonkajší priestor sa môže stať zvláštnym pomocou jednoduchej stoličky. Výroba paletových stoličiek je nečakane jednoduchá (a farebná), televízny stojan je určite tiež možnou položkou pre fanúšikov paliet. Dokonca aj elegantnú komodu je možné zostaviť z najbežnejších produktov našej kultúry „lepšieho veľkoobchodu“. Opätovné použitie paliet je určite skvelé pre životné prostredie a skvelé pre domáci dizajn.

   Nízky bočný stolík vyrobený z palietDomáci drevený nábytok z paliet vedľa stolu sa originálne valí

Masívny konferenčný stolík v obývačke

domáci drevený nábytok z paliet konferenčný stolík kobercová sedačkaPosedenie z paletového nábytku – biely stôl so sklenenou doskou a modré stoličky okolo  domáci drevený nábytok z paliet jedálenský stôl sklenená doska

Nízky stôl na kolieskach má police

domáci drevený nábytok z paliet mobilné rolové police

Kompaktná otvorená záhradná chatka vyrobená z paliet

domáci drevený nábytok z paliet domáca záhrada