Pletené svetre pre psy – elegantné a teplé cez chlad

Mnoho ľudí rád chodí na dlhé prechádzky so svojimi psami. A hoci sme my ľudia pred chladom chránení teplým oblečením, klobúkmi a rukavicami, chôdza pre niektoré plemená psov môže byť nepríjemná. Existuje dostatok chúlostivých plemien psov, ktoré by pri nízkych teplotách mali nosiť vhodný odev. A pretože zdravie našich milovaných štvornohých priateľov je pre nás dôležité, malo by zmysel premýšľať o ich zimnom oblečení. V dnešnom článku sa zamyslíme nad domácimi psími šatami a podelíme sa o kreatívne nápady. A potom, čo sme napísali toľko článkov o učení sa pliesť, dnes navrhujeme tému „pletenie svetrov pre psov“. Mrazenie vášho psa skončí a vy môžete pokojne pokračovať v kolách. V prílohe môžete objaviť veľa inšpirácie a konkrétnych nápadov na pletenie. Užite si s ním veľa zábavy!

Pletenie svetrov pre psov môže byť jednoduché, individuálne a udržateľné 

psí sveter pletený profil

Pletené svetre pre psy – jednoduché, individuálne a udržateľné

Mnohým ľuďom by pripadalo zbytočné a možno aj prehnané, aby pes nosil sveter. Existuje dostatok aktivistov za práva zvierat, ktorí by to mohli nazvať mučením. Každý majiteľ psa najlepšie pozná vlastnosti svojho psa a mal by menej počúvať ostatných.

Malé plemená psov a šteniat sú obzvlášť citlivé na chlad a môžu rýchlo prechladnúť alebo ešte horšie choroby. Každý roztomilý štvornohý priateľ môže dostať teplý sveter alebo efektný sveter. Pletenie psieho svetra je veľmi jednoduché.

Môžete použiť vlnu zo zvyškov oblečenia a sami si upliesť nový sveter 

sveter pre psa pletený sivý

Zvlášť ak pletiete pre malých psov, sveter pre psa je upletený za chvíľu. Pretože sa všetci psi na prechádzke zaručene zašpinia, nemusí byť vhodné používať novú a hodnotnú vlnu. Dobrým nápadom by bolo znova použiť vlnu zo starého oblečenia. Pletenie psieho svetra je obzvlášť dobré pre začiatočníkov. Jedná sa o veľmi jednoduchú úlohu, ktorú je stále možné krásne a veľmi individuálne implementovať. Nechajte sa inšpirovať mnohými nápadmi na pletenie a čoskoro sa do pletenia pustite!

Pletenie psieho svetra je veľmi jednoduché a zároveň užitočné

pletený sveter pre psa s golierom

Pletené pletené svetre a starostlivosť o ne

Napriek tomu, že je veľmi ľahké upliesť psí sveter, musíte tiež vedieť, ako sa o dobrý kúsok starať. Ak sa chystáte upliesť psí sveter, mali by ste vedieť, ako najlepšie udržať látku. Škvrny od trávy alebo blata môžu byť veľmi tvrdohlavé a odev by ste mali pred praním namočiť. Čistá vlna je ošetrená vlažnou vodou a nesmie sa dostať do sušičky so zvyškom bielizne.

Zvlášť v sivých zimných dňoch sa odporúča používať sveter pre psov v sýtych farbách 

pletený sveter pre psa zelený

Psie svetre a psia móda

Trh je skutočne preplnený obrovským výberom oblečenia pre psov. Psiu módu nájdete vo všetkých cenových a kvalitatívnych kategóriách. Všetko, čo chcete pre svojho psa, nájdete u rôznych poskytovateľov. Je to naozaj skvelé, ale náš život smeruje k udržateľnosti, a preto si veľa ľudí chce vyrobiť oblečenie pre psa sami.

Malé šteňatá a špeciálne plemená psov potrebujú v zime ďalšie oblečenie

psí sveter pletené šteňa

Čím je svetrík teplejší, tým je prechádzka tichšia a dlhšia 

vtipné pletené svetre pre psy

Francúzsky buldog je jedným zo špeciálnych plemien psov, ktoré si vyžadujú špeciálnu starostlivosť

psie svetre pletené zvrátene

Ako zariadite psí sveter, je úplne na vás

farebné pletené svetre pre psy V jednom z nasledujúcich článkov plánujeme napísať viac o opätovnom použití starého oblečenia. Ale je dobré urobiť zo zvyškov oblečenia psí sveter alebo sveter. Je trochu ťažkopádne správne pripraviť staré oblečenie na nový projekt. Ale na Internete je dosť vzorov a vzorov pletenia na každú požiadavku.

Psie svetre môžu byť tiež krásne vesty, ktoré je možné zapnúť na gombíky alebo zipsy

psí sveter pletené farebné diy nápady

Jednoducho pletené veci sú niekedy krásne a tiež veľmi praktické 

pletený vzor sveter pre psa

Pletené svetre pre psy na mieru

Aj keď sa psie svetre ľahko pletú, mali by psiemu telu dobre sadnúť. Pred štartom je dôležité mať správne miery psa a poznať obvod krku. Najlepšie je merať krajčírskym metrom. Manžety na krku a na nohách by mali presne sedieť, aby pes mohol získať aj trochu tepla. Toto je jediný spôsob, ako upliesť sveter pre psa.

Pred začatím pletenia potrebujete presné merania

pletený sveter pre psa na mieru

Hrudník a chrbát by mali byť dobre zakryté a dobre zahriate 

kresba pleteného pleteného psa

Ľudia, ktorí majú s pletením viac skúseností, si môžu vyskúšať pletenie mikiny. Kto chce, môže si naplánovať aj gombík alebo zips. Psy môžu a mali by byť rovnako elegantné ako ich majitelia. A samozrejme by im to malo byť dostatočne teplé.

Zmerajte pletený sveter pre psa

Plemená psov a psie oblečenie

Oblečenie pre psa nie je v zime povinné pre každé plemeno. Existujú plemená psov s krásnou pokrývkou tela, ktoré so zimným chladom nemajú problém. Existujú, ale aj špeciálne plemená psov, ktoré majú krátke vlasy a v zime môžu ľahko zmraziť. Presne tak potrebujú extra teplo, najmä ak s nimi majiteľ v chladných zimných dňoch plánuje dlhé prechádzky.

Tí skúsenejší v pletení si môžu vyskúšať pletenie kapucne so svetrom 

pletený sveter pre psa s kapucňou

Plemená krátkosrstých psov v chladnej zime absolútne potrebujú 

pletenie pes sveter inštrukcie kaluže

S trochou vlny a dvoch ihiel upletiete psí sveter za chvíľu 

návod na pletenie psieho svetra

Ak chcete pliesť sveter pre psa sami, farbu a tkaninu si môžete vybrať sami. Psí sveter, ktorý je vyvinutý individuálne pre konkrétneho psa, je samozrejme najlepší. Psy, rovnako ako ľudia, majú silné povahové vlastnosti a psí sveter je možné navrhnúť podľa povahy.

Dávajte pozor na merania a vytvorte zodpovedajúcu manžetu 

návod na pletenie psieho svetra

Pokiaľ ide o výber farieb, odporúča sa používať jasné a svetlé farby. Je dobre známe, že samotní psi nevidia ani nerozlišujú farby. Naproti tomu my ľudia dobre vidíme a mali by sme byť schopní v šedom zimnom dni rýchlo rozpoznať svojho milovaného štvornohého priateľa v lese alebo na poli. Možno svojmu malému priateľovi upletiete niekoľko psích svetrov?

Pletený sveter pre psa je vždy individuálny a zodpovedá povahe štvornohého priateľa

psí sveter pletený ručne vyrobený

Dúfame, že sme vás opäť dobre informovali a pobavili, a čakáme na vás ďalšie vzrušujúce a aktuálne témy tu na našom webe!

sveter pre psa pletené mačky

W.ak dobre pozná pletacie ihlice, dokáže vyrobiť najbláznivejšie psie svetre

pletený sveter pre psa

návod na pletenie psieho svetra

pletený sveter pre psa

ukážka pleteného stehu pre psí sveter

psí sveter pletená pletená kresba ako na to

sveter pre psa pletená šteňatá vesta

psí sveter pletená vlna